Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz chyba jest on w granicach 30-40 zł .. - nie wiem czy nie lepsze w tym momencie jest pójście na basen gdzie jest np. jakuzzi z babelkami - też wytrzęsie tłuszcz.

Naprawdę aż tyle teraz kosztuje ?
Chyba bardziej w jakimś SPA, wydaje mi się, że w przychodniach rehabilitacyjnych nie może to być aż tak drogie.
Jakuzzi średnio zadziała, za słaby strumień bąbli :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie mój problem, że nie napisałaś tego w cudzysłowiu, mogłam to zrozumieć dwuznacznie, po swojemu, czy po prostu dosadnie tak jak do napisałas.

Ręce opadają. Nikt się nie doczepił, wszyscy widocznie zrozumieli co mialam na mysli, i w tym momencie nie moim problemem jest błędne rozumienie słow. Napisałam wyraźnie, że cellulit strzelal, a nie komórka tłuszczowa.
I jestem pewna, że gdybym nawet użyła cudzysłowia to i tak byś piała na forum, bo jednak ban na 7 dni bardzo musial Cię zaboleć.

Konto usunięte
Konto usunięte: idąc Twoim tokiem myślenia - jesteś masażystką to zajmij się masażem a nie pisaniem na forum?

:rotfl:.
Faktycznie to ten sam tok, nono.
Szkoda, że nie widzisz róznicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: to, że jestem fryzjerką chyba nie znaczy, że mam się nie odzywać na żaden temat nie związany z włosami i sztuką fryzjerską? co nie mam prawa interesować się czymś innym?

Nigdzie nie napisałam, że nie możesz sie wypowiadać na inne tematy. Reflektuj.
Interesowanie sie czymś, a solidna wiedza na ten temat nie zawsze idą w parze, jak w Twoim przypadku.

Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz co Ty piszesz?

Ależ skąd.
Jestem niewidoma.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Myślisz, że już po pierwszej puszce będą jakieś efekty ?

Nie wiem jaką masz wrażliwość ciepłoty :mrgreen:. do pierwszych minimalnych efektów wydaje mi się, że jedna/dwie puszki Ci wystarczy. Potem jak przetestujesz, jakie są ogólne Twoje wrażenia możesz sobie dokupić więcej.

MaqdaIena
MaqdaIena: Naprawdę aż tyle teraz kosztuje ? Chyba bardziej w jakimś SPA, wydaje mi się, że w przychodniach rehabilitacyjnych nie może to być aż tak drogie.

Jak miałam fizykoterapie i mieliśmy dział 'wodny' - to mówił, że teraz to się aby w takich małych wirówkach robi zabiegi na kończyne dolną/górną bo i tak nie jest to opłacalne czy coś. :mrgreen: Możliwe, że tylko w mojej okolicy tak jest.. :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Jakuzzi średnio zadziała, za słaby strumień bąbli .

Byłam kiedyś we Wrocławskim Aqua Parku tam jest basen solny z łóżkami babęlkowymi - tam to ostro ciśnienie w dupsko daje :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Napisałam wyraźnie, że cellulit strzelal, a nie komórka tłuszczowa.

ale ja to zrozumiałam, że strzelał - tłuszczem, a czym miał strzelać? możesz sprecyzować?

MaqdaIena
MaqdaIena: tak byś piała na forum, bo jednak ban na 7 dni bardzo musial Cię zaboleć.

doprawdy? mam drugie konto jak większość tutaj więc Twój ban nie był mi straszny :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Faktycznie to ten sam tok, nono. Szkoda, że nie widzisz róznicy.

nie, nie widzę bo nie rozumiem co ma do tego tematu fakt, że jestem fryzjerką?

MaqdaIena
MaqdaIena: Nigdzie nie napisałam, że nie możesz sie wypowiadać na inne tematy. Reflektuj. Interesowanie sie czymś, a solidna wiedza na ten temat nie zawsze idą w parze, jak w Twoim przypadku.

idą w parze, napisałam zgodnie z prawdą to co zrozumiałam, a to że 'strzelał' u Ciebie oznaczało coś innego - it's not my bussines.
A może cellulit to jednak są centymetrowe grudki wypełnione płynnym tłuszczem? Nie, więc dobrze napisałam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena:

poza tym chyba nie jest z moją wiedzą aż tak źle, skoro odróżniam cellulit od cellulitisu? :ziober2: ja pierwsza zwróciłam uwagę, że w wątku jest błąd.
Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jaką masz wrażliwość ciepłoty . do pierwszych minimalnych efektów wydaje mi się, że jedna/dwie puszki Ci wystarczy. Potem jak przetestujesz, jakie są ogólne Twoje wrażenia możesz sobie dokupić więcej.

Ok to już postanowione, kupuje je :D
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym chyba nie jest z moją wiedzą aż tak źle, skoro odróżniam cellulit od cellulitisu? ja pierwsza zwróciłam uwagę, że w wątku jest błąd.


ja i tak wiekszego mlota od ciebie nie widzialam hahaaaa

aa i jedzcie po mnie;))
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja i tak wiekszego mlota od ciebie nie widzialam hahaaaa

młotem to Ty tu jesteś ze swoimi mądrymi tematami :lol:

i chyba boisz się mnie skoro dodałaś na czarną listę :ziober2:
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: młotem to Ty tu jesteś ze swoimi mądrymi tematami


a ty myslisz ze ty jestes madra co temat to ty sie wymadrzaasz a moje tematy moze dla niektórych nie sa madre ale mam to w dupie. a co do czarnej listy to chyba po to ona jest zeby dawac do niej takie glupie dziewuchy jak ty. Rozumiesz juz?
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wynik egzaminów próbnych - 1pkt = 1 dobra odpowiedź 1 część (fryzjerstwo): 46/50 2 część (przedsiębiorczość): 15/20 Nauka nie idzie na marne!!!


A z tego to miałam niezły polew
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty myslisz ze ty jestes madra co temat to ty sie wymadrzaasz a moje tematy moze dla niektórych nie sa madre ale mam to w dupie.

kazdy robi to co umie najlepiej ;-) ty nie piszesz raczej nic, wiec wnioskuje, ze na niczym sie nie znasz i nie masz nic ciekawego do powiedzenia. coz...

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do czarnej listy to chyba po to ona jest zeby dawac do niej takie glupie dziewuchy jak ty. Rozumiesz juz?

to skoro dodalas mnie do czarnej listy to po co do mnie piszesz?

Konto usunięte
Konto usunięte: A z tego to miałam niezły polew

blondynki ze wszystkiego sie smieja, to raz, a dwa - skoro nie rozumiesz co jest tam napisane to wiadome, ze sie smiejesz.

POZNASZ GLUPIEGO PO SMIECHU JEGO.
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nie rozumiesz co jest tam napisane


a ja mowie że nie rozumie? To chyba ty nie rozumiesz. Śmieszne to jest i tylee ale ty nie zrozumiesz bo zapatrzona w siebiee jak nie wiem co najmadrzejsza na swiecie fryzjerka zasranaaaaaaa
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011

Twoja przyjaciolka z salonu zarazila cie juz wszami? haaaaa

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mowie że nie rozumie? To chyba ty nie rozumiesz. Śmieszne to jest i tylee ale ty nie zrozumiesz bo zapatrzona w siebiee jak nie wiem co najmadrzejsza na swiecie fryzjerka zasranaaaaaaa

ojj zazdrosc przez ciebie przemawia, ale dziekuje za komplement :-)
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zazdrosc


ciekawe i tu nastepny dowód na to jak wielkie mniemanie masz osobie. No ale coz głupiemu tego nie wytłumaczysz wiec sobie myśl ze ci czegoś zazdroszee.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja przyjaciolka z salonu zarazila cie juz wszami? haaaaa

wszami nie jest tak latwo sie zarazic, dla twojej wiadomosci :-) latwo jest sie zarazic komus kto o siebie nie dba, nie sprawdza regularnie włosów, nie myje :-) ja bym od razu wyłapała cokolwiek we włosach, zabiła i po problemie. poza tym ona nie pracuje u nas od konca marca wlasciwie wiec problem sam sie rozwiazal :-) a to, ze ktos ma wszy - nie znaczy ze ma je na zawsze, wszy obecnie mozna sie pozbyc w dwa dni, w pierwszy dzien je usmiercasz preparatem chemicznym a w drugi wyczesujesz razem z jajami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.