malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
pijana
pijana
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnie! Pijana,albo masz kopię siebie albo widziałam Cię w niedzielę w Częstochowie :);P

Oj w niedzielę akurat siedziałam w domu :D Ale o moją kopię trudno xD
mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011

polecam norwegię! ale żadne wycieczki z biurami podróży bo to męka, tylko na własną rękę. norwegowie to cudowni ludzie.

Patrishia
Patrishia
  20 kwietnia 2011

A Szkocja?
Myślę właśnie o Norwegii lub Szkocji.

mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011

szkocja też jest bardzo ładna, ale to jednak nie jest ten sam klimat. chociaż szczerze mówiąc, to w tej chwili nie umiałabym wybrać gdzie bardziej mi się podobało.
w norwegii zupełnie inny klimat, inni ludzie + trafiłam na dwa dni białych nocy, które są po prostu nie do opisania.

Patrishia
Patrishia
  20 kwietnia 2011

Kurcze, Szkocję już dawno chciałam odwiedzić, ale ostatnio właśnie Norwegia mnie zafascynowała. No nic, pewnie i tak się zdecyduję w ostatniej chwili, jak zawsze.

mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011

a jeszcze odnośnie wycieczek z biurami - byłam raz w maroku. z biurem - tragedia. plaża pusta, bo nie dało się zdjąć na niej butów, piasek tak potwornie parzył, że nie dało się położyć nawet na ręczniku/ach. więc wszyscy siedzieli przy basenie. wycieczki, oczywiście dodatkowo płatne polegały na kilku godzinach jazdy w starym autobusie z kilkoma przesiadkami, godzinę połażenie z przewodnikiem którego angielski był na poziomie przedmaturalnym i powrót. tydzień leżenia plackiem i zdychania. rok temu pojechałam z chłopakiem i dwójką znajomych. przez tydzień zwiedziliśmy połowę maroka, dowiedziałam się masy ciekawych rzeczy o kraju, kulturze, spróbowałam masy jedzenia, jakieś zioła do palenie i takie tam. zupełnie inny kraj.
w egipcie i tunezji największymi atrakcjami są przejażdżki na wielbłądach.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 kwietnia 2011

@mmaryjka:
moja znajoma trafila akurat na ramadan w maroko, masakra z tego co mowila.

i podobno przy tych dwoch hiszpanskich prowincjach w Maroko jest zandarmow/zolnierzy co nie miara, bo Marokańce probuja wszelkich sposobow by zwiac.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 kwietnia 2011

Człowieka nie ma parę dni a tu takie zmiany :and::mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Odpiszę teraz bo wcześniej nie mogłam ( brak neta ). Z Garniera kupiłam 3 opakowania takie w niebieskim pudełku najjaśniejszy odcień bodajże. Chodziło mi o to żeby zniwelować żółte i pomarańczowe refleksy i dało radę. Teraz mam jasne ( ale nie białe ) i popielaty blond. Wreszcie !
ten dokładnie :
http://www.dominique-cosmetics.pl/garnier-color-naturals-farba-wlosow-super-rozjasniacz-popielaty-blond-p-5951.html#nclid=5b0555257a583435322a908656d89c5e
mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: moja znajoma trafila akurat na ramadan w maroko, masakra z tego co mowila.

jak to trafiła? przecież to nie jest żadna nowość, wystarczyło sprawdzić. w wielu krajach typowo turystycznych jest syf, kiła i mogiła właśnie przez turystów-ignorantów którzy jadą tylko po to żeby poleżeć plackiem. oczywiście ja nic do takich osób nie mam, ale wystarczyłoby wziąć przewodnik, przeczytać o kulturze i obyczajach i zachowywać się zgodnie z jakimkolwiek kodeksem. ramadanu mogła uniknąć w bardzo prosty sposób i miałaby fajne wakacje.
Sensi
Sensi
  20 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Norwegia mnie zafascynowała
Czytasz mi w myślach. :D Ja już mam w planach iśc na kurs języka norweskiego. W sumie niemiecki też przydałoby się podszkolić. I zrobić certyfikat z dwóch języków. Musze się zmobilizować, bo student niezmobilizowany to student do dupy - podobno. :mrgreen:
ImaDrug
ImaDrug
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj w niedzielę akurat siedziałam w domu :D Ale o moją kopię trudno xD

kurczę no ;P widocznie masz kopię ;P byłam na otwarciu sezonu tam u Was i jade sobie,stoimy na światłach i na pasach widze..Ciebie...haha xD albo osobę łudząco podobną do osoby z Twoich zdjęć haha ;D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to trafiła? przecież to nie jest żadna nowość, wystarczyło sprawdzić. w wielu krajach typowo turystycznych jest syf, kiła i mogiła właśnie przez turystów-ignorantów którzy jadą tylko po to żeby poleżeć plackiem. oczywiście ja nic do takich osób nie mam, ale wystarczyłoby wziąć przewodnik, przeczytać o kulturze i obyczajach i zachowywać się zgodnie z jakimkolwiek kodeksem. ramadanu mogła uniknąć w bardzo prosty sposób i miałaby fajne wakacje.

no wlasnie wyszla ignorancja. pytalem ja czemu nie sprawdzila - zapomniala.

peszek;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  21 kwietnia 2011

Wesołych Świąt i jajka smacznego ;D ! ;** Madzia Wam życzy ;D ;**

Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej?
Które wolicie?Boze Narodzenie czy Wielkanoc ?
;DD ;DD

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie święta? Co najbardziej?Co najmniej? Które wolicie?Boze Narodzenie czy Wielkanoc ? ;DD ;DD


A nawet lubię, bo jest wolne od pracy i można pojeść i popić w gronie rodzinnym :ziober2:
Wolę Boże Narodzenie.
Wzajemnie, dobrego malowanego jajka :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dzieki i nawzajem:) jak dla mnie swiat mogloby nie byc. jesli juz, to wielkanoc.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.