malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: bedziesz pusta, blond tipsiarą!

juz jestem, bedzie lepszy prestiz.

Prinz
Prinz: ale masz różowy fame!

wiem, w tym moj zamiar :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: odkąd się jakoś pozmieniało menu i tak dalej to w ogóle nie wchodzę w profil. jedynie w wiadomości jak jakieś dzieciaki piszą do mnie czy z nimi 'poklikam' albo w profil raz na miesiąc

ja czasem zagladam w podgladacz i komentator + powiadomienia, na durne wiadomosci to nawet nie chce mi sie odpisywac :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju wszystko idzie w górę, niestety

lipa :/
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: a jest fioletowy?

nie widzialam:) na pewno jest czarny i srebrny, kurcze raz tylko widzialam fioletowy tel- jakas motorolke z 5 lat temu;)
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja czasem zagladam w podgladacz i komentator + powiadomienia, na durne wiadomosci to nawet nie chce mi sie odpisywac

ja tam w ogóle nie odpisuje, a nawet rzadko czytam

Konto usunięte
Konto usunięte: lipa

pani prezydent warszawy chce podnieść ceny biletów autobusowych - to dopiero jest żenada. z 2.10zł na 5coś
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pani prezydent warszawy chce podnieść ceny biletów autobusowych - to dopiero jest żenada. z 2.10zł na 5coś

porypalo calkiem, ponad 2 razy cene podnosic :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam w ogóle nie odpisuje, a nawet rzadko czytam

ja odpiosuje tylko tym, ktorych znam :)
Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle nie wchodzę w profil. jedynie w wiadomośc

ja najpierw patrze w powiadomienia, potem w 2 czy 3 grupy i na forum;) ach no i komentator:) malo kto teraz do mnie niestety pisze wiadomosci, a cos z sensem to juz w ogole raz na ruski rok.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porypalo calkiem, ponad 2 razy cene podnosic

ludzie się wkurzają. ja tam na razie nie dygam, bo w okresie wiosenno-letnio-jesiennym mogę się przesiąść na rower, ale zimą to nie wiem co będzie. chociaż ostatnio się rozleniwiłam i coraz częściej jeżdżę samochodem, a to też trochę rujnuje kieszeń:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja odpiosuje tylko tym, ktorych znam

szczerze mówiąc, to ja nawet im nie zawsze bo często czytam, mam odpisać później i zapominam;)
Patrishia
Patrishia
  13 kwietnia 2011

Coś mi się wydaje, że ten temat się nie sprawdzi. Nie ma nic lepszego niż to co niedozwolone, podane na tacy traci na wartości :)

mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: malo kto teraz do mnie niestety pisze wiadomosci, a cos z sensem to juz w ogole raz na ruski rok.

do mnie tylko jakieś napalone dzieci albo pryszczaci opaleni od ekranu komputera:wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie się wkurzają. ja tam na razie nie dygam, bo w okresie wiosenno-letnio-jesiennym mogę się przesiąść na rower, ale zimą to nie wiem co będzie. chociaż ostatnio się rozleniwiłam i coraz częściej jeżdżę samochodem, a to też trochę rujnuje kieszeń

nie dziwie sie, ze sie wkurzaja, wszytsko leci w gore, ciekawi mnie czy wyplaty ludziom tez darzyli podniesc juz 2 razy, bo inaczej to sobie ciezko mi to sobie wyobrazic, chca zniechecic ludzi calkiem do korzystania z transportu publicznego chyba.

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mówiąc, to ja nawet im nie zawsze bo często czytam, mam odpisać później i zapominam;)

ja tak mam czasem, ale rzadziej, wiem ze jak nie mam czasu odpisac, to nawet nie czytam :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Coś mi się wydaje, że ten temat się nie sprawdzi. Nie ma nic lepszego niż to co niedozwolone, podane na tacy traci na wartości :)

jak na razie sie sprawdza :mrgreen:
Patrishia
Patrishia
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na razie sie sprawdza

Kurcze, właśnie widzę. Ale nie wszystko stracone, może moja wizja sie jeszcze sprawdzi! :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Kurcze, właśnie widzę. Ale nie wszystko stracone, może moja wizja sie jeszcze sprawdzi! :D

:rotfl:
zobaczymy w przyszlosci :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziwie sie, ze sie wkurzaja, wszytsko leci w gore, ciekawi mnie czy wyplaty ludziom tez darzyli podniesc juz 2 razy, bo inaczej to sobie ciezko mi to sobie wyobrazic, chca zniechecic ludzi calkiem do korzystania z transportu publicznego chyba.

oczywiście, że nie. jak dobrze pójdzie, to nadejdzie druga komuna
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziwie sie, ze sie wkurzaja, wszytsko leci w gore, ciekawi mnie czy wyplaty ludziom tez darzyli podniesc juz 2 razy, bo inaczej to sobie ciezko mi to sobie wyobrazic, chca zniechecic ludzi calkiem do korzystania z transportu publicznego chyba.

nie tylko transport..zarcie tez strasznie skoczylo w gore. dzis za pare bzdet wydalem 150 zl.
nic tylko spiedalac za granice, ciekaw jestem co wtedy rzad zrobi bez mlodych, a ze staruszkami na utrzymaniu.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, że nie. jak dobrze pójdzie, to nadejdzie druga komuna

chore to wszytsko :nie:

Prinz
Prinz: nie tylko transport..zarcie tez strasznie skoczylo w gore. dzis za pare bzdet wydalem 150 zl. nic tylko spiedalac za granice, ciekaw jestem co wtedy rzad zrobi bez mlodych, a ze staruszkami na utrzymaniu.

wtedy beda sciagac polakow zza granicy na sile :rotfl:
albo beda sztucznie zapladniac staruszkow i w ten sposob zwieksza populacje :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.