Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Cellulitis- jak go skutecznie zwalczyć ?

Żadne kremy, żadne takie tylko obuwie sportowe i w las dzień w dzień biegać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: cellulitis.

cdllulitis czy cellulit? bo to dwie rozne rzeczy :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Żadne kremy, żadne takie tylko obuwie sportowe i w las dzień w dzień biegać.

To nie dla mnie, chyba ze 2 razy w tyg :D

Konto usunięte
Konto usunięte: cdllulitis czy cellulit? bo to dwie rozne rzeczy

Tak ? :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: To nie dla mnie, chyba ze 2 razy w tyg :D

Bez ruchu żadnymi maściami nie zwalczysz tego ustrojstwa :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Tak ?

tak Kochana :-)
Cellulit pochodzi od francuskiego słowa cellulité. Jest to przede wszystkim problem kosmetyczny i objawia się jako „skórka pomarańczy", czyli pofałdowanie i grudkowatość skóry przypominające powierzchnię tego owocu. Występuje najczęściej na skórze ud, pośladków lub ramion. Sprzyja mu otyłość. Pomocne są tutaj (z różnych skutkiem) środki kosmetyczne.

Cellulitis oznacza natomiast zapalenie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Nazwa pochodzi z łaciny, a końcówka -itis wskazuje na zapalenie. W około 80% przypadków jest ono spowodowane zakażeniem bakteryjnym: paciorkowcem lub gronkowcem. Cellulitis to problem dermatologiczny, który leczy się antybiotykami.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak Kochana :-) Cellulit pochodzi od francuskiego słowa cellulité. Jest to przede wszystkim problem kosmetyczny i objawia się jako „skórka pomarańczy", czyli pofałdowanie i grudkowatość skóry przypominające powierzchnię tego owocu. Występuje najczęściej na skórze ud, pośladków lub ramion. Sprzyja mu otyłość. Pomocne są tutaj (z różnych skutkiem) środki kosmetyczne.

To w takim razie to mi dolega :mrgreen:

Dzięki za wyjaśnienie :)
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: To w takim razie to mi dolega


Jasmina
Jasmina: Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?


Jasmina
Jasmina: Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ? Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P


Cellulit jest cieżko się pozbyć moim zdaniem. Ja z tym na szczęście problemu nie mam, ale wiem po koleżankach i mojej instruktorce z siłowni :ninja: jak dla mnie to jest koszmar, jak ostatnio przytyłam to zrobił mi się taki mały kawałek na brzuchu, gdzieś 2x2 cm, schudłam ale dalej był, biegałam dalej był dopiero jak zaczęłam brzuszki robić to zniknął :nie: i to dosyć dużo, bo 3 x dziennie 5 serii po 20 powtórzen + to co na siłowni, bieganie, maszyny itp, współczuje osobom, co mają na udach, posladkach.

Ta moja instruktorka ona 7 lat jest kulturystką nie ma grama tłuszczu tylko piękne mięśnie a na udach ma cellulit i nie umie sie go pozbyc :szok:
SoDope
SoDope
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina:

wiesz jaka jest najlepszy balsam na to ciulstwo ..

Allegro-> taki rozgrzewający co ją zawijasz folią - takie ciepło nie masz szans, żeby ten tłuszcz się nie rozbił.
feuliette
feuliette
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: stosuje krem z Eveline na cellulitis

słyszałam,że też dobra jest Perfecta ;>
aktualnie stosuję perfectę na rozstępy i skóra jest cudownie gładka
Transcendencja
Transcendencja
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm bieganie i ćwiczenia na nogi i uda.

Zdecydowanie popieram tą tezę .
Żaden krem nie da tego efektu co ćwiczenia .
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

nie, ale za to mam inny problem, bo z bliska na mojej skorze widac takie tycie rozstepy na biodrach i udach, juz chyba wolalabym cellulit, latwiej byloby sie tego pozbyc :P
marta0859
marta0859
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?

rower...? :woot:

Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

nie mam z tym problemu.
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011

Jasmina

Czytałam też gdzieś że bardzo dobre jest jedzenie codziennie 1 grejpfruta

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 kwietnia 2011

a najlepiej być facetem :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cellulit jest cieżko się pozbyć moim zdaniem. Ja z tym na szczęście problemu nie mam, ale wiem po koleżankach i mojej instruktorce z siłowni jak dla mnie to jest koszmar, jak ostatnio przytyłam to zrobił mi się taki mały kawałek na brzuchu, gdzieś 2x2 cm, schudłam ale dalej był, biegałam dalej był dopiero jak zaczęłam brzuszki robić to zniknął i to dosyć dużo, bo 3 x dziennie 5 serii po 20 powtórzen + to co na siłowni, bieganie, maszyny itp, współczuje osobom, co mają na udach, posladkach. Ta moja instruktorka ona 7 lat jest kulturystką nie ma grama tłuszczu tylko piękne mięśnie a na udach ma cellulit i nie umie sie go pozbyc

To cieżko widać jest się go pozbyć.. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Allegro-> taki rozgrzewający co ją zawijasz folią - takie ciepło nie masz szans, żeby ten tłuszcz się nie rozbił.

Pamiętasz nazwę ?

Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam,że też dobra jest Perfecta ;> aktualnie stosuję perfectę na rozstępy i skóra jest cudownie gładka

Ja mam taki krem do biustu i tez jestem zadowolona :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale za to mam inny problem, bo z bliska na mojej skorze widac takie tycie rozstepy na biodrach i udach, juz chyba wolalabym cellulit, latwiej byloby sie tego pozbyc :P

E tam to przeciez nic, cellulit gorszy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałam też gdzieś że bardzo dobre jest jedzenie codziennie 1 grejpfruta

Nie mogę go jeść :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.