Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i na avatara pawia

no racheal...ludzie

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale możesz mieć egzamin z konkretnego działu, w moim wypadku np. farbowanie - wtedy łatwo się przygotować

Wiesz ile ma do nauki lekarz? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż

Moje papiery są w szkołach, zresztą na chvj mam Ci to pokazywać?

Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd możesz wiedzieć? chociaż w sumie masz rację, ja nie muszę 'zakuwać' - wiedza (szczególnie z tego, co kocham) łatwo wchodzi mi do głowy ;-)

Hahahahaahaha

Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu, że jestem dobra z chemii, w końcu miałam w szkole takie przedmioty jak chemia (fryzjerska) i miałam bdb ;d

Czego ja nie miałam jak byłam w liceum... 6 z religii, 5 z wfu, i 6 ze sztuki...to byli czasy
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011

oł noł teraz się zacznie, też ide po popcorn :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to różnie bywało

ja w sumie w podstawowce uczylam sie tylko z historii, mialam nauczyciela fanatyka, ktory na poczatku kazdej lekcji robil kartkowke z tego, co mielismy na poprzedniej lekcji :ninja:
mial chopla na punkcie uni europejskiej i wszystkiego co z nia zwiazane, do dzis jestem w stanie pamietac wiekszosc rzeczy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: poleć mi coś czego nie znam, a powinnam ze sobą przywieźć

oj mi sie wydaje, ze wiesz o tutejszych sklepach wiecej, niz ja :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: kilka ciuchów do podręcznego + pusta walizka z 20kg zapasem;d

mmm 20 kilo :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, ale jak ja składałam papiery do mojej szkoły to miałam najwięcej punktów i byłam pierwsza na liście przyjętych, bo to się liczy oceny koncowe, średnią i egzaminy

akurat w gimnazjum to mialam lajtowe oceny, w ogole zawsze mialam.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szykuje się kolejny rozdział z " życia na forumie "

Musi się człowiek czasem odmóżdżyć przed kolejnym dniem zapiedolu :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mmm 20 kilo

ja moge tylko 10kg wziac w maju. nie mam zielonego pojecia co z włoch przywieźć :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: bylem dzis zdjecia robic, mohery fajnie się burzyły

kurde, miałam iść, ale jak wyszłam z uczelni o 12 to już padało, a jeszcze musiałam odebrać klucze do mieszkania i zrezygnowałam
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ja moge tylko 10kg wziac w maju. nie mam zielonego pojecia co z włoch przywieźć

tylko podreczny wzioles??
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz ile ma do nauki lekarz?

domyślam się, co nie znaczy, że ja mam mniej ;-) też mam dużo nauki :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje papiery są w szkołach, zresztą na chvj mam Ci to pokazywać?

bo nie wierzę :lol: wiem wiem, nie muszę i nie zalezy Ci

Konto usunięte
Konto usunięte: Czego ja nie miałam jak byłam w liceum... 6 z religii, 5 z wfu, i 6 ze sztuki...to byli czasy

'to byli czasy', polska język trudna być...

jak skończę tą szkołę też pójdę na studia, wtedy moja nauka 'będzie godna'? i wystarczająca? :lol:

skoro tak kozaczysz, 'jaką ja to mam naukę', może podam parę pytan dla przykładu? zobaczymy jak sobie poradzisz, skoro to jest takie 'proste' :-)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety koniec tego roku(4) i jeszcze 2, plus specjalizacja i takie tam;) ale takie studia sobie wybrałam

To się jeszcze troszkę pomęczysz :) A jaka specjalizacja?

Prinz
Prinz: bo stara jestes

Gimnazjum to zło. Cieszę się, że byłam ostatnim rocznikiem na starych zasadach :)
I sam jesteś stary :fakju: :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj mi sie wydaje, ze wiesz o tutejszych sklepach wiecej, niz ja

coś ty, aż tak to na pewno nie;d może jakieś bio/organic? zresztą, wszystko mi jedno. już od dzisiaj odkładam pieniądze bo mam zamiar zaszaleć

Konto usunięte
Konto usunięte: mmm 20 kilo

lot mnie kocha;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, miałam iść, ale jak wyszłam z uczelni o 12 to już padało, a jeszcze musiałam odebrać klucze do mieszkania i zrezygnowałam

jeszcze bedzie okazja, niedlugo wybory w miedzyczasie moze Miedwiediew albo Putin przyjada, a 10 kwietnia jest co roku, bedzie zabawa.

na poczatku wmieszalem sie w tlum i pokrzyczalem z nimi, pozniej przeciwko.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ja moge tylko 10kg wziac w maju. nie mam zielonego pojecia co z włoch przywieźć

pizze i spadżeti :D i koloseum w miniaturze ;D
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaka specjalizacja?

nie wiem, właśnie im bliżej decyzji to ja bardziej nie wiem. myślę o ginekologii, patologii, neurologii i onkologii, ale jest tyle tych specjalizacji, że się w głowie nie mieści
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lot mnie kocha;)

ja bede miala o ile sie nie myle 2 bagaze duze + 2 podreczne, z tym ze z polski to raczej nie mam czego przywozic, no chyba ze sobie wezme polskie jedzenie pozwoze :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: coś ty, aż tak to na pewno nie;d może jakieś bio/organic? zresztą, wszystko mi jedno. już od dzisiaj odkładam pieniądze bo mam zamiar zaszaleć

ja dopiero niedwano w organiczne rzeczy sie zaczelam bawic, moja wiedza w tym temacie jest wrecz kompromitujaca :and:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: jeszcze bedzie okazja, niedlugo wybory w miedzyczasie moze Miedwiediew albo Putin przyjada, a 10 kwietnia jest co roku, bedzie zabawa.

daj spokój. będę teraz niedaleko mieszkać, to może będę słyszeć
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.