Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Ja zaczęłam go mieć jak zaczęłam przyjmować tabletki anty. Już o tym pisałam - ćwiczyłam wtedy bardzo dużo, zdrowo się odżywiałam itd. itp. Walczę z nim ale całkiem nie znika niestety a ciąża mi na pewno nie pomogła w jego zwalczeniu :mrgreen: Pocieszam się, że gwiazdki które mają ful kasy mimo to też go mają w większych lub mniejszych ilościach ;)

Jasmina
Jasmina: Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć

Ale jest widoczny bardzo czy dopiero jak ściśniesz skórę?
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zaczęłam go mieć jak zaczęłam przyjmować tabletki anty. Już o tym pisałam - ćwiczyłam wtedy bardzo dużo, zdrowo się odżywiałam itd. itp. Walczę z nim ale całkiem nie znika niestety a ciąża mi na pewno nie pomogła w jego zwalczeniu Pocieszam się, że gwiazdki które mają ful kasy mimo to też go mają w większych lub mniejszych ilościach ;)

Ja póki co 2 tyg z nim walczę, trochę skórę mam już bardziej napiętą, ale tylko tyle..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jest widoczny bardzo czy dopiero jak ściśniesz skórę?

Jest widoczny, może nie jakoś mocno, ale widać trochę tą pomarańczową skórkę na udach i trochę nad kolanami, tam też mam tendencję do tycia.
machismo
machismo
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?

stosunki płciowe ze mną :rotfl:
Szczurka
Szczurka
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?

podobno Eveline, moje kumpele go stosowały i były bardzo zadowolone z efektów.

Jasmina
Jasmina: Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?

ogólnie ruch: biegaj, maszeruj, wsiądź na rower, pływaj, rób przysiady...

Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Zero problemów jakichkolwiek - zapierdzielanie 5 razy dziennie po schodach na 3 piętro robi swoje :ziober2:
Cieszę się za to, że udało mi się ciut na nogach przytyć, bo całe życie wyglądałam jak krzyżówka anorektyczki z uciekinierem z obozu :D
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: stosunki płciowe ze mną

Od tego mam chłopaka :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: podobno Eveline, moje kumpele go stosowały i były bardzo zadowolone z efektów.

Też go teraz używam, ale dopiero od 2 tyg.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie ruch: biegaj, maszeruj, wsiądź na rower, pływaj, rób przysiady...

Teraz robie brzuszki, ale nie tradycyjne tylko troche inne ale to na brzuch. Chyba też zapisze sie na jakiś taniec, albo będę biegać :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zero problemów jakichkolwiek - zapierdzielanie 5 razy dziennie po schodach na 3 piętro robi swoje Cieszę się za to, że udało mi się ciut na nogach przytyć, bo całe życie wyglądałam jak krzyżówka anorektyczki z uciekinierem z obozu :D

Ja bym wolała już na nogach nie tyć :ziober2:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Mam z nim problem ale właściwie już mi to nie przeszkadza, co prawda używam kremu z Ziaji i ćwiczę, ale serce mnie nie boli, że to tam jest.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale serce mnie nie boli, że to tam jest

Zazdroszczę dobrego podejścia ;)
Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ? Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P


Hmmm bieganie i ćwiczenia na nogi i uda.
Jak ścisnę skórę to mi coś wychodzi, ale tak jak normalnie stoję to raczej nie mam aż tak widocznego.
Szczurka
Szczurka
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Teraz robie brzuszki, ale nie tradycyjne tylko troche inne ale to na brzuch. Chyba też zapisze sie na jakiś taniec, albo będę biegać

to dobry pomysł.
Nawet, jak już się tego paskudztwa pozbędziesz, to nie ograniczaj ruchu, bo szybko wróci.

Jasmina
Jasmina: Ja bym wolała już na nogach nie tyć

ja już też więcej nie potrzebuję, przydało by się tylko jeszcze, żeby nogi były proste, a nie koślawe, ale tego zmienić nie dam rady.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Zazdroszczę dobrego podejścia ;)

Przecież płakać nie będę, gorsze rzeczy ludzi spotykają niż cellulit :)
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to dobry pomysł. Nawet, jak już się tego paskudztwa pozbędziesz, to nie ograniczaj ruchu, bo szybko wróci.

I też tak muszę zrobić ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja już też więcej nie potrzebuję, przydało by się tylko jeszcze, żeby nogi były proste, a nie koślawe, ale tego zmienić nie dam rady.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co się ma.. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież płakać nie będę, gorsze rzeczy ludzi spotykają niż cellulit :)

Prawda, ale też on potrafi obniżyć samoocenę, a to za dobre nie jest :P
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm bieganie i ćwiczenia na nogi i uda. Jak ścisnę skórę to mi coś wychodzi, ale tak jak normalnie stoję to raczej nie mam aż tak widocznego.

Ja jak ścisne to mam naprawdę widoczny :and: Mam nadzieję, że do lata jakoś go zlikwiduję..
Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja jak ścisne to mam naprawdę widoczny Mam nadzieję, że do lata jakoś go zlikwiduję..


Nie martw się! :)
A propos tematu przypomniał mi się tekst z lejdis
LEJDIS
LEJDIS: – To jeszcze nic, ja ekstraduję cellulit z powietrza. Mój organizm jest w stanie wyłapać z powietrza niezbędne cellulitowi do życia tłuszcze i zamienić je w tłustą okładzinę. – Przecież ty jesteś chuda jak szczapa. – Gdzie tam, kochana! Cellulitu nie mam chyba tylko pod oczami aktualnie.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A propos tematu przypomniał mi się tekst z lejdis

Dobre ! :lol: W końcu wiele kobiet go ma, nie jestem osamotniona :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.