malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie mi bardziej leży bb. teraz mam nokię e66 bo mój bb bold wpadł do wody i niestety zginął śmiercią tragiczną, a bardzo go lubiłam bo jest niesamowicie wygodnym telefonem i sprytnym no i pełna klawiatura to jest zdecydowanie to, a nokie to jednak nokie. niby żadnej nie miałam awaryjnej, ale jakoś dotykowe mnie nie przekonują. wolałabym e7 bo ma dodatkową klawiaturę, więc nie musiałabym się męczyć samą dotykową, ale nie wiem. pewnie stanie na bb bo mój partner ma i będzie wygodniej się komunikować no i za darmo

no ja wlasnie tez chcialam z klawiatura dodatkowa, ale zadnego fajnego nie widzialam, a wlasnie mi bb sie srednio podobaja.
a do noki musialabys doplacac?

Konto usunięte
Konto usunięte: no ja właśnie nie chcę htc. nie wiem, ale nie podobają mi się

mi sie kiedys srednio podobaly, ale moj facet ma teraz htc desire i jakos sie tak do nich przekonalam.
myslalam jeszcze o tym nowym sony ericsonie xperia arc czy cos w tym stylu, ale jakos tak nie wiem.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a do noki musialabys doplacac?

no właśnie zdzierstwo. nokie kosztują około 900zł - 250zł bo mam rabat za jakieś tam punkty, a bb 800 - 250zł czyli tak czy siak muszę dopłacić.

Konto usunięte
Konto usunięte: myslalam jeszcze o tym nowym sony ericsonie xperia arc czy cos w tym stylu, ale jakos tak nie wiem.

moja koleżanka strasznie na niego klnie;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka strasznie na niego klnie;)

no wlasnie rozmawialam z gosciem w carphone warehouse (w sumie zawsze z nim rozmawiam), cena kontraktu na obydwa jest identyczna, a wlasnie ericsona nie polecal, w ogole chcialam kiedys kupic ta pierwsza wersje xperii to mi odradzal, bo mieli zalew zwrotow, bo sie rypaly masakrycznie podobno.
zreszta wlasnie teraz mam sony ericsona i mam lekki wkurw na ta marke :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie zdzierstwo. nokie kosztują około 900zł - 250zł bo mam rabat za jakieś tam punkty, a bb 800 - 250zł czyli tak czy siak muszę dopłacić.

glupio :woot: u mnie za 37 funtow miesiecznie przy podpisywaniu kontraktu na 2 lata wszystkie sa w sumie darmowe, no za wyjatkiem iphonea, ale go akurat nie chce.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie za 37 funtow miesiecznie przy podpisywaniu kontraktu na 2 lata wszystkie sa w sumie darmowe, no za wyjatkiem iphonea, ale go akurat nie chce.

ja mam niski abonament bo tylko 99zł bo szczerze mówiąc to mało korzystam z telefonu. akurat u nas są drogie telefony, a przynajmniej w mojej sieci
iphone w moim abonamencie kosztuje ponad 1300zł. miałam jednego, oddałam tacie po pół roku bo jednak mi się nie podobał aż tak bardzo i dlatego boję się kupić dotykowy telefon. chyba jednak się zdecyduję na bb
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: htc

podobno dobre telefony, tez sobie jakis obczaje, jak wykupie juz obecny:)

Konto usunięte
Konto usunięte: sony ericsonie xperia

wlasnie chce sie pozbyc x8, w ciagu 2 dni zezarlo mi ze 30zl:ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam niski abonament bo tylko 99zł bo szczerze mówiąc to mało korzystam z telefonu. akurat u nas są drogie telefony, a przynajmniej w mojej sieci

ja w sumie tez, ale co miesiac doladowywuje minimum 10 funtami, wiec jakby to policzyc + dodac do tego ile by mnie kosztowal nowy telefon, to lepiej mi wychodzi placic po 37, dostane 600 minut, nielimitowane smsy i chyba pol giga na internet, moze zaczne korzystac.

Konto usunięte
Konto usunięte: iphone w moim abonamencie kosztuje ponad 1300zł. miałam jednego, oddałam tacie po pół roku bo jednak mi się nie podobał aż tak bardzo i dlatego boję się kupić dotykowy telefon. chyba jednak się zdecyduję na bb

to bierz bb, w koncu Tobie ma odpowiadac :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: podobno dobre telefony, tez sobie jakis obczaje, jak wykupie juz obecny:)

no ze dobre to wiem, bo mam jeden w domu :)

nie smiejcie sie, ale ja sie tak znam na telefonach itp, ze glownym czynnikiem wybierania telefonu jest to, czy wyglada ladnie :rotfl:

Babsy
Babsy: wlasnie chce sie pozbyc x8, w ciagu 2 dni zezarlo mi ze 30zl

samo z siebie tak :wtf:
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: glownym czynnikiem wybierania telefonu jest to, czy wyglada ladnie

tez tak mam;) i czy dobrze lezy w reku;)

Konto usunięte
Konto usunięte: samo z siebie tak

ma system operacyjny android, ktory sam z siebie laczy sie z netem i pobiera rozne aktualizacje...;/ ale o tym dowiedzialam sie juz po fakcie;) nie ma jak windows mobile, ktory ma wlasnie htc:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: tez tak mam;) i czy dobrze lezy w reku;)

no wlasnie to tez, sprawdzalam wczoraj w sklepie :rotfl:

Babsy
Babsy: ma system operacyjny android, ktory sam z siebie laczy sie z netem i pobiera rozne aktualizacje...;/ ale o tym dowiedzialam sie juz po fakcie;) nie ma jak windows mobile, ktory ma wlasnie htc:)

ten co ja biore tez ma androida, ale nie przypominam sobie, zeby sam z siebie mogl cos zrobic :woot:
no ale moze to od czegos zalezy, ja sie malo znam :P
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: telefon, to lepiej mi wychodzi placic po 37, dostane 600 minut, nielimitowane smsy i chyba pol giga na internet, moze zaczne korzystac.

kurde, to ja nawet nie wiem na jakiej zasadzie mam swoją taryfę
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie smiejcie sie, ale ja sie tak znam na telefonach itp, ze glownym czynnikiem wybierania telefonu jest to, czy wyglada ladnie

ja mam dokładnie to samo. nie potrzebuję żadnych bajerów, a po prostu ładny i poręczny telefon po to aby napisać smsa, maila i zadzwonić i tyle:)
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten co ja biore tez ma androida,

htc hd? wlasnie spojrzalam- ma windowsa:woot:
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011

a sorki, desire ma androida;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, to ja nawet nie wiem na jakiej zasadzie mam swoją taryfę

no mi ogolnie bylo potrzeba tak min z 500 minut na wszelki wypadek, a wtedy ta cala reszta jest w pakiecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam dokładnie to samo. nie potrzebuję żadnych bajerów, a po prostu ładny i poręczny telefon po to aby napisać smsa, maila i zadzwonić i tyle:)

no wlasnie.
i czasem zdjecie zrobic :)

Babsy
Babsy: a sorki, desire ma androida;)

no androida, androida :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie smiejcie sie, ale ja sie tak znam na telefonach itp, ze glownym czynnikiem wybierania telefonu jest to, czy wyglada ladnie

a to ja tez tak mam :rotfl: teraz szukam jakiegos fioletowego, byle by ladne zdjecia robil

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.