Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Tak jak kiedyś udało mi się zwalczyć cellulitis tak teraz znów mi sie pojawił :and:
Chciałabym jak najszybciej go zlikwidować, stosuje krem z Eveline na cellulitis, zimne prysznice, szoruje szorstką gąbką, ale pytanie czy jeszcze mogę coś zrobić ? Staram się zdrowo odżywiać może to też ma wpływ na cellulitis.

Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?
Co jeszcze mogę zrobić by się go pozbyć, jakieś szczególne ćwiczenia ?
Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Chcę go do lata zlikwidować, bo nie mogę już na siebie patrzeć :and:

W temacie o zdrowiu i ćwiczeniach nie mogę napisać, bo jest on zamknięty.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie orientujesz się czy tą bańką chińską boli ? Na wewnętrznej stronie ud raczej tak, ale nie wiem jak z zewnętrzną, bo to chyba ma niezłe ssanie

Nie bawilam sie nigdy bańkami:D.
Jednak myśle, że jak się porządnie zassie to ból też musi być porządny, ale sądzę, że do wytrzymania. Jednak tutaj strzelam ;).
:ziober2:
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie bawilam sie nigdy bańkami:D. Jednak myśle, że jak się porządnie zassie to ból też musi być porządny, ale sądzę, że do wytrzymania. Jednak tutaj strzelam ;).

Chyba w nie zainwestuję, bo mam słabe krążenie i może coś poprawią :woot: I ten mój lichy cellulit może też zniknie, chociaż tym sobie głowy za bardzo nie zawracam :D
mmaryjka
mmaryjka
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Jaki krem jest dla Was najskuteczniejszy na ten problem ?

tołpa jest dobra. ja zużyłam tylko pół opakowania i odstawiłam, ale moje koleżanki używały w tym jedna z potężnym cellulitem i naprawdę jej baardzo pomógł.

Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ?

nigdy nie miałam tego problemu, dopiero z rok temu zauważyłam, że jak ścisnę skórę to coś tam jest nie tak jak być powinno. jestem aktywna fizycznie, wręcz nadaktywna, odżywiam się zdrowo z tym, że biorę hormony i to jest niestety główny problem. smaruje się tą tołpą, chociaż ostatnio też nie, ale jakoś nie płaczę dopóki w miarę mam to pod kontrolą i mój bardzo spostrzegawczy facet zobaczył dopiero jak mu powiedziałam, więc aż tak źle ze mną nie jest;)
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tołpa jest dobra. ja zużyłam tylko pół opakowania i odstawiłam, ale moje koleżanki używały w tym jedna z potężnym cellulitem i naprawdę jej baardzo pomógł.


a który dokładnie bo wiem że jest ich kilka i nie umiem się na żaden zdecydować a są dość drogie
SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Pamiętasz nazwę ?

http://allegro.pl/cellulit-precz-nie-ma-mocniejszego-az-300ml-i1563082142.html

to jest to .. - bez nazwowy ..
dokupujesz do tego folie spożywczą.

ostrzegam - nie rób przed tą maseczką na tyłek peelingu bo Ci dupsko wyparzy centralnie..
SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: O ile dobrze pamiętam prywatnie jeden taki zabieg nie jest wybitnie drogi, kiedy miałam praktyki w takiej przychodni, to kosztował chyba 12 zł

a teraz chyba jest on w granicach 30-40 zł .. - nie wiem czy nie lepsze w tym momencie jest pójście na basen gdzie jest np. jakuzzi z babelkami - też wytrzęsie tłuszcz.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  28 kwietnia 2011

nie wiem nie posiadam cellulitu:)

mmaryjka
mmaryjka
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a który dokładnie bo wiem że jest ich kilka i nie umiem się na żaden zdecydować a są dość drogie

ja używałam tylko tego
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłam, że sam wysiłek fizyczny nie zawsze skutkuje :P

ale sam balsam tez niewiele zdziała ;-) bardziej pomogą same ćwiczenia niż sam balsam
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Mój błąd, że nie napisałam tego slowa w cudzysłowiu.


MaqdaIena
MaqdaIena: Jesteś fryzjerką i zajmij się modelowaniem włosów, opisywanie odczuć masażysty i fizjoterapeuty zostaw mi. Nie podważaj mojej wiedzy, która nie jest tylko czystą teorią.


to nie mój problem, że nie napisałaś tego w cudzysłowiu, mogłam to zrozumieć dwuznacznie, po swojemu, czy po prostu dosadnie tak jak do napisałas.

idąc Twoim tokiem myślenia - jesteś masażystką to zajmij się masażem a nie pisaniem na forum?
to, że jestem fryzjerką chyba nie znaczy, że mam się nie odzywać na żaden temat nie związany z włosami i sztuką fryzjerską? co nie mam prawa interesować się czymś innym?
widzisz co Ty piszesz?
mmaryjka
mmaryjka
  28 kwietnia 2011

'w cudzysłowie', jeśli już powstaje taka spina:].

Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Odpowiednia dieta, wiadomo. Tu rezygnacja z soli, tona dziennie warzyw zielonych itd, itp. Wody duzo pochłaniaj, skóra robi sie ładniejsza, kiedy jest odpowiednio nawodniona. Jeżeli nie potrafisz sie zmusić do wypicia kilku litrów wody dziennie, dodawaj do niej no cytrynę np. Czerwona herbata, której osobiście nienawidzę :D. To tak w wielkim skrócie. Ruch, wiadomo. Tutaj proponuję basen, pływanie ogolnie jest najlepsza formą wysiłku fizycznego. Bicze wodne- fantastyczna sprawa, ale nie jakieś lekkie, tylko te serwowane przez przychodnie rehabilitacyjne. Jeżeli masz dobry kontakt z lekarzem rodzinnym to sie ladnie usmiechnij, i poproś o skierowanie na serie takich zabiegów. Niech na skierowaniu napisze, że wskazaniem jest np. kiepskie krazenie :D. O ile dobrze pamiętam prywatnie jeden taki zabieg nie jest wybitnie drogi, kiedy miałam praktyki w takiej przychodni, to kosztował chyba 12 zł, jednak to było z 5 lat temu. A i jeżeli sie zdecydujesz na bicze to przygotuj sie na siniaki, ale warto. Masaż. Możesz sama go sobie wykonywać. I ten akurat ma boleć. Wszelkie ugniatania, wyciskania, rolowania tkanki tłuszczowej pomogą w rozbiciu grudek tego świństwa, jakim nas matka natura obdarzyła. Kiedy jeszcze pracowałam jako masażystka, pamiętam jak cellulit strzelał mi pod palcami:D. Klientki miały siniaki w kształcie moich opuszek, ale działało. Jeżeli samej Ci sie nie chce się masować, poproś mężczyznę. Jako środka poslizgowego ja uzywałam oliwki z ziaji chyba- antycellulitowej, wymieszanej z kremem antycell. Możesz spróbować. Co do roznego rodzaju mazideł, to pewnie już Ci dziewczyny poradziły jakie stosować. Jednak krem nie załatwi sprawy, prawda jest taka, że on poprawi wygląd Twojej skóry, ale cellulitu nie rozbije. To cholerstwo trzeba zaatakować kompleksowo :). No to powodzenia ;).

Dzięki za informację, skorzystam z nich :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tołpa jest dobra. ja zużyłam tylko pół opakowania i odstawiłam, ale moje koleżanki używały w tym jedna z potężnym cellulitem i naprawdę jej baardzo pomógł.


Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/cellulit-precz-nie-ma-mocniejszego-az-300ml-i1563082142.html to jest to .. - bez nazwowy .. dokupujesz do tego folie spożywczą. ostrzegam - nie rób przed tą maseczką na tyłek peelingu bo Ci dupsko wyparzy centralnie..

Dzięki, zastanowie się nad nimi :)
SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Dzięki, zastanowie się nad nimi :)

Wiesz - wydaje mi sie, że po 1 puszce będziesz wiedziała czy chcesz tego używać czy też nie .. i będziesz widziała pierwsze efekty.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czy Wy też kobitki macie z tym problem i staracie się z tym walczyć, czy olewacie to ? :P

Olewam :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz - wydaje mi sie, że po 1 puszce będziesz wiedziała czy chcesz tego używać czy też nie .. i będziesz widziała pierwsze efekty.

Myślisz, że już po pierwszej puszce będą jakieś efekty ? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.