malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ImaDrug
ImaDrug
  21 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: , bo jest wolne od pracy

pracuję w Poniedziałek... ;(
pijana
pijana
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej?

Jestem ateistką, ale nie lubię świąt, bo sklepy pozamykane, a zanim pozamykane to w nich cholerny tłok. I w ogóle te całe święta to jedna wielka komercha, mało kogo obchodzi, że umarł Jezus, urodził się czy jeszcze coś innego, tylko czekają żeby nażreć dupy i nakupować tandety.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej?

Ja lubię święta :-) i Wielkanocne i Boże Narodzenie. :mrgreen:

Wielkanoc hmm... Fajne są te święta, kojarzą mi się z wiosną o lanym poniedziałkiem, niestety u mnie tradycja lania wodą zanika a dzieciaki pewnie wolą siedzieć w domu na komputerze.
Szkoda.
ImaDrug
ImaDrug
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko czekają żeby nażreć dupy i nakupować tandety.

co racja to racja a w sklepach przed swietami robia takie zakupy jakby miesiac nie jedli ;/ lipa straszna!

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety u mnie tradycja lania wodą zanika a dzieciaki pewnie wolą siedzieć w domu na komputerze.

jak byłam mała to pamietam jak sie latało po wsi z sikawkami a teraz nigdzie sie tego nie widzi..no cóż...teraz to tylko na nk mozna wysłac wiadro wody :p
Jasmina
Jasmina
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Boze Narodzenie czy Wielkanoc ?

Zdecydowanie Boże Narodzenie, tych świąt Wielkanocnych w ogóle nie czuję. Najlepiej, żeby było już po nich :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej?

nie obchodze swiat

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

animka
animka
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej?

Lubię bo wolne jest i dzięki temu mogę spotkać się z moim lubym.
Denerwuje mnie tylko to, że wszyscy robią nie wiadomo jakie przygotowania, sprzątają gotują i kij wie co jeszcze :and:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  21 kwietnia 2011
animka
animka: Denerwuje mnie tylko to, że wszyscy robią nie wiadomo jakie przygotowania, sprzątają gotują i kij wie co jeszcze

Wielkanoc jest na wiosnę i jest to dobry pretekst aby zrobić generalne porządki po zimie.

Zresztą nie wyobrazam sobie na Swieta nie robic zakupów czy gotować obiadu czy szykowac sniadania wielkanocnego. U mnie w Swieta są zawsze rolady i kaczka :-) z tym mi się głównie kojarzy obiad wielkanocny chociaż teraz wygląda to trochę inaczej bo nie jadam niektórych gatunków miesa.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 kwietnia 2011
animka
animka: Denerwuje mnie tylko to, że wszyscy robią nie wiadomo jakie przygotowania, sprzątają gotują i kij wie co jeszcze

ta, caly rok okna brudne, ale na wielkanoc musza byc czyste, bo co ludzie powiedza :lol:

i ludzie przygotowuja sie jak na wojnę, żarcia jak do koszar kupują, a przeciez sklepy beda tylko 2 dni zamkniete :(

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  21 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: i ludzie przygotowuja sie jak na wojnę, żarcia jak do koszar kupują, a przeciez sklepy beda tylko 2 dni zamkniete :(


To raczej chodzi o to, że jeśli mają przyjsc goście to jednak trzeba dużo jedzenia.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To raczej chodzi o to, że jeśli mają przyjsc goście to jednak trzeba dużo jedzenia.

nawet. nie pojmuje kupowania 5 slojów majonezu, stosu wedlin, ktore sie i tak zepsuja, nikt nie robi wielkanocy na 100 osob. no i nie wiem czy to jakas tradycja nowa katolicka, ale znajomi kupuja full alko na swieta.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 kwietnia 2011

[quote=Prinz
nawet. nie pojmuje kupowania 5 slojów majonezu, stosu wedlin, ktore sie i tak zepsuja, nikt nie robi wielkanocy na 100 osob. no i nie wiem czy to jakas tradycja nowa katolicka, ale znajomi kupuja full alko na swieta.
Kazda okazja jest dobra, by sie napic. Lol.

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 kwietnia 2011

Ups, spsulam cytat.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazda okazja jest dobra, by sie napic. Lol.

w sumie fakt, dalecy znajomi idą na pielgrzymkę by pomelanżować, tak tez mozna.

myslalem ze sens pielgrzymek jest inny :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 kwietnia 2011

Bo jest, ale wiesz, sa pielgrzymki i "pielgrzymki ".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.