malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Babsy
Babsy
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: ja jestem taka blada, że wstyd gdziekolwiek się pokazać w krótkich spodenkach, czy bluzce na ramiączkach :|

oj tam, dopiero kwiecien:) wiekszosc ludzi chodzi blada:)
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: kurcze, to trzeba będzie wystawić w końcu dupcie na ogródek i się trochę poopalać, ja jestem taka blada, że wstyd gdziekolwiek się pokazać w krótkich spodenkach, czy bluzce na ramiączkach :|

Ej bez przesady :P Bladość nie jest jakaś zła, chyba, że Ty osobiście w niej się nie lubisz. Może kup jakiś balsam brązujący to nabierzesz już lekkiego odcienia.
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: ja jestem taka blada, że wstyd gdziekolwiek się pokazać w krótkich spodenkach, czy bluzce na ramiączkach :|

Obawiam się, że nie ma jeszcze blasamów brązujących w drogeriach :mrgreen:
ShittyChicken
ShittyChicken
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obawiam się, że nie ma jeszcze blasamów brązujących w drogeriach

Już powinny być, w zimie zresztą też są :)
Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ej bez przesady :P Bladość nie jest jakaś zła, chyba, że Ty osobiście w niej się nie lubisz. Może kup jakiś balsam brązujący to nabierzesz już lekkiego odcienia.

niektórym bladość pasuje, nawet fajnie z nią wyglądają, ale ja wyglądam tragicznie także bardzo mi to przeszkadza :<

Babsy
Babsy: oj tam, dopiero kwiecien:) wiekszosc ludzi chodzi blada:)

większość? :D chyba u Ciebie w mieście :P u mnie to już widzę tyle poopalanych, pewnie większość na solarce ale zawsze coś. ja nie jestem zwolenniczką solarium, za dużo kasy tam zostawiałam a efekty były mizerne :d
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: niektórym bladość pasuje, nawet fajnie z nią wyglądają, ale ja wyglądam tragicznie także bardzo mi to przeszkadza :<

To użyj kilka razy balsamu brązującego i będzie ok ;)
Paulinessa
Paulinessa
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: większość? :D chyba u Ciebie w mieście :P u mnie to już widzę tyle poopalanych, pewnie większość na solarce ale zawsze coś.


Eh...
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już powinny być, w zimie zresztą też są :)

to była ironia .. :D.

właśnie szukam jakiegoś balsamu brązującego ale .. właśnie. brązującego a nie 'zółciejącego' :crylol:
ShittyChicken
ShittyChicken
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to była ironia .. :D.

Kiepsko ze mną ostatnio :wtf:
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie szukam jakiegoś balsamu brązującego ale .. właśnie. brązującego a nie 'zółciejącego'

To polecam ten balsam:



Nie daje takiej żółci jak inne balsamy brązujące, ja z natury mam taką żółtawą karnację, a ten wyjątkowo tego nie podkreśla :)
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina:

no bo miałam ten .. z Eveline ale próbowalam tylko tego z drobinkami złotego - to ten odpada. Ze złotem mi nie do twarzy :nie:
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie z Eveline tlyko Kolastyna
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo miałam ten .. z Eveline ale próbowalam tylko tego z drobinkami złotego - to ten odpada. Ze złotem mi nie do twarzy

A ten z Eveline dawał mocny czy słaby efekt opalenizny ?
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: kurcze, to trzeba będzie wystawić w końcu dupcie na ogródek i się trochę poopalać, ja jestem taka blada, że wstyd gdziekolwiek się pokazać w krótkich spodenkach, czy bluzce na ramiączkach :|

dlatego ja właśnie zaczęlam chodzić na solarium, (jak chodziłam dwa razy w tygodniu to szłam na podwójnie brązujące na 20 min:ziober2: a ostatnie dwa dni - szalenstwo! 7 i 8 min i jestem lekko spalona) :loL:

Jasmina
Jasmina: Ej bez przesady :P Bladość nie jest jakaś zła, chyba, że Ty osobiście w niej się nie lubisz. Może kup jakiś balsam brązujący to nabierzesz już lekkiego odcienia.

dokładnie, wiem po sobie - ja mam bardzo jasną cerę a opalić się nie umiem na tzw skwarkę z solarki - próbowałam (3 mies dwa razy w tyg po 20 min na podwojnie brązujące)- nie da rady mam za mało pigmentu i obawiałam sie, jak bede wygladac jak przestane chodzic, ale przyszedl czas (w zeszlym roku w czerwcu) ze zaczęłam się obawiać bardziej o skórę, zmarszczki, raka i przestałam, po wakacjach nie poszłam ani razu i nawet nie było widać - w zimę chodzimy w długich spodniach, rękawach - a na twarz używałam ciemniejszego podkładu, rozprowadzałam go na szyję, dekolt - wyglądało jakbym była opalona - jedynie po dłoniach, że blade :ziober2:

no ale teraz :woot: ciuchy zrzucamy i takie blade nogi :ninja: jak pójdę parę razy nie umre.
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: A ten z Eveline dawał mocny czy słaby efekt opalenizny ?
pomyliły mi się firmy to nie był Evelina tylko kolastyna - efekt .. był nawet fajny ale były drobinki złota i na miesiąc maj/czerwien by mnie jeszcze trochę drażniły.

Jest też wersja bez tego złota ale .. nie wiem czy on przypadkiem nie będzie dawał takiej opalenizny jak samoopalacz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.