malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy on przypadkiem nie będzie dawał takiej opalenizny jak samoopalacz.

Takiego właśnie szukam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, wiem po sobie - ja mam bardzo jasną cerę a opalić się nie umiem na tzw skwarkę z solarki - próbowałam (3 mies dwa razy w tyg po 20 min na podwojnie brązujące)- nie da rady mam za mało pigmentu i obawiałam sie, jak bede wygladac jak przestane chodzic, ale przyszedl czas (w zeszlym roku w czerwcu) ze zaczęłam się obawiać bardziej o skórę, zmarszczki, raka i przestałam, po wakacjach nie poszłam ani razu i nawet nie było widać - w zimę chodzimy w długich spodniach, rękawach - a na twarz używałam ciemniejszego podkładu, rozprowadzałam go na szyję, dekolt - wyglądało jakbym była opalona - jedynie po dłoniach, że blade no ale teraz ciuchy zrzucamy i takie blade nogi jak pójdę parę razy nie umre.

Ja akurat mam ciemniejszą karnację ale i tak teraz czaję się na jakiś samoopalacz lub silniejszy balsam brązujący. Zatęskniłam za opalenizną :mrgreen: Do solarium nie chodzę, za bardzo dbam o skórę, żeby z niego korzystać. Ale jak piszesz kilka razy jakoś bardzo nie powinno zaszkodzić skoro chcesz uzyskać jakiś ładniejszy koloryt skóry ;) A samoopalaczy nie lubisz ?
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Takiego właśnie szukam :)

to jeżeli chcesz efekt mocnej opalenizny to Ziaja Sopot - balsam brązujący.
On jest mocny :D :ziober2:
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeżeli chcesz efekt mocnej opalenizny to Ziaja Sopot - balsam brązujący. On jest mocny :D

Działa jak samoopalacz? :D
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Działa jak samoopalacz? :D

na mojej skórze efekt był .., że tak powiem zadziwiający ..
cena jakieś 8-9 zł spróbujesz .. - mnie aby wkur... zapach tych kosmetyków głównie balsamów brązujących i samooopalaczy ..
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na mojej skórze efekt był .., że tak powiem zadziwiający .. cena jakieś 8-9 zł spróbujesz .. - mnie aby wkur... zapach tych kosmetyków głównie balsamów brązujących i samooopalaczy ..

Wypróbuje go :)
Ja zawsze na noc się smaruje, więc zapach aż tak mi nie przeszkadza.
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja zawsze na noc się smaruje, więc zapach aż tak mi nie przeszkadza.

moja skóra jest jakaś dziwna .. - ja jak się umyje to mam wrażenie, że on jeszcze bardziej wydobywa swoje walory zapachowe :crylol:
Jasmina
Jasmina
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja skóra jest jakaś dziwna .. - ja jak się umyje to mam wrażenie, że on jeszcze bardziej wydobywa swoje walory zapachowe

Dobrze, że u mnie tak nie jest :wtf:
Babsy
Babsy
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczęlam chodzić na solarium,

ja chodze tak od maja, czerwca, bo slonce mnie nie lapie niestety tak, jak bym chciala... i zaczynam od 3 min, a njawiecej chodze na 15, a i tak te 15 ledwo wytrzymuje;) ale tez opalam sie nie wszedzie tak samo, najciemniejszy mam brzuch, tylek i plecy, twarz mam zawsze jasniejsza:and:no, nie tak bardzo oczywiscie, ale widac roznice.
Babsy
Babsy
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie aby wkur... zapach tych kosmetyków głównie balsamów brązujących i samooopalaczy ..

johnsona mialam, fuuuj;/ cuchnal mi jak pomyje;/
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam 30stego egzamin z transportu wodnego :( Ale udało mi się dziś zrobić projekt portu do końca
To co Ty studiujesz?! Dasz radę. Jesteś zdolna, więc nie ma problemu. :)

:brawo: Idziemy to jakoś świętować? A tak poważnie - trzeba się zgadać. I wybacz, że wcześniej ominęłam Twojego posta - w ogóle go nie zauważyłam. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja płyty raczej nie, ale książki tak. Lubię czytać, Ty z tego co widać też, fajnie, dzisiaj mało osób czyta. Ja często wypożyczam książki z biblioteki, jakieś kryminały, horrory itp Filmów horrorów nie lubię, a jak czytam to moja wyobraźnia pokazuje mi znośne dla mojego mózgu obrazy - nie to co w filmach. Ale ostatnio nie czytałam za duzo, chyba rok nic nie wypożyczałam. Ale w przyszłym tyg sie przejde. Mozesz cos fajnego polecic? Czytalas ostatnio?
Ja lubię mieć płyty, może nie wszystkie, ale wykonawców, których kocham. Mi książki towarzyszą od dzieciństwa, moi Dziadkowie mają takie pomieszczenie, które nazywamy biblioteką. Nie jest to wielkość Biblioteki Narodowej, ale naprawdę robi wrażenie. Mało tego mamy książki, które były wydane albo na krótko po zakończeniu II wojny światowej, albo w okresie międzywojnia, a nawet na samym początku XX wieku. :akochany:

Hm, polecam Ci "GONE. Zniknęli" Micheala Granta - wciąga, naprawdę wciąga. W Polsce mamy już cztery części z sześciu. Dzisiaj przyuważyłam czwartą Empiku., ale że wchodziłam to się nie zawróciłam do kasy. ;-) Ale jeszcze po nią wrócę.
Twórczość Cobena i Kinga z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Znasz "Zieloną Milę"? To jest na podstawie książki Kinga, zresztą wiele jego książek zostało przeniesionych na szklany ekran.
Jennifer Lee Carrell i jej "Szyfr Szekspira", a także druga część wydaje się interesująca, a mianowicie - "Wciąż mnie prześladują".
Twórczość Dana Browna - nie jest to jakaś rewelacja, ale mi się podoba. Ma w sobie coś, co przykuwa moją uwagę.
Uwierz mi, mogę Ci wiele rzeczy polecić. Nie wiem do końca, co Cię interesuje, jeśli chodzi o książki. Jestem właścicielką około 150 książek. Mam Tolkiena, Rowling ( sentyment!), Orwella, Kinga, Cobena, Carell, Browna, Coelho, Anne Rice, Witkacego, Bruno Schulza... I pojedyncze książki jakoś mniej znanych pisarzy(pisarek), gdzie ekranizacja ich książki biła rekordy popularności.
SoDope
SoDope
  23 kwietnia 2011
Babsy
Babsy:

czyli nie jestem sama :DDD:DD:
bo już myślałam, że tylko ja tak śmierdze po tych balsamach XD
Babsy
Babsy
  23 kwietnia 2011

a, no i ostatnio sciagnelam e booka "sztywniak. osobliwe zycie nieboszczyka po smierci" mary roach, czyli co mozna zrobic ze zwlokami;)

Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego ja właśnie zaczęlam chodzić na solarium, (jak chodziłam dwa razy w tygodniu to szłam na podwójnie brązujące na 20 min a ostatnie dwa dni - szalenstwo! 7 i 8 min i jestem lekko spalona)

w ubiegłe lato, miesiąc przed ślubem siostry chciałam się opalić, więc kupiłam sobie karnet na solarium 11 wejść po 15 minut . Chodziłam 3 razy w tygodniu. Praktycznie żaden efekt :\ A podobno nowe lampy i w dodatku turbo, no cóż .. Czasem jednak wole poleżeć na słońcu od 10 do 17 spalić się i potem jęczeć ale po kilku dniach będzie wszystko ładnie wyglądało :) Tylko kurcze, największy problem mam z nogami zawsze :(
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja akurat mam ciemniejszą karnację

Zazdroszczę :zakochany:

Jasmina
Jasmina: Zatęskniłam za opalenizną Do solarium nie chodzę, za bardzo dbam o skórę, żeby z niego korzystać

Ja też zatęskniłam, w sumie powiem szczerze, że też mi trochę szkoda chodzić, ale muszę ja jestem naprawdę blada, zupełnie jak mleko... poza tym jak wyjdzie słońce to od razu się spalę, a nie będę sie przecież codziennie smarować filtrami - nie lubię bo są tłuste i mają taki specyficzny zapach :nie:

Jasmina
Jasmina: Ale jak piszesz kilka razy jakoś bardzo nie powinno zaszkodzić skoro chcesz uzyskać jakiś ładniejszy koloryt skóry ;) A samoopalaczy nie lubisz

Ja jestem za blada na samoopalacz, wyglądam wtedy bardzo tak żółto, pomarańczowo - jakbym miała żółtaczkę :nie: to jest dobre dla osób o ciemniejszej karnacji, nie takiej jasnej jak ja, poza tym z racji zawodu zawsze szybko zmywa mi się na rękach i wygląda to makabrycznie, do nadgarstków 'opalone' a ręce blade jak ściana :P

Sensi
Sensi: Mało tego mamy książki, które były wydane albo na krótko po zakończeniu II wojny światowej, albo w okresie międzywojnia, a nawet na samym początku XX wieku.

:szok: łał :-)

Sensi
Sensi: Hm, polecam Ci "GONE. Zniknęli" Micheala Granta - wciąga, naprawdę wciąga. W Polsce mamy już cztery części z sześciu. Dzisiaj przyuważyłam czwartą Empiku., ale że wchodziłam to się nie zawróciłam do kasy. ;-) Ale jeszcze po nią wrócę. Twórczość Cobena i Kinga z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Znasz "Zieloną Milę"? To jest na podstawie książki Kinga, zresztą wiele jego książek zostało przeniesionych na szklany ekran. Jennifer Lee Carrell i jej "Szyfr Szekspira", a także druga część wydaje się interesująca, a mianowicie - "Wciąż mnie prześladują". Twórczość Dana Browna - nie jest to jakaś rewelacja, ale mi się podoba. Ma w sobie coś, co przykuwa moją uwagę. Uwierz mi, mogę Ci wiele rzeczy polecić. Nie wiem do końca, co Cię interesuje, jeśli chodzi o książki. Jestem właścicielką około 150 książek. Mam Tolkiena, Rowling ( sentyment!), Orwella, Kinga, Cobena, Carell, Browna, Coelho, Anne Rice, Witkacego, Bruno Schulza... I pojedyncze książki jakoś mniej znanych pisarzy(pisarek), gdzie ekranizacja ich książki biła rekordy popularności.

A ta Gone - zniknęli to jaki gatunek? Taki przygodowy, kryminał czy coś takiego?
Kurcze ja miałam kiedyś bombową książkę ale nie pamiętam tytułu :/ była świetna, o ludziach co rozbili się jakimś statkiem podwodnym (badali dno oceanu) i znaleźli się w podwodnej jaskini, z powietrzem, szli w jakimś błocie, dotarli do wrót i za tymi wrotami był inny świat, zamiast ludzi były tam takie jakby roboty nieśmiertelne ale wyglądały jak ludzie, życie tam było idealne, w koncu jeden z tej załogi zabił takiego robota, itd, itd a na koniec okazało się, że to był jakiś eksperyment, świetna ta książka była :zakochany: pewnie nie kojarzysz no nie?
i taką książkę 'Zamiana' ale nie pamiętam autora bo czytałam to jeszcze w gimnazjum, świetna. Chyba Sting, czy String czy jakoś tak.

Babsy
Babsy: ja chodze tak od maja, czerwca, bo slonce mnie nie lapie niestety tak, jak bym chciala... i zaczynam od 3 min, a njawiecej chodze na 15, a i tak te 15 ledwo wytrzymuje;) ale tez opalam sie nie wszedzie tak samo, najciemniejszy mam brzuch, tylek i plecy, twarz mam zawsze jasniejszano, nie tak bardzo oczywiscie, ale widac roznice.

Masz to samo co ja :and: twarz najtrudniej mi opalić, ja znowu najbardziej mam opalone nogi i brzuch :woot: a z karnacją - nie umiem się 'strzaskać' na mahoń! Kurcze ile ja się w solarium nasiedziałam :nie: ja chodzę na solarium a i tak nie jestem aż taka opalona, lekka naturalna opalenizna, to wszystko. Jakbym nie poszła to za niedługo mam poparzenia i nierówną opaleniznę którą przed weselem nie zrównam :/
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łał :-)
Jak chcesz porobię zdjęcia i Ci wyślę. :lol: Tylko znajdę kabel od aparatu.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ta Gone - zniknęli to jaki gatunek? Taki przygodowy, kryminał czy coś takiego? Kurcze ja miałam kiedyś bombową książkę ale nie pamiętam tytułu :/ była świetna, o ludziach co rozbili się jakimś statkiem podwodnym (badali dno oceanu) i znaleźli się w podwodnej jaskini, z powietrzem, szli w jakimś błocie, dotarli do wrót i za tymi wrotami był inny świat, zamiast ludzi były tam takie jakby roboty nieśmiertelne ale wyglądały jak ludzie, życie tam było idealne, w koncu jeden z tej załogi zabił takiego robota, itd, itd a na koniec okazało się, że to był jakiś eksperyment, świetna ta książka była pewnie nie kojarzysz no nie? i taką książkę 'Zamiana' ale nie pamiętam autora bo czytałam to jeszcze w gimnazjum, świetna. Chyba Sting, czy String czy jakoś tak.
Takie fantasy bardziej. Wszyscy, co ukończyli 15rok życia w ułamku jednej sekundy znikają, telefony nie działają, nie działa internet. Zostają jedynie osoby do 14roku życia. Nazywają tę sytuację ETAPem. Każdy kto w trakcie trwania tego ETAPu ma 15urodziny znika. Książka robi wrażenie, wielkie wrażenie. Poza tym na okładce pierwszej części masz opinię Kinga. Czyli skoro mistrz poleca warto się zainteresować - moim zdaniem.
Nie, nie znam w ogóle książki, ale podoba mi się to, co napisałaś i zacznę jej szukać. :D W miarę możliwości.
Sting to muzyk. :ninja: Poszukałam w sieci i znalazłam, że to książka Davida Lodge'a. Jeśli to o dwóch uniwersytetach to mam rację. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.