Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko podreczny wzioles??

no lece ryanairem i moge tylko 10 kg wziac. ale za to na weekend tylko, bedzie maj to para dzinsow na dyskoteke, jakies t-shirty i krotkie spodenki wystarcza.

planuje przywiezc jakies fajne winko+oliwę ale nie wiem czy warto.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gimnazjum to zło. Cieszę się, że byłam ostatnim rocznikiem na starych zasadach :)

ja ostatnio zatesknilem za gimnazjum, za grozbami do nauczycielek, ktore nie dawały sobie rady, przynoszeniem żab na lekcje etc.

Konto usunięte
Konto usunięte: I sam jesteś stary

młodszy od Ciebie :fakju:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pizze i spadżeti :D i koloseum w miniaturze ;D

najchetniej to bym swiezych owocow morza stamtad nawiózl, bo u nas glownie mrozone, tego mam zamiar sie objesc.

koloseum nie, bo tylko Mediolan i Wenecję oblecę. Może jakąś maskę, przyda się na halloween :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokój. będę teraz niedaleko mieszkać, to może będę słyszeć

przygotuj się na jakieś projekcje zdjęc ofiar na budynku, w necie gdzies widzialem na jakims budynku mieszkalnym, jestem ciekaw co na to mieszkancy.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w sumie w podstawowce uczylam sie tylko z historii, mialam nauczyciela fanatyka, ktory na poczatku kazdej lekcji robil kartkowke z tego, co mielismy na poprzedniej lekcji mial chopla na punkcie uni europejskiej i wszystkiego co z nia zwiazane, do dzis jestem w stanie pamietac wiekszosc rzeczy

To wcale nie takie złe było, przynajmniej coś zapamiętałaś. Ja niestety jestem typowa humanistka. Ale np. fizykę lubiłam. Najgorzej mata i chemia... Ale nadrabiałam talentem plastycznym :mrgreen: I w podstawówce i w liceum cała szkoła mnie znała dzięki temu :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Musi się człowiek czasem odmóżdżyć przed kolejnym dniem zapiedolu

Jakiś relaks musi być ;) Ostatnio tu wiało nudą...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio tu wiało nudą...

bo mnie nie było :lol:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: domyślam się, co nie znaczy, że ja mam mniej ;-) też mam dużo nauki :-)

Nom

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie wierzę wiem wiem, nie muszę i nie zalezy Ci

No nie musisz mi wierzyć, to fakt, ale nie jest to tak ogromny wyczyn, żeby siąść i uczyć się języka, który ułatwia życie

Konto usunięte
Konto usunięte: 'to byli czasy', polska język trudna być...

Powiedz, Ty masz coś z głową?

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro tak kozaczysz, 'jaką ja to mam naukę', może podam parę pytan dla przykładu? zobaczymy jak sobie poradzisz, skoro to jest takie 'proste' :-)

Mam coś takiego jak google, nie wiem czy to Ci coś mówi, jest to największa wyszukiwarka i ja potrafię z niej korzystac
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie musisz mi wierzyć, to fakt, ale nie jest to tak ogromny wyczyn, żeby siąść i uczyć się języka, który ułatwia życie

dla niektórych jest ;-) uwierz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz, Ty masz coś z głową?

nie, po prostu mnie to rozśmieszyło :woot: bo u mnie na śląsku tak mówią

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam coś takiego jak google, nie wiem czy to Ci coś mówi, jest to największa wyszukiwarka i ja potrafię z niej korzystac

uwierz, że z niektórymi pytaniami będziesz mieć ciężko nawet znaleźć w internecie ;-) poza tym bardzo ambitne, zamiast pomyśleć lepiej w google poszukać? w sumie jakbym nie znała odpowiedzi na pytania a nie chciała pokazać, że nie wiem też bym szukała w google. :woot:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, właśnie im bliżej decyzji to ja bardziej nie wiem. myślę o ginekologii, patologii, neurologii i onkologii, ale jest tyle tych specjalizacji, że się w głowie nie mieści

Fakt, wybór masz ogromny. Ale masz jeszcze czas żeby się dobrze zastanowić. Wielu masz w rodzinie lekarzy?

Prinz
Prinz: ja ostatnio zatesknilem za gimnazjum, za grozbami do nauczycielek, ktore nie dawały sobie rady, przynoszeniem żab na lekcje etc.

Ja mam podobnie a tak chciałam to jak najszybciej skończyć :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mnie nie było

Możliwe :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: no lece ryanairem i moge tylko 10 kg wziac. ale za to na weekend tylko, bedzie maj to para dzinsow na dyskoteke, jakies t-shirty i krotkie spodenki wystarcza. planuje przywiezc jakies fajne winko+oliwę ale nie wiem czy warto.

nie dziwie Ci sie, jak lecialam ryanairem w pazdzierniku tez tylko tyle bralam, na krotko niewarto sie wiecej wykosztowywac :nie

Konto usunięte
Konto usunięte: To wcale nie takie złe było, przynajmniej coś zapamiętałaś. Ja niestety jestem typowa humanistka. Ale np. fizykę lubiłam. Najgorzej mata i chemia... Ale nadrabiałam talentem plastycznym I w podstawówce i w liceum cała szkoła mnie znała dzięki temu

ja lubilam i to i to, ale wlasnie matematyke najbardziej :mrgreen:
chyba od 4tej podstawowki do konca gimnazjum tylko raz mialam 5 na koniec, tak to zawsze 6 :rock:
plastyke tez lubilam, w sumie matme i sztuke bralam wlasnie tu, w uk, z tym ze mialam nauczycielke szmate ze sztuki, juz pomijajac to, ze jak poszlam rodzic to mi wywalila cala moja prace (3 katalogi, 40 stron w kazdym) bez uprzedniego zawiadomienia ani nic (a jak przed porodem chcialam zabrac to mi nie pozwolila) to do tej pory resztki moich prac wisza na scianach (wiem, bo moj brat chodzi do tej szkoly) i juz ich nie odzyskam. a tak to bym miala juz cale portfolio zrobione, jakbym teraz chciala cos dalej kontynuowac to w collageu, a tak to dupa, nie mam nic :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bede miala o ile sie nie myle 2 bagaze duze + 2 podreczne, z tym ze z polski to raczej nie mam czego przywozic, no chyba ze sobie wezme polskie jedzenie pozwoze

no moi znajomi zawsze biorą masę polskiego jedzenia. ja na pewno kupię jakieś kosmetyki w bezcłówce, zawsze kupuję to co najdroższe w normalnych sklepach, sephorze etc
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam podobnie a tak chciałam to jak najszybciej skończyć

ja też! i wtedy mi sie wydawalo, ze zycie jest takie trudne :rotfl: z perspektywy - smiac sie chce :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no moi znajomi zawsze biorą masę polskiego jedzenia. ja na pewno kupię jakieś kosmetyki w bezcłówce, zawsze kupuję to co najdroższe w normalnych sklepach, sephorze etc

no wlasnie wiem, ze na bezclowce zawsze taniej, chociaz w sumie jak zamawiam przez neta tez jest dosyc tanio :)
i np mam karte w debenhamsie, ze jak kupuje, to dostaje punkty i np ostatnio kupywalam podklad vitalumiere z chanel za jakies 24 funty tylko :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: przygotuj się na jakieś projekcje zdjęc ofiar na budynku, w necie gdzies widzialem na jakims budynku mieszkalnym, jestem ciekaw co na to mieszkancy.

super, nie mogę się doczekać. na szczęście ja przy wiśle, więc spoko

Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu masz w rodzinie lekarzy?

z takich najbliższych tylko dziadek i babcia, ale babcia była dentystą, a dziadek chirurgiem. ojciec też ma trochę wspólnego, ale lekarzem nie jest.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziwie Ci sie, jak lecialam ryanairem w pazdzierniku tez tylko tyle bralam, na krotko niewarto sie wiecej wykosztowywac :nie

i co sadzisz o liniach? generalnie wybralem ze wzgledu na cene, tak jak mowisz jak na krotko - nie oplaca sie placic wiecej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: generalnie wybralem ze wzgledu na cene

a myslalam, ze wybierzesz cos bardziej luksusowego :ziober2:
psikus.
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i np mam karte w debenhamsie, ze jak kupuje, to dostaje punkty i np ostatnio kupywalam podklad vitalumiere z chanel za jakies 24 funty tylko

no ja kiedyś tam jak byłam, ale to z rok temu i go kupiłam to regularna cena była 32 funty, a w polsce 185zł:and: a swoją drogą to i tak stoi i go nie używam bo się dla mnie nie nadaje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.