Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Prawda, ale też on potrafi obniżyć samoocenę, a to za dobre nie jest :P

Co Ty gadasz, mieć brzydką buzię albo 100 kg nadwagi to jest powód do smutku, ale Ty jesteś ładna i z buźki i figurę masz fajną to czym się przejmować? Znaczy walczyć z tym można ale to nie powód do obniżenia samooceny, stanowczo nieee :D
Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Dobre ! W końcu wiele kobiet go ma, nie jestem osamotniona :)


Każda kobieta ma cellulit :)
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty gadasz, mieć brzydką buzię albo 100 kg nadwagi to jest powód do smutku, ale Ty jesteś ładna i z buźki i figurę masz fajną to czym się przejmować? Znaczy walczyć z tym można ale to nie powód do obniżenia samooceny, stanowczo nieee :D

Dzięki, chyba nie warto się tym tak przejmować, ale walczyć będę i się nie poddam ! :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Każda kobieta ma cellulit :)

Może i tak. :)
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.


No ma mi dzięki właśnie zdrowej diecie udało się go zlikwidować. Do tego 2l wody mineralnej niegazowanej, 3 herbaty zielone i codziennie ćwiczyłam. Po 4 miesiącachjuz go nie miałam.
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011

A co do kosmetyków moje ulubione są teraz te

Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ma mi dzięki właśnie zdrowej diecie udało się go zlikwidować. Do tego 2l wody mineralnej niegazowanej, 3 herbaty zielone i codziennie ćwiczyłam. Po 4 miesiącachjuz go nie miałam.

Zieloną herbatkę bardzo lubię i z 2 dziennie wypijam. Ale aż 2l to dla mnie za dużo, nie byłabym w stanie :D
latynoska6
latynoska6
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ale aż 2l to dla mnie za dużo, nie byłabym w stanie :D


a ja nawet i 4l wypije;D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Jest widoczny, może nie jakoś mocno, ale widać trochę tą pomarańczową skórkę na udach i trochę nad kolanami, tam też mam tendencję do tycia.

Podobno trzeba ograniczyć sól, słodycze i wysoko przetworzoną żywność. Dużo warzyw i owoców, pić wodę niegazowaną, zieloną herbatę ( ok. 2 litry płynów dziennie ). ćwiczyć, nie siedzieć zbyt długo, peelingi, szorowanie czymś szorstkim, nap. zimny i ciepły prysznic a kremy itp. to wspomagacze w sumie. Podobno świetne efekty przynoszą bańki chińskie. W teorii jestem dobra ;)
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do kosmetyków moje ulubione są teraz te

Lepsze niz Eveline ?

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja nawet i 4l wypije;D

Ja bym tyle nie potrafiła :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno trzeba ograniczyć sól, słodycze i wysoko przetworzoną żywność. Dużo warzyw i owoców, pić wodę niegazowaną, zieloną herbatę ( ok. 2 litry płynów dziennie ). ćwiczyć, nie siedzieć zbyt długo, peelingi, szorowanie czymś szorstkim, nap. zimny i ciepły prysznic a kremy itp. to wspomagacze w sumie. Podobno świetne efekty przynoszą bańki chińskie. W teorii jestem dobra ;)

Dzięki za informacje :) Będę musiała z nich skorzystać :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Dzięki za informacje :) Będę musiała z nich skorzystać :)

Jak dasz radę trzymać taki rygor to efekty na pewno będą :) Sama bym tych baniek użyła ale mam pajączki na nogach a to podobno nie jest wskazane w takich przypadkach... No szkoda.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dasz radę trzymać taki rygor to efekty na pewno będą :) Sama bym tych baniek użyła ale mam pajączki na nogach a to podobno nie jest wskazane w takich przypadkach... No szkoda

A gdzie te bańki się robi ? :woot: Wytrwała i zawzięta to ja jestem na szczęście :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: A gdzie te bańki się robi ?

Można je kupić w aptece.
Poczytaj tutaj na ten temat:
http://wdziek.info/antycellulitowy_masaz_bankami_chinskimi.html
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można je kupić w aptece. Poczytaj tutaj na ten temat: http://wdziek.info/antycellulitowy_masaz_bankami_chinskimi.html

Przeczytałam, chyba z tego skorzystam i kupię je w aptece, tylko ciekawe ile kosztują..
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Przeczytałam, chyba z tego skorzystam i kupię je w aptece, tylko ciekawe ile kosztują..

Pewnie ok 30 zł. Nie tak drogo.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie ok 30 zł. Nie tak drogo.

Będę musiała je wypróbować, dzięki :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.