malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  22 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Będę miała pretekst, żeby się nie uczyć do prawa cywilnego i prawa gospodarczego

Ja mam 30stego egzamin z transportu wodnego :(

Ale udało mi się dziś zrobić projekt portu do końca :zakochany:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  22 kwietnia 2011

Dzisiaj byłam na solarium (przed wakacjami chcę trochę brązu nachwytać, robię to z żalem, ale muszę :-))
I tak się ciągle mówi, że 'nagrzane' lampy opalają od razu, lepiej itp. niż zimne.

Co sądzicie? Jest w tym trochę prawdy?

Owieczka
Owieczka
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak się ciągle mówi, że 'nagrzane' lampy opalają od razu, lepiej itp. niż zimne. Co sądzicie? Jest w tym trochę prawdy?

chyba to prawda, widziałam zawsze po sobie. do tego gdy przychodziłam z rana to babki mi same z siebie zawsze i za darmo na kilka minut dłużej ustawiały czas, właśnie z tego powodu, jak mówiły
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Zamienimy się?! Będę miała pretekst, żeby się nie uczyć do prawa cywilnego i prawa gospodarczego, bo mam zerówki 22maja i 21maja (odpowiednio).

bardzo chetnie :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest zabawne. Załóż temat na humor.

wybacz mistrzu, mimo ze ciagle staram sie udoskonalac, widac ze caly czas popelniam razace bledy :and:
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  23 kwietnia 2011

na hyde powinien być taki temat :rotfl:

maybe I had said something that was wrong

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba to prawda, widziałam zawsze po sobie. do tego gdy przychodziłam z rana to babki mi same z siebie zawsze i za darmo na kilka minut dłużej ustawiały czas, właśnie z tego powodu, jak mówiły

aha :woot: ja zawsze właśnie wolę chodzić wieczorem bo łóżka są na chodzie ale tak się zastanawiałam czy to prawda.
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo chetnie
To kiedy? :mrgreen:

Idę się leczyć, no bez jaj. :and: Poszłam odebrać książki, które zamówiłam tydzień temu i jeszcze kupiłam dwie płyty i film o The Doors. :and: Wydałam w Empiku ponad 200zł. Znowu.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Wydałam w Empiku ponad 200zł. Znowu.

Ja też często tam tyle zostawiam, z tym, że ja ciągle kupuję książki o psach, wychowaniu psów itp, szczególnie o Yorkach :-)
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też często tam tyle zostawiam, z tym, że ja ciągle kupuję książki o psach, wychowaniu psów itp, szczególnie o Yorkach :-)
Ja kupuję płyty i książki. ;-)
Zamówiłam sobie tydzień temu, w piątek Jaspera Kenta - dwie książki - w poniedziałek, albo we wtorek dostałam smsa, że mogę przyjść po odbiór. Dziś poszłam i wyszłam z najnowszym wydawnictwem IAMX'a oraz płytę White Lies, a dodatkowo po jakiejś tam promocyjnej cenie wzięłam film o "The Doors". Ja tak mam za każdym razem, idę po jedną rzecz wychodzę z dwudziestoma.
A tak przy okazji - wychodząc ze sklepu zobaczyłam najnowszą część "GONE. Zniknęli" - powiedziała do mnie "mamo"! Muszę ją mieć. :ninja:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Ja kupuję płyty i książki. ;-) Zamówiłam sobie tydzień temu, w piątek Jaspera Kenta - dwie książki - w poniedziałek, albo we wtorek dostałam smsa, że mogę przyjść po odbiór. Dziś poszłam i wyszłam z najnowszym wydawnictwem IAMX'a oraz płytę White Lies, a dodatkowo po jakiejś tam promocyjnej cenie wzięłam film o "The Doors". Ja tak mam za każdym razem, idę po jedną rzecz wychodzę z dwudziestoma. A tak przy okazji - wychodząc ze sklepu zobaczyłam najnowszą część "GONE. Zniknęli" - powiedziała do mnie "mamo"! Muszę ją mieć.

Ja płyty raczej nie, ale książki tak. Lubię czytać, Ty z tego co widać też, fajnie, dzisiaj mało osób czyta. Ja często wypożyczam książki z biblioteki, jakieś kryminały, horrory itp Filmów horrorów nie lubię, a jak czytam to moja wyobraźnia pokazuje mi znośne dla mojego mózgu obrazy - nie to co w filmach. Ale ostatnio nie czytałam za duzo, chyba rok nic nie wypożyczałam. Ale w przyszłym tyg sie przejde.

Mozesz cos fajnego polecic? Czytalas ostatnio?
Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011

dziewczyny myślicie, że w takie słońce jak jest teraz da się opalić? niby jest gorąco, ludzie się rozbierają ale dużo też słyszę o opalaniu. jedna koleżanka twierdzi, że lekko nogi opaliła :P co o tym myślicie?

Babsy
Babsy
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: dziewczyny myślicie, że w takie słońce jak jest teraz da się opalić? niby jest gorąco, ludzie się rozbierają ale dużo też słyszę o opalaniu. jedna koleżanka twierdzi, że lekko nogi opaliła :P co o tym myślicie?

jak ktos jest podatny na opalanie to go i kwietniowe sloneczko zlapie:) ja sie na przyklad teraz nie opale, za jasna cere mam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja często wypożyczam książki z biblioteki,

ostatnio przeczytalam "nienasyceni" Meg Cabot. takie tam nic gornolotnego, o wampirach:)
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: dziewczyny myślicie, że w takie słońce jak jest teraz da się opalić? niby jest gorąco, ludzie się rozbierają ale dużo też słyszę o opalaniu. jedna koleżanka twierdzi, że lekko nogi opaliła :P co o tym myślicie?

Pewnie, że można, to też zależy od karnacji i czy łatwo słońce nas łapie :)
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: dziewczyny myślicie, że w takie słońce jak jest teraz da się opalić? niby jest gorąco, ludzie się rozbierają ale dużo też słyszę o opalaniu. jedna koleżanka twierdzi, że lekko nogi opaliła :P co o tym myślicie?

jasne, moje Kochanie opala się w pracy i przez trzy dni już jest brązowy :-)
Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011

kurcze, to trzeba będzie wystawić w końcu dupcie na ogródek i się trochę poopalać, ja jestem taka blada, że wstyd gdziekolwiek się pokazać w krótkich spodenkach, czy bluzce na ramiączkach :|

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.