malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Jak chcesz porobię zdjęcia i Ci wyślę. Tylko znajdę kabel od aparatu.

Serio? Mnie interesują takie rzeczy bardzo :-)

Sensi
Sensi: Takie fantasy bardziej. Wszyscy, co ukończyli 15rok życia w ułamku jednej sekundy znikają, telefony nie działają, nie działa internet. Zostają jedynie osoby do 14roku życia. Nazywają tę sytuację ETAPem. Każdy kto w trakcie trwania tego ETAPu ma 15urodziny znika. Książka robi wrażenie, wielkie wrażenie. Poza tym na okładce pierwszej części masz opinię Kinga. Czyli skoro mistrz poleca warto się zainteresować - moim zdaniem.

Coś podobnego do tego co ja opisałam, ja właśnie lubię ten typ książek, wciągające, tajemnicze :-) trzymają w napięciu, na pewno wypożyczę, a jak nie to kupię.

Sensi
Sensi: Nie, nie znam w ogóle książki, ale podoba mi się to, co napisałaś i zacznę jej szukać. :D W miarę możliwości.

To szkoda, że opowiedziałam o czym jestt :D

Sensi
Sensi: Sting to muzyk. Poszukałam w sieci i znalazłam, że to książka Davida Lodge'a. Jeśli to o dwóch uniwersytetach to mam rację. :D

Wiem wiem, ale on właśnie miał jakieś takie nazwisko.
Nie to była historia o dwóch przyjaciółkach, jedna zdaje się zginęła i ta druga weszła w jej ciało czy jakoś tak to było, nie pamiętam.
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Serio? Mnie interesują takie rzeczy bardzo :-)
Pokazać mogę, nic mi nie zaszkodzi - gorzej z udostępnieniem. ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś podobnego do tego co ja opisałam, ja właśnie lubię ten typ książek, wciągające, tajemnicze :-) trzymają w napięciu, na pewno wypożyczę, a jak nie to kupię.
W Empiku trzy pierwsze części masz za jakieś 90zł. A jeśli oddzielnie to płacisz za każdą 35zł. ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: To szkoda, że opowiedziałam o czym jestt :D
Czy ja wiem... :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem wiem, ale on właśnie miał jakieś takie nazwisko. Nie to była historia o dwóch przyjaciółkach, jedna zdaje się zginęła i ta druga weszła w jej ciało czy jakoś tak to było, nie pamiętam.
To jeszcze coś innego. Poszperam. :D
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Pokazać mogę, nic mi nie zaszkodzi - gorzej z udostępnieniem. ;>

fajnie, jak znajdziesz czas to wyślij mi na PW :-)

Sensi
Sensi: W Empiku trzy pierwsze części masz za jakieś 90zł. A jeśli oddzielnie to płacisz za każdą 35zł. ;-)

aha czyli to jest w tomach? a każda część o czyms innym czy to tak jak odcinki seriali?
mmaryjka
mmaryjka
  23 kwietnia 2011

co do opalania - mam dziurę ozonową, więc NIE polecam opalać się z filtrem niższym niż 20, chyba że ktoś nie lubi swojego życia:mrgreen:

ImaDrug
ImaDrug
  23 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: dziewczyny myślicie, że w takie słońce jak jest teraz da się opalić? niby jest gorąco, ludzie się rozbierają ale dużo też słyszę o opalaniu. jedna koleżanka twierdzi, że lekko nogi opaliła :P co o tym myślicie?

nawet mi nie mów! robiłam wiosenne porządki na ogrodzie wczoraj przez około 4 godziny byłam w koszulce z krótkim rękawem i delikatnym dekoltem na plecy i mam takie odbicie ze masakra,jak najszybciej musze to zamaskować :(
;P
Sensi
Sensi
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie, jak znajdziesz czas to wyślij mi na PW :-)
Okey. Jutro porobię zdjęcia, a jak znajdę kabel to wyślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: aha czyli to jest w tomach? a każda część o czyms innym czy to tak jak odcinki seriali?
Dalszy ciąg. Każdy kolejny tom jest nazwany fazą. Pierwszy to "I Faza. Niepokój", "II Faza. Głód", "III Faza. Kłamstwa", "IV Faza.Plaga". Dwie kolejne się tworzą, póki co. ;-) Czyli jak odcinki seriali, wszystko nawiązuje do części pierwszej i do poprzednich.
Acha i wydawnictwo: Jaguar.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co do opalania - mam dziurę ozonową, więc NIE polecam opalać się z filtrem niższym niż 20, chyba że ktoś nie lubi swojego życia

najlepiej się nie opalać wcale - jak ja :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: najlepiej się nie opalać wcale

wcale nie najlepiej, nie każdy lubi bladość ;-)

Sensi
Sensi: Okey. Jutro porobię zdjęcia, a jak znajdę kabel to wyślę.

bajerancko, dzięki :-)

Sensi
Sensi: Dalszy ciąg. Każdy kolejny tom jest nazwany fazą. Pierwszy to "I Faza. Niepokój", "II Faza. Głód", "III Faza. Kłamstwa", "IV Faza.Plaga". Dwie kolejne się tworzą, póki co. ;-) Czyli jak odcinki seriali, wszystko nawiązuje do części pierwszej i do poprzednich. Acha i wydawnictwo: Jaguar.

kurcze ja potem będę wkurzona bo będe chciała wiedzieć co dalej :D
Paulinessa
Paulinessa
  23 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: najlepiej się nie opalać wcale - jak ja :D


:tak:
mmaryjka
mmaryjka
  23 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: najlepiej się nie opalać wcale - jak ja

wiesz, nawet gdybym lubiła się opalać to mam na tyle rozwinięty mózg, że dbam o siebie i chronię swoją skórę;) a że na większą część wakacji wyjeżdżam na deskę, gdzie większość czasu spędzam w wodzie to filtry są nieodłączną częścią moich wakacji;).
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
:ziew:
znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: najlepiej się nie opalać wcale - jak ja :D

podbijam - w pelni sie z tym zgadzam :)
mmaryjka
mmaryjka
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a kupiłaś jakiś filtr w końcu?
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kupiłaś jakiś filtr w końcu?

patrzylam sie za tymi z lrp, ale byly tylko takie: http://www.boots.com/en/LA-ROCHE-POSAY-ANTHELIOS-Extreme-Face-Fluid-SPF-50-50ML_866323/ i nie pasowala mi konsystencja, ale moze jeszcze dowiaza, to kupie ten co pokazywalas, kupilam ten z chanela:
dzisiaj uzylam po raz pierwszy i w sumie zadowolona jestem, bo milo ze megabialy, to po posmarowaniu wsiaka w twarz, nie robi zaciekow no i stapia sie ze skora + na duzy plus jest to, ze prawie sie po nim nie swiece.
do ciala mam na razie z simple, taki: i jakis z clinique, ale sie zastanawiam nad tym lancasterem co go pokazywalas w temacie, w sumie najbardziej mi zalezy na czyms dobrym do ochrony dekoltu, ramion, rak i twarzy, reszta mojego ciala jeszcze znosi promienie sloneczne przy filtrze 30 :)
mmaryjka
mmaryjka
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

chanel ciekawy. byłam wczoraj w sephorze bo miałam do dzisiaj 20% zniżki i wydałam tyle pieniędzy, że do dzisiaj źle się czuję, także pozostanę w najbliższym miesiącu przy lrp bo tani:and: ten fluid też mi nie pasuje, w ogóle
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.