Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niech przyjdzie jakiś magister i zamknie wszystkim japy

Ok. zamknąć się już :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ktos sie uczyl w gimnazjum??

Ja nie. Mnie gimnazjum ominęło :ziober2:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mogę wykuć na pamięć test, którego pytań nie znam?

To chyba jest idea egzaminu, że się nie zna pytań? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie był zapowiedziany sprawdzian tylko EGZAMIN potwierdzający kwalifikacje zawodowe, jeżeli nie wiesz (widać, że nie wiesz) jest to tak: przychodzą zalepione testy, których pytan nie zna nawet komisja egzaminacyjna ;-)

No co Ty!? Miałam na maturze z angola 100%, też była zalepiona!!! powinnam to dać w opis na forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mogą być pytania z każdego działu i z całego materiału, nie ma szans wykuć na blachę...

Widać, że nigdy ostro nie zakuwałaś

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie jestem chemiczką.

Nie dziwota ;]
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ktos sie uczyl w gimnazjum?? ale z 36 to raczej nie masz sie czym chwalic, zwlaszcza ze przypuszczam, ze to pewnie z humanistycznej czesci bylo

chyba nie :-) wiesz co miałabym więcej ale nie przeczytałam dwóch ciekawych lektur haha ;d moim zdaniem 36 to nawet nie taki zły wynik :-) chociaż moje obecne biją wszystko na łeb :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja w glowie jeszcze dziecko, czasem moge

no tak, faktycznie.
jadę na majówkę na podbój wysp! obkupię się jak dzikus
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zamknąć się już

dziekówka! mi jeszcze trochę zostało, więc wiadomo
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie. Mnie gimnazjum ominęło

no to w podstawowce :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty!? Miałam na maturze z angola 100%, też była zalepiona!!! powinnam to dać w opis na forum.

i na avatara pawia :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jest idea egzaminu, że się nie zna pytań?

tak, ale możesz mieć egzamin z konkretnego działu, w moim wypadku np. farbowanie - wtedy łatwo się przygotować

Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty!? Miałam na maturze z angola 100%, też była zalepiona!!! powinnam to dać w opis na forum.

pokaż :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać, że nigdy ostro nie zakuwałaś

a skąd możesz wiedzieć? chociaż w sumie masz rację, ja nie muszę 'zakuwać' - wiedza (szczególnie z tego, co kocham) łatwo wchodzi mi do głowy ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwota ;]

co nie zmienia faktu, że jestem dobra z chemii, w końcu miałam w szkole takie przedmioty jak chemia (fryzjerska) i miałam bdb ;d
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok. zamknąć się już

No co Ty, fajnie mi się to czyta
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011

wszystkim się to fajnie czyta. ja sobie zaraz zrobię popcorn i lepsze niż przepychanki pod pałacem

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie :-) wiesz co miałabym więcej ale nie przeczytałam dwóch ciekawych lektur haha ;d moim zdaniem 36 to nawet nie taki zły wynik :-) chociaż moje obecne biją wszystko na łeb

ja nie wiem, na moje gimnazjalne przyszlam spalona bo i tak one dupne byly i tak faktycznie do niczego nie potrzebne i mialam wiecej, wiec mnie troche dziwi chwalenie sie 36 :)

chociaz w sumie przyznam, ze jak skladalam papiery w uk to to mi egzamin gimnazjalny pomogl, bo chyba mi go jako gcse liczyli :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, faktycznie. jadę na majówkę na podbój wysp! obkupię się jak dzikus

a ja moze w maju w polsce bede, to sie wymienimy miejscami :rotfl:
tylko jak to wszystko przywieziesz :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziekówka! mi jeszcze trochę zostało, więc wiadomo

Ile jeszcze ? I tak nie posłuchają :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no to w podstawowce :D

A to różnie bywało :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty, fajnie mi się to czyta

szykuje się kolejny rozdział z " życia na forumie " :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko jak to wszystko przywieziesz

poleć mi coś czego nie znam, a powinnam ze sobą przywieźć:mrgreen:
kilka ciuchów do podręcznego + pusta walizka z 20kg zapasem;d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem, na moje gimnazjalne przyszlam spalona bo i tak one dupne byly i tak faktycznie do niczego nie potrzebne i mialam wiecej, wiec mnie troche dziwi chwalenie sie 36 :)

to nie bylo chwalenie, szczerze napisałam :-) z tego co pamiętam u mnie w klasie było to powyżej przeciętnej. i pamiętam, że miałam tyle punktów ile największa kujonka Kamila B. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz w sumie przyznam, ze jak skladalam papiery w uk to to mi egzamin gimnazjalny pomogl, bo chyba mi go jako gcse liczyli

nie wiem, ale jak ja składałam papiery do mojej szkoły to miałam najwięcej punktów i byłam pierwsza na liście przyjętych, bo to się liczy oceny koncowe, średnią i egzaminy :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile jeszcze ?

niestety koniec tego roku(4) i jeszcze 2, plus specjalizacja i takie tam;) ale takie studia sobie wybrałam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkim się to fajnie czyta. ja sobie zaraz zrobię popcorn i lepsze niż przepychanki pod pałacem

bylem dzis zdjecia robic, mohery fajnie się burzyły :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie. Mnie gimnazjum ominęło

bo stara jestes :ssh:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.