malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Babsy
Babsy
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie kiedys wisniewski podobal :wstyd:


Konto usunięte
Konto usunięte: a mi uwaga! michael jackson

a ja lubilam queen, i pamietam jak w telewizji powiedzieli, ze freddie mercury nie zyje, i bylo mi smutno... tyle zon chyba w '91 umarl;) az sie sama dziwie, ze to pamietam.
i pamietam, ze nie sie balam teledysku pink floyd 'another brick on the wall', bo tam takie mloty szly:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to sie pochwale jakie butki kupilam mojemu brzdacowi :P

fajniutkie:)
Babsy
Babsy
  18 kwietnia 2011

*ze sie balam

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 30 minut temuCytuj fragment | Cytuj całość temat do nabiajania, to sie pochwale jakie butki kupilam mojemu brzdacowi :P

Moje dresy, moje spodnie, czapki,
Airmaxy Nike’i, Conversy trampki,
moje jeansy, PLN-y, T-shirty,
jedziemy dziś z tym, mam tego sterty.
:rock:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: a ja lubilam queen, i pamietam jak w telewizji powiedzieli, ze freddie mercury nie zyje, i bylo mi smutno... tyle zon chyba w '91 umarl;) az sie sama dziwie, ze to pamietam.

ja nie kojarze praktycznie niczego przed moim 5tym rokiem zycia, a po 5 do 10 tak sporadycznie pare rzeczy pamietam :P
a jak umarl to mialam roczek :P

Babsy
Babsy: i pamietam, ze nie sie balam teledysku pink floyd 'another brick on the wall', bo tam takie mloty szly

wiem, on calkiem straszna byla :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: a ja lubilam queen, i pamietam jak w telewizji powiedzieli, ze freddie mercury nie zyje, i bylo mi smutno... tyle zon chyba w '91 umarl;) az sie sama dziwie, ze to pamietam. i pamietam, ze nie sie balam teledysku pink floyd 'another brick on the wall', bo tam takie mloty szly

omg ;d
znaaaaaki
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje dresy, moje spodnie, czapki, Airmaxy Nike’i, Conversy trampki, moje jeansy, PLN-y, T-shirty, jedziemy dziś z tym, mam tego sterty.

tylko nie tede, prosze :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie tede, prosze

wiem, tez go nie lubie ale tekst mi przypasował :lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, tez go nie lubie ale tekst mi przypasował

:lol:
mam znajoma co uwaza go za boga i sluchala go 24/7, nie zadaje sie juz z nia wiec nie wiem, czy dalej ma tak naryte w bani :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam znajoma co uwaza go za boga i sluchala go 24/7, nie zadaje sie juz z nia wiec nie wiem, czy dalej ma tak naryte w bani

łoooo :ninja:
ja mam taką koleżankę, fryzjerkę :lol: co zakochała się w Komorowskim (prezyndent obecnie), w dodatku jeest taka dziwna :woot: nie umiem tego pojąć, ona miała u Nas w salonie kursy (nie jest to nasza pracownica zeby nie bylo) i ciągle się użalała albo płakała, że coś jej nie wyszło, i mówie do niej czy ona sie tak specjalnie użala, żeby każdy ją chwalił i pocieszał a ona:
nie, jak mnie ktoś chwali to ja nie umiem w nocy spać

:ninja:
w dodatku ona ma podobno jakieś stany lękowe, boi się śmierci, np jak suszarke odłącza to kabel jak ktoś musi z gniazdka wypiąć bo ona sama się boi
w ogóle jest mega głupia
:ninja:
'nie piję kokakól' (coca-coli)
:crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łoooo ja mam taką koleżankę, fryzjerkę co zakochała się w Komorowskim (prezyndent obecnie), w dodatku jeest taka dziwna nie umiem tego pojąć, ona miała u Nas w salonie kursy (nie jest to nasza pracownica zeby nie bylo) i ciągle się użalała albo płakała, że coś jej nie wyszło, i mówie do niej czy ona sie tak specjalnie użala, żeby każdy ją chwalił i pocieszał a ona: nie, jak mnie ktoś chwali to ja nie umiem w nocy spaćw dodatku ona ma podobno jakieś stany lękowe, boi się śmierci, np jak suszarke odłącza to kabel jak ktoś musi z gniazdka wypiąć bo ona sama się boi w ogóle jest mega głupia 'nie piję kokakól' (coca-coli)

:facepalm: :rotfl:
niezla jest :lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niezla jest

w sumie nie dziwota, że uważa się fryzjerki za głupie ;-)
ale ogólnie ona biła wszystko i wszystkich na łeb :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 kwietnia 2011

w ogóle to mam problem, bo w 28 maja mamy 3 lata a 30 maja moje Kochanie ma urodziny :woot: i nie wiem co zakupić, nie wiem czy dwa osobne prezenty czy jeden większy. :woot:

Babsy
Babsy
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie kojarze praktycznie niczego przed moim 5tym rokiem zycia, a po 5 do 10 tak sporadycznie pare rzeczy pamietam :P


moje pierwsze wspomnienie to pogon za kotem sasiadki:) potem sie dowiedzialam, ze to byly moje pierwsze samodzielne kroki, a mialam jakos 1,5 roku:D mam jeszcze kilka wspomnien z takiego wczesnego dziecinstwa;P

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak umarl to mialam roczek :P

ja niecale 4;)

Konto usunięte
Konto usunięte: co zakochała się w Komorowskim (prezyndent obecnie),

ja pitole... lacze sie w "bulu i nadzieji':lol2:
mmaryjka
mmaryjka
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://image.krtp.pl/images/22049755537143271533.jpg

air maxy:zakochany: jedyne wygodne buty
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: moje pierwsze wspomnienie to pogon za kotem sasiadki:) potem sie dowiedzialam, ze to byly moje pierwsze samodzielne kroki, a mialam jakos 1,5 roku:D mam jeszcze kilka wspomnien z takiego wczesnego dziecinstwa;P

ja w ogole, moj mozg uznal je za zbedne :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: air maxy jedyne wygodne buty

wlasnie mialam na wzgledzie wygode w uzywaniu kiedy kupywalam :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.