Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Grepfruty ponoć wspomagają odchudzanie

tak szklanka soku z grejpfruta na noc dobrze działa na organizm ale najlepiej jezeli samemu się wyciska .
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najlepiej jezeli samemu się wyciska .

Soku kartonikowego grejpfrutowego bym nie podciagnęła pod wspomagacz odchudzania, wiadomo :ziober2:.

Szklanka wody + łyzka octu jabłkowego dziennie niby też wspomaga, pychota :mrgreen:.
:ziober2:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Szklanka wody + łyzka octu jabłkowego dziennie niby też wspomaga, pychota .

oo...bo jestem na diecie ile kosztuje ocet jabłkowy? ;> i na ile starcza?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oo...bo jestem na diecie ile kosztuje ocet jabłkowy? ;> i na ile starcza?

Nie mam pojęcia ile kosztuje :D.
Ja nigdy nie odchudzalam się, jedynie diety układalam wg pewnych wytycznych.
Na ile starcza tez nie wiem:D Pewnie na długo, skoro lyżke dziennie sie dodaje do szklanki wody:).

Skoro sie odchudzasz to mam nadzieje, że sie nie glodzisz. Dla poprawy nastroju napiszę, że nawet w nocy jeżeli zjesz miskę sałatki z zielonych warzyw to nic nie przytyjesz, ba nawet schudniesz:D gdyż te warzywa nie będą przerobione na tkanke tłuszczową, a organizm będzie je staral się spalić ( co nie jest takie łatwe wbrew pozorom) ''kosztem energii pochodzacej od tej tkanki wlasnie'' :mrgreen:.
:ziober2:
Kusza
Kusza
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?

hmmm no nic nie stosuję, ogólnie nie mam tego problemu bo ciężko mi jest przytyć, trzeba się ruchać i jeszcze raz ruchać :rotfl:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Skoro sie odchudzasz to mam nadzieje, że sie nie glodzisz.

nie no coś ty to chyba największa głupota w odchudzaniu , ograniczyłam się + wysiłek fizyczny i troszkę spadło na szczęście mam nadzieję,że do wakacji spadnie jeszcze jakies 8-10 :D marzyłabym :D

Warzyw aktualnie zbyt dużo nie jem bo są obrzydliwe,sam nawóz zero smaku..blee
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Warzyw aktualnie zbyt dużo nie jem bo są obrzydliwe,sam nawóz zero smaku..blee


Już są te, które smakują tak jak powinny :D.
Połaź po ryneczkach :D Tam najlepsze:).

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no coś ty to chyba największa głupota w odchudzaniu , ograniczyłam się + wysiłek fizyczny i troszkę spadło na szczęście mam nadzieję,że do wakacji spadnie jeszcze jakies 8-10 :D marzyłabym :D

Różnie ludzie podchodzą do odchudzania :).
Nadal wielu sie głodzi, i oczekuje cudow długotrwałych.

Najlepiej odchudza stres :D Po zmianie pracy na szalenie odpowiedzialną zjechałam z wagi 13 kg, a diety oczywiście nie stosowałam.
:ziober2:
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Najlepiej odchudza stres :D Po zmianie pracy na szalenie odpowiedzialną zjechałam z wagi 13 kg, a diety oczywiście nie stosowałam.

zazdroszczę ja na stres więcej jem -,-'

MaqdaIena
MaqdaIena: Nadal wielu sie głodzi, i oczekuje cudow długotrwałych.

jedynym plusem głodówek jest późniejsze mniejsze łaknienie i szybsze najadanie się.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynym plusem głodówek jest późniejsze mniejsze łaknienie i szybsze najadanie się.


Nie ma plusów glodówek, żadnych ( oczywiście nie piszę o glodówkach raz na jakis czas, gdzie ktoś chce sobie organizm oczyścić).

Mniejsze łaknienie, i szybsze najadanie się jest spowodowane skurczeniem sie zoładka. I ten ktoś kiedyś przestanie sie odchudzać, bo w koncu upragnioną wage osiagnie, zacznie jeść stopniowo coraz więcej, ponownie rozpychając żołądek, i więcej i więcej. Efekt jo-jo sie kłania ;).
:ziober2:
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Kiedy jeszcze pracowałam jako masażystka, pamiętam jak cellulit strzelał mi pod palcami:D. Klientki miały siniaki w kształcie moich opuszek, ale działało.

Ale hardkor :wtf:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta moja instruktorka ona 7 lat jest kulturystką nie ma grama tłuszczu tylko piękne mięśnie a na udach ma cellulit i nie umie sie go pozbyc

Mówiłam, że sam wysiłek fizyczny nie zawsze skutkuje :P
Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ?

Mam lekki cellulit, ale nie przeszkadza mi on. Szoruję go ostrą gąbką, bo szoruję nią całe ciało. Miałam ten balsam rozgrzewający z Eveline, ale odechciało mi się.
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011

no tak dlatego modlę się aby nie mieć jojo ;(

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak dlatego modlę się aby nie mieć jojo ;(

Dlatego jedz wtedy kiedy masz na to ochotę, warunek -> zielone warzywa ! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale hardkor

Strzela w cudzysłowiu !:ziober2:.
Po prostu czuć pod paluchami jak się wszystko ładnie rozbija.
:ziober2:
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Strzela w cudzysłowiu !. Po prostu czuć pod paluchami jak się wszystko ładnie rozbija.

No ja rozumiem, jakby wszystko tak ładnie strzelało pod palcami to nikt by nie miał cellulitu :rotfl: Każdy by sobie "wystrzelał" jak folię bąbelkową :lol2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja rozumiem

Chociaż ktoś:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakby wszystko tak ładnie strzelało pod palcami to nikt by nie miał cellulitu Każdy by sobie "wystrzelał" jak folię bąbelkową

:rotfl:.
Nigdy nie zrozumiem jakim cudem kobiety wytrzymują masaż odchudzający.
Wewnętrzna strona ud, rolowanie, posikać sie mozna z bólu:mrgreen:.
:ziober2:
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Chociaż ktoś.

:ssh: :lol2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Nigdy nie zrozumiem jakim cudem kobiety wytrzymują masaż odchudzający. Wewnętrzna strona ud, rolowanie, posikać sie mozna z bólu.

Ja trochę mocniej ścisnę i już jest ciężko, a co dopiero :wtf: A nie orientujesz się czy tą bańką chińską boli ? Na wewnętrznej stronie ud raczej tak, ale nie wiem jak z zewnętrzną, bo to chyba ma niezłe ssanie :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.