malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mmaryjka
mmaryjka
  14 kwietnia 2011

szał! w h&m piękne, pudrowe rurki! za grosze, więc polecam się przejść

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szał! w h&m piękne, pudrowe rurki! za grosze, więc polecam się przejść

a jakichś męskich czarnych/ciemnych nie widziałas gdzies? ale takie bez jajościsku w kroku.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  14 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: a jakichś męskich czarnych/ciemnych nie widziałas gdzies? ale takie bez jajościsku w kroku.

nie, bo wpadłam dzisiaj w biegu po lakier i tylko zajrzałam do h&m.
ale mój facet kupuje spodnie turbokolor, są bardzo fajne, tanie i naprawdę dobre jakościowo
mmaryjka
mmaryjka
  14 kwietnia 2011

są super wygodne, jak legginsy.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mój facet kupuje spodnie turbokolor, są bardzo fajne, tanie i naprawdę dobre jakościowo

świetne są! wlasnie w takim przedziale cenowym szukam. gdzie mozna dostac? mam nadzieje, ze nie tylko w wawie.

Konto usunięte
Konto usunięte: są super wygodne, jak legginsy.

fajne kończyny masz :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  14 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: świetne są! wlasnie w takim przedziale cenowym szukam. gdzie mozna dostac?

mój facet kupuje w skateżopie przy politechnice, bo to jest stacjonarny sklep city shop, ale mają internetowy i myślę, że jakbyś się pomierzył to spokojnie mógłbyś zamówić. zobacz może jeszcze czy u Ciebie w mieście nie ma jakiś skateżopów bo tam często są:)
http://www.city-shop.pl/Meskie-UBRANIA-Spodnie-s-pol-1214553892_2__.html
on ma 6, 7 i 8 i są naprawdę bardzo fajne jakościowo, a on raczej jest z niszczycieli:)

Prinz
Prinz: fajne kończyny masz

dzięki, chociaż trochę te spodnie mi je obcinają, a jeszcze ciągle wpier'alam bo się uczę:and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój facet kupuje w skateżopie przy politechnice, bo to jest stacjonarny sklep city shop, ale mają internetowy i myślę, że jakbyś się pomierzył to spokojnie mógłbyś zamówić. zobacz może jeszcze czy u Ciebie w mieście nie ma jakiś skateżopów bo tam często są:)

te mi sie podobaja. http://www.city-shop.pl/product-pol-3102-Turbokolor-Spodnie-Stavros-Jeans-Regular-Fit.html
lubie raczej slimy, bo mam dosc postawne uda, ktore w rurkach mi sciskaja cojones, opinaja za bardzo tylek czego nie lubie, a znowu jak zaloze jakies loose fit to sylwetka mi sie nie podoba :P

Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki, chociaż trochę te spodnie mi je obcinają, a jeszcze ciągle wpier'alam bo się uczę

jest dobrze;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 kwietnia 2011

spodni chyba w Kaliszu nie znajde, ale znam mniej wiecej swoje wymiary to cos zamowie :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 kwietnia 2011
malami81
malami81: TEMAT DO NABIJANIA I PLOTEK!

Najlepsiejszy pomysł temat jaki do tej pory widziałam na forum :brawo:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

folkemon
folkemon
  15 kwietnia 2011
naaats
naaats: Najlepsiejszy pomysł temat jaki do tej pory widziałam na forum

dzięki
mmaryjka
mmaryjka
  15 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: te mi sie podobaja.

jensów nie miał, ale też powinny być ok.

Prinz
Prinz: lubie raczej slimy, bo mam dosc postawne uda, ktore w rurkach mi sciskaja cojones, opinaja za bardzo tylek czego nie lubie, a znowu jak zaloze jakies loose fit to sylwetka mi sie nie podoba :P

one są takie akurat. ani nie ściskają, ani nie są strasznie luźne.

Prinz
Prinz: spodni chyba w Kaliszu nie znajde, ale znam mniej wiecej swoje wymiary to cos zamowie :)

mój facet ma 181, waży +/- 80kg i chyba ma xl, ale nie wiem dlaczego kupił takie duże, bo bez problemu może je ściągnąć bez rozpinania guzika, więc pewnie dla niego dobra byłaby Lka
pijana
pijana
  15 kwietnia 2011
http://allegro.pl/new-ochnik-lx-1191-navy-limitowany-portfel-damski-i1564832451.html
Jak Wam się widzi ten portfel ? Potrzebuję czegoś dużego i kolorowego, a z Ochnika chyba powinien być solidny :woot:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: one są takie akurat. ani nie ściskają, ani nie są strasznie luźne.

no to takich szukam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mój facet ma 181, waży +/- 80kg i chyba ma xl, ale nie wiem dlaczego kupił takie duże, bo bez problemu może je ściągnąć bez rozpinania guzika, więc pewnie dla niego dobra byłaby Lka

mi by wlasnie pasowała Lka, ale jeszcze zmierzę kopyta, bo mam 191-2 wzrostu i obawiam sie, ze byly by za krotkie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wam się widzi ten portfel ? Potrzebuję czegoś dużego i kolorowego, a z Ochnika chyba powinien być solidny

wg mnie jest fajny, bralbym dla kolezanki :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wam się widzi ten portfel ?

jest spoko, ale mi nieodpowiadaja kolory, ale jak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję czegoś dużego i kolorowego,

to bierz :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.