Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

suckinsyn
suckinsyn
  12 kwietnia 2011
368212:
czyli to nie tylko galerianki są popularne ale również fryzjerianki, tipsarianki i solarianki?

Tja, podobnie jak lukrowane pracownice butików w centrach handlowych :rotfl:
368212
368212
  12 kwietnia 2011
suckinsyn
suckinsyn: Tja, podobnie jak lukrowane pracownice butików w centrach handlowych

zapomniałam o butikarkach :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
368212:
w ryanairze też jest bagaż do nadania za dodatkową opłatą.
w podręcznym winka i oliwy nie przewieziesz bo ci zabiorą

no to wsadze do glownego, w 10 kg sie zmieszcze :rotfl:

@368212:
dobrze ciśniesz :rock: :piwo:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

368212
368212
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: dobrze ciśniesz

ja nie cisnę, prawdę piszę.
suckinsyn
suckinsyn
  12 kwietnia 2011
368212:
zapomniałam o butikarkach

najlepsze jest to, że zarabiają 1200 zł, a pracując w armanim, dsquared2, czy royal collection mają się za sferę wyższą

bo podają tam odpowiednie rozmiarówki.:rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
368212:
ja nie cisnę, prawdę piszę.

ale prawda boli.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

368212
368212
  12 kwietnia 2011
suckinsyn
suckinsyn: najlepsze jest to, że zarabiają 1200 zł, a pracując w armanim, dsquared2, czy royal collection mają się za sferę wyższą bo podają tam odpowiednie rozmiarówki.

ahahah no co Ty mówisz :rotfl:
"Gdzie pracujesz?" "u Armaniego, codziennie parzę mu kawę i sprzedaję krawaty" :rotfl:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011

post obronny koleżanki fryzjerki
przypominam ze wysmiewają ja nieudacznicy metrosexy plus kobiety bez wstydu i świetości
poziom żenady w temacie bardzo wysoki, typowa babska zawiść udziela się też NIBY facetom

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i spoko, masz, ale po co za kazdym razem sie wyklocac o to, kto ma wiecej nauki, a kto mniej? i tak do niczego to nie prowadzi.

więc po co inni zaczynają ten temat? jak ja nie mam o czymś pojęcia to NIE OCENIAM!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
368212:
każda dziunia , która nie dała sobie rady w liceum

albo każda, która chciała być fryzjerem? :ninja:

animka
animka: poza tym skoro się tyle uczysz to trochę wstyd, że masz tak marne wyniki, nie?

marne? :woot: najwyższy w klasie i to jest marne? :woot: na 50 pytan Z FRYZJERSTWA tylko 4 nie znałam? i to JEST MARNE?

padne :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: post obronny koleżanki fryzjerki przypominam ze wysmiewają ja nieudacznicy metrosexy plus kobiety bez wstydu i świetości poziom żenady w temacie bardzo wysoki, typowa babska zawiść udziela się też NIBY facetom

wiesz co, ja na to sikam, znam swoją wartość a ludzie piszący, że tylko ktoś kto nie da sobie rady w liceum idzie uczyć się za fryzjera jest głupkiem i idiotą ;-) bo inaczej się tego nazwać nie da

też to zauważyłam zawiść tutaj jest ponad wszystkim ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ale prawda boli.

to nie jest prawda :woot:

ta cała rozmowa to jest jakiś żal.
żałosne.
śmieszne.

nie wiem co więcej napisac ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011

zresztą przypomniałam wam ostatnio jakie zdanie jest o stałych bywalach tego forum?

'co nie napiszesz to jadą na ciebie'

gdybym napisała, że jestem ginekologiem to byscie napisali, ze jestem idiotką a studia kupiłam albo Bóg wie co innego byscie wymyslili ;-)
albo lepiej, ze sypiałam ze wszystkimi profesorami na uczelni zeby zdac egzaminy, sesje itd.

:fakju:
żałośni jesteście (70%), i to nie tylko moje zdanie

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011

podoba mi się ta waleczność.
wracając do tematu.

Compte
Compte: czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu?

wszystko mi jedno. zależy od faceta, zależy od tego jaki ma zarost.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, ja na to sikam, znam swoją wartość a ludzie piszący, że tylko ktoś kto nie da sobie rady w liceum idzie uczyć się za fryzjera jest głupkiem i idiotą ;-) bo inaczej się tego nazwać nie da też to zauważyłam zawiść tutaj jest ponad wszystkim ;-)

po części masz racje, jednak szkoła techniczna w obiegowej opinii nie jest najwyższych lotów i czesto ma to swoje podstawy, jednak, jeśli ktoś chce zdobywać wiedze i jest zdeterminowany to nauczy się i w technikum i w liceum praktycznie bez względu jaki ma numerek przy nazwie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.