malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo beda sztucznie zapladniac staruszkow i w ten sposob zwieksza populacje

ta, od razu zlobki, szkoly, przedszkola w kosciolach niech pootwieraja, bedzie zgodnie z wola boska i rodzicow.

ja generalnie jestem na etapie ogarniania studiow za granica, co i jak, by byla okejka.
przeraza mnie co tu sie dzieje, w polityce etc.

w Szkocji za darmo mozna studiowac? jak to jest?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chore to wszytsko

chore. na szczęście dowiedziałam się dzisiaj, że mój brat czasowo wyjeżdża do londynu więc będę miała więcej powodów aby tam lecieć i znając jego pieprzniętą laskę to będzie musiał przylatywać do warszawy co weekend więc będę miała świeżutki dostawy:mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sony ericsonie xperia arc


ja mam xperie mini i sobie chwale :D
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: xperie mini

x10? to jest ta z wysuwana klawiatura?
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ta, od razu zlobki, szkoly, przedszkola w kosciolach niech pootwieraja, bedzie zgodnie z wola boska i rodzicow.

:rotfl:

Prinz
Prinz: ja generalnie jestem na etapie ogarniania studiow za granica, co i jak, by byla okejka. przeraza mnie co tu sie dzieje, w polityce etc. w Szkocji za darmo mozna studiowac? jak to jest?

nie, w calej wielkiej brytanii studia sa platne, ale mozesz wziasc kredyt studencki, ktory bedziesz splacal po skonczeniu studiow i tylko wtedy kiedy twoje zarobki beda przekraczac iles tam rocznie, nie jestem pewna, ale chyba 20scia tysiecy :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: chore. na szczęście dowiedziałam się dzisiaj, że mój brat czasowo wyjeżdża do londynu więc będę miała więcej powodów aby tam lecieć i znając jego pieprzniętą laskę to będzie musiał przylatywać do warszawy co weekend więc będę miała świeżutki dostawy

najs ::D
znaczy sie dla Ciebie, nie dla brata ze ma nieteges laske :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam xperie mini i sobie chwale :D

no wlasnie ja mini nie chce, troche male takie sa :mrgreen:
z drugiej strony takie zalozenie :lol:
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: troche male takie sa

wlasnie ostatnio widzialam jakis tel w media markt, bodajze samsung galaxy s- kutfa jakie to wielkie bylo;/ normalnie jak notatnik w A6.
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: wlasnie ostatnio widzialam jakis tel w media markt, bodajze samsung galaxy s- kutfa jakie to wielkie bylo;/ normalnie jak notatnik w A6.

ten co ja chce tez jest wielki

:rotfl:
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

i dobrze sie trzyma w reku? jedna starczy, zeby caly objac? ja bym sie bala, ze zaraz mi sie wymsknie i rozleci w drobny mak;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: i dobrze sie trzyma w reku? jedna starczy, zeby caly objac? ja bym sie bala, ze zaraz mi sie wymsknie i rozleci w drobny mak;)

wlasnie wygodnie w rece lezal, zreszta on niewiele wiekszy od zwyklego desire jest, ja obejmuje go normalnie reka, a nie mam jakichs wielkich rak :D

tak w ogole to te telefony sa calkiem twarde, mojemu facetowi jego pare razy wylecial z kieszeni bluzy i nic mu nie bylo :D
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie wygodnie w rece lezal,

a to dobrze:)

Konto usunięte
Konto usunięte: tak w ogole to te telefony sa calkiem twarde

mi wypadl na chodnik jakis czas temu i oskrobal sie rog. ale co tam:) dziala dalej;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: mi wypadl na chodnik jakis czas temu i oskrobal sie rog. ale co tam:) dziala dalej;)

ano, mi tak ipod pare razy wyladowal na chodniku, wszystkie rogi ma juz obskrobane chyba :lol2:

zreszta do telefonu chyba dokupie protector, wprawdzie w ciagu ostatnich 4 lat moj telefon wypadl mi przez przypadek moze z 2 razy, ale ten co mam teraz nie jest dotykowy, wiec lepiej nie ryzykowac :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, w calej wielkiej brytanii studia sa platne, ale mozesz wziasc kredyt studencki, ktory bedziesz splacal po skonczeniu studiow i tylko wtedy kiedy twoje zarobki beda przekraczac iles tam rocznie, nie jestem pewna, ale chyba 20scia tysiecy

to musieli pozmieniać, bo w szkocji bylo for free :and:

ten kredyt mi by sie nalezal? nie jestem brytyjczykiem, nawet rezydentem :woot:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

TheWitch
TheWitch
  14 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: to musieli pozmieniać, bo w szkocji bylo for free

a no to moze dalej jest za darmo w takim razie :woot:

Prinz
Prinz: ten kredyt mi by sie nalezal? nie jestem brytyjczykiem, nawet rezydentem

chyba tak, to chyba bez roznicy :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: x10? to jest ta z wysuwana klawiatura?


Tak :)

znaki
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

bo przy x8 ktory ma owa klawiature wbudowana szlag mnie malo nie trafil, jak pisalam esa skladajacego sie z kilkunastu slow- z 10 min pisalam chyba;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.