Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: i co sadzisz o liniach?

ja leciałam raz, ze szkocji do belfastu - tylko 40 minut, ale stracha miałam. dalej bym nie mogła lecieć takim samolotem.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupywalam

Agnieszka, jak możesz?!
KUPOWAŁAM :ninja:
zawiodłaś mnie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: i co sadzisz o liniach? generalnie wybralem ze wzgledu na cene, tak jak mowisz jak na krotko - nie oplaca sie placic wiecej.

sa spoko, nigdy nie mialam z nimi problemu, w sumie lepiej byloby, jakby zwiekszyli wage bagazu, ale tak poza tym to za taka cene nie jest zle :)
zadne bagaze czy cos nigdy mi nie zniknely :D

ahaha przypomnialo mi sie, ze raz jak moj tata wracal z polski wlasnie ryanairem i wiozl w glownym wino od mojej babci, to akurat trafili, ze go brali na losowe przeszukiwanie bagazu i mu powiedzieli, ze nie moze wziasc wina, bo nie bylo z akcyza itd, wiec mial do wyboru oddac, wylac badz wypic i wypil i pozniej mial fajny lot :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja kiedyś tam jak byłam, ale to z rok temu i go kupiłam to regularna cena była 32 funty, a w polsce 185zł a swoją drogą to i tak stoi i go nie używam bo się dla mnie nie nadaje

no bo on normalnie kosztuje cos ponad 3 dychy :woot:
dla mnie jest spoko, chociaz teraz nie uzywam, bo mam jasna cere bo nie uzywam samoopalacza przez to uczulenie i na ten czas kupilam cos z max factora :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Agnieszka, jak możesz?! KUPOWAŁAM zawiodłaś mnie.

moja ostatnia lekcje polskiego mialam w 3ciej klasie gimnazjum, nie mozesz wiecej ode mnie wymagac.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubilam i to i to, ale wlasnie matematyke najbardziej

Farciara. Ja, jak już coś zaczynałam pojmować, to zaczynał się następny dział :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba od 4tej podstawowki do konca gimnazjum tylko raz mialam 5 na koniec, tak to zawsze 6

łał

Konto usunięte
Konto usunięte: plastyke tez lubilam, w sumie matme i sztuke bralam wlasnie tu, w uk, z tym ze mialam nauczycielke szmate ze sztuki, juz pomijajac to, ze jak poszlam rodzic to mi wywalila cala moja prace (3 katalogi, 40 stron w kazdym) bez uprzedniego zawiadomienia ani nic (a jak przed porodem chcialam zabrac to mi nie pozwolila) to do tej pory resztki moich prac wisza na scianach (wiem, bo moj brat chodzi do tej szkoly) i juz ich nie odzyskam. a tak to bym miala juz cale portfolio zrobione, jakbym teraz chciala cos dalej kontynuowac to w collageu, a tak to dupa, nie mam nic

Po mnie do tej pory są moje dzieła tyle że namalowane na ścianach :rotfl: Też miałam swoje " wystawy prac ", malowałam koleżanki z klasy ( w sensie portrety ), nauczycielki, itp... I obecnie w domu mam jedną swoją pracę. Wszystkie w sumie rozdałam bo nie miałam serca odmawiać. Teraz jakoś nie maluję bo nie mam już tyle chęci ani czasu.

Prinz
Prinz: ja też! i wtedy mi sie wydawalo, ze zycie jest takie trudne z perspektywy - smiac sie chce :P

No dokładnie. A teraz by się czasem chciała nawet pouczyć i pomęczyć z nauczycielami :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo on normalnie kosztuje cos ponad 3 dychy

a ja myślę, czy w polsce on nie kosztuje jeszcze więcej niż 185zł bo tyle płacę za lancome, a on jest jednym z tańszych
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja ostatnia lekcje polskiego mialam w 3ciej klasie gimnazjum, nie mozesz wiecej ode mnie wymagac.

ja nie wiem, 'jak można być takim głupim' :crylol:

wiem, wiem, wydurniam się :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja leciałam raz, ze szkocji do belfastu - tylko 40 minut, ale stracha miałam. dalej bym nie mogła lecieć takim samolotem.

jakiś ruski kaszlak? niby dwie godziny do Bergamo, ale wole by to uplynelo w spokojnej atmosferze.

Konto usunięte
Konto usunięte: sa spoko, nigdy nie mialam z nimi problemu, w sumie lepiej byloby, jakby zwiekszyli wage bagazu, ale tak poza tym to za taka cene nie jest zle :) zadne bagaze czy cos nigdy mi nie zniknely :D

wlasnie waga moglaby byc wieksza, ale za ta cene nie ma co wymagac cudow..
zreszta teraz rozpoczyna sie sezon letni, wiec grubych ciuchow nie trzeba brac :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ahaha przypomnialo mi sie, ze raz jak moj tata wracal z polski wlasnie ryanairem i wiozl w glownym wino od mojej babci, to akurat trafili, ze go brali na losowe przeszukiwanie bagazu i mu powiedzieli, ze nie moze wziasc wina, bo nie bylo z akcyza itd, wiec mial do wyboru oddac, wylac badz wypic i wypil i pozniej mial fajny lot

wina wlasnej roboty nie mozna wziac? :woot:

i wypi cale? :rotfl: ja bym chyba oddal :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011

ja tam z jednej strony nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądało moje życie po studiach. niby będę musiała się uczyć całe życie, ale to jednak nie to samo co studia;d

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: jakiś ruski kaszlak?

niee, aż tak to nie, ale w środku taki jakby plastikowy. nie ma co przesadzać, najgorsze nie są i spokojnie można lecieć w krótki rejsy:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dokładnie. A teraz by się czasem chciała nawet pouczyć i pomęczyć z nauczycielami

ja tez :ninja: nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie nauka języków strasznie ssała, dopiero jak mi neta podlaczyli i zaczalem gadki z Anglikami to nauczylem sie poprawnie mowic,pisac etc.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niee, aż tak to nie, ale w środku taki jakby plastikowy. nie ma co przesadzać, najgorsze nie są i spokojnie można lecieć w krótki rejsy:)

najwyzej mnie pochowaja w Tyrolu czy gdzie tam w polowie drogi ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Farciara. Ja, jak już coś zaczynałam pojmować, to zaczynał się następny dział

ja czesto mialam tak, ze sama czytalam nastepny dzial wczesniej niz poprzednicy, jak inni na lekcjach robili po kilka zadan, to ja zawsze zdarzylam wszystkie z dzialu przerobic :D

Konto usunięte
Konto usunięte: łał

ogolnie mialam takie oceny z wiekszosci przedmiotow, no poza wf-em, z niego mialam miec 2 ale babka sie zlitowala, bo zalatwilam sobie zwolnienie i ogolnie mialam brak oceny z niego :P
wiem, az wstyd :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Po mnie do tej pory są moje dzieła tyle że namalowane na ścianach Też miałam swoje " wystawy prac ", malowałam koleżanki z klasy ( w sensie portrety ), nauczycielki, itp... I obecnie w domu mam jedną swoją pracę. Wszystkie w sumie rozdałam bo nie miałam serca odmawiać. Teraz jakoś nie maluję bo nie mam już tyle chęci ani czasu.

nie dziwie Ci sie, tez nie mam jak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja myślę, czy w polsce on nie kosztuje jeszcze więcej niż 185zł bo tyle płacę za lancome, a on jest jednym z tańszych

czyli drozszy jest?
wow, niezle zdzierstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem, 'jak można być takim głupim' wiem, wiem, wydurniam się :-)

ja moge, jestem ponad przecietnoscia :rock:

Prinz
Prinz: wlasnie waga moglaby byc wieksza, ale za ta cene nie ma co wymagac cudow.. zreszta teraz rozpoczyna sie sezon letni, wiec grubych ciuchow nie trzeba brac :)

no wlasnie :D
wazne zeby sie dobrze bawic, a nie co sie ma na sobie :D

Prinz
Prinz: wina wlasnej roboty nie mozna wziac? i wypi cale? ja bym chyba oddal :D

wypil, moj tata twardy jest, ma mocna glowe :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: najwyzej mnie pochowaja w Tyrolu czy gdzie tam w polowie drogi

spoooko, ja przelatałam setki godzin i tylko raz miałam śmierć przed oczami i to w liniach kanadyjskich więc wiesz, ryan nie taki straszny;)

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli drozszy jest?

wszystko jest droższe. sukienkę w river island kupiłam za 49 funtów, a w warszawie widziałam ją za 280zł, a funt już wtedy nie kosztował 5zł tylko około 4.60 bo to było w styczniu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.