Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Nie mogę go jeść


Czemu?

znakiiiii
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu?

Biorę leki i przy nich nie można go jeść.
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Biorę leki i przy nich nie można go jeść.


aha a to żadnych cytrusów nie możesz jeść czy tylko grejpfruta?
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha a to żadnych cytrusów nie możesz jeść czy tylko grejpfruta?

Tylko grejpfruta.
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Tylko grejpfruta.


no to np. pomarańcza też chyba może być
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to np. pomarańcza też chyba może być

Nie wiem, jak tak to dobrze, bo je akurat bardzo lubię :)
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Nie wiem, jak tak to dobrze, bo je akurat bardzo lubię :)


No bo czytałam o tym grejpfrucie właśnie ale gdzieś też że ogólnie cytrusy wiec może warto wypróbować tak z miesiąc codziennie taką jedną jeść.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No bo czytałam o tym grejpfrucie właśnie ale gdzieś też że ogólnie cytrusy wiec może warto wypróbować tak z miesiąc codziennie taką jedną jeść

Wypróbuje :)
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Wypróbuje :)


Ja też mam zamiar od jutra zacząć ale z grejpfrutami już sobie 2 nawet kupiłam na jutro;P Choć ich nie nawadze;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011

Odpowiednia dieta, wiadomo. Tu rezygnacja z soli, tona dziennie warzyw zielonych itd, itp. Wody duzo pochłaniaj, skóra robi sie ładniejsza, kiedy jest odpowiednio nawodniona. Jeżeli nie potrafisz sie zmusić do wypicia kilku litrów wody dziennie, dodawaj do niej no cytrynę np. Czerwona herbata, której osobiście nienawidzę :D. To tak w wielkim skrócie.

Ruch, wiadomo. Tutaj proponuję basen, pływanie ogolnie jest najlepsza formą wysiłku fizycznego. Bicze wodne- fantastyczna sprawa, ale nie jakieś lekkie, tylko te serwowane przez przychodnie rehabilitacyjne. Jeżeli masz dobry kontakt z lekarzem rodzinnym to sie ladnie usmiechnij, i poproś o skierowanie na serie takich zabiegów. Niech na skierowaniu napisze, że wskazaniem jest np. kiepskie krazenie :D. O ile dobrze pamiętam prywatnie jeden taki zabieg nie jest wybitnie drogi, kiedy miałam praktyki w takiej przychodni, to kosztował chyba 12 zł, jednak to było z 5 lat temu. A i jeżeli sie zdecydujesz na bicze to przygotuj sie na siniaki, ale warto.

Masaż. Możesz sama go sobie wykonywać. I ten akurat ma boleć. Wszelkie ugniatania, wyciskania, rolowania tkanki tłuszczowej pomogą w rozbiciu grudek tego świństwa, jakim nas matka natura obdarzyła. Kiedy jeszcze pracowałam jako masażystka, pamiętam jak cellulit strzelał mi pod palcami:D. Klientki miały siniaki w kształcie moich opuszek, ale działało. Jeżeli samej Ci sie nie chce się masować, poproś mężczyznę. Jako środka poslizgowego ja uzywałam oliwki z ziaji chyba- antycellulitowej, wymieszanej z kremem antycell. Możesz spróbować.

Co do roznego rodzaju mazideł, to pewnie już Ci dziewczyny poradziły jakie stosować. Jednak krem nie załatwi sprawy, prawda jest taka, że on poprawi wygląd Twojej skóry, ale cellulitu nie rozbije.

To cholerstwo trzeba zaatakować kompleksowo :).

No to powodzenia ;).

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No bo czytałam o tym grejpfrucie właśnie ale gdzieś też że ogólnie cytrusy wiec może warto wypróbować tak z miesiąc codziennie taką jedną jeść.


Grepfruty ponoć wspomagają odchudzanie, jednak pomarańcza takich właściwości juz nie mają z tego co wiem.
:ziober2:
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Masaż. Możesz sama go sobie wykonywać. I ten akurat ma boleć. Wszelkie ugniatania, wyciskania, rolowania tkanki tłuszczowej pomogą w rozbiciu grudek tego świństwa,


a podszczypywanie? Ja się boje przy masażu że mi się skóra naciągnie. Mam taka jakaś fobieeeee;D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: pamiętam jak cellulit strzelał mi pod palcami:D.

moim zdaniem to jakaś kompletna bzdura :wtf:
tłuszcz nie ma postaci płynnej, a cellulit to nie centymetrowe grudki wypełnione płynnym tłuszczem aby mogły strzelać, są to normalne komórki tłuszczowe takie jak na całym ciele tylko że zbite w grudki, malusienkie, kilkaset (kilkaset tysięcy) jest zbite ze sobą i zapewne one nie strzelają, nie pękają, masaż powoduje ich rozbicie i rozluźnienie, powrót do normalnej formy, równo ułożonej a nie pękanie :woot:

co to za bzdury.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a podszczypywanie? Ja się boje przy masażu że mi się skóra naciągnie. Mam taka jakaś fobieeeee;D

Nie bardzo wiem, jak to podszczypywanie by mialo wyglądać ;). Ale jeżeli tak jak mysle, to nic nie da:D. Skóra przecież jest elastyczna, nic się jej nie stanie, rolowanie jest całkiem fajna techniką, ale boli :).

Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem to jakaś kompletna bzdura tłuszcz nie ma postaci płynnej, a cellulit to nie centymetrowe grudki wypełnione płynnym tłuszczem aby mogły strzelać, są to normalne komórki tłuszczowe takie jak na całym ciele tylko że zbite w grudki, malusienkie, kilkaset (kilkaset tysięcy) jest zbite ze sobą i zapewne one nie strzelają, nie pękają, masaż powoduje ich rozbicie i rozluźnienie, powrót do normalnej formy, równo ułożonej a nie pękanie


Mój błąd, że nie napisałam tego slowa w cudzysłowiu.
Rozbicie grudy tkanki tłuszczowej powoduje uczucie ''strzelania'' pod palcami masazysty. Nigdzie nie napisałam, ze komórka tłuszczowa pęka. W sumie bym mogła tłumaczyć dalej i dalej, ale sensu nie widzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: co to za bzdury.

Jesteś fryzjerką i zajmij się modelowaniem włosów, opisywanie odczuć masażysty i fizjoterapeuty zostaw mi.
Nie podważaj mojej wiedzy, która nie jest tylko czystą teorią.
:ziober2:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja mam taki krem do biustu i tez jestem zadowolona :)

no narazie jeszcze jakiś zmian dotyczących rozstępów nie widzę ale może za wcześnie na efekty :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.