Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
animka
animka: porównujesz się do studenta medycyny a nie masz o tym zielonego pojęcia. jak zwykle śmierdzi hipokryzją.

nie wiesz, że czasami niedouczony fryzjer potrafi zrujnować życie?
animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym napisała, że miałam 50/50 też byś napisała, że marne ;-) więc nie ma co się tłumaczyć, gdybym miała 60/50 też byś napisała że marne - wszystko byle dogryźć.

no tak, oczywiście.
z resztą kiepska z Toba dyskusja, skoro cytujesz i odpowiadasz wybiórczo-jak zwykle. :ziew:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Wsadź go sobie do oka

Konto usunięte
Konto usunięte: nie napisałam tyle samo, tylko TEŻ DUŻO

No ok, każdy uczy się tyle na ile mu mózg pozwala
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesz, że czasami niedouczony fryzjer potrafi zrujnować życie?

sama jesteś niedouczona :fakju:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: no tak, oczywiście. z resztą kiepska z Toba dyskusja, skoro cytujesz i odpowiadasz wybiórczo-jak zwykle.

bo piszesz takie głupoty że nie chce mi sie na wszystko odpisywac. :woot: jak zawsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: No ok, każdy uczy się tyle na ile mu mózg pozwala

każdy uczy się na tyle, na ile się decyduje ;-) mam zamiar iść na studia, po to poszłam do technikum - wtedy będę równiejsza?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

poza tym skoro jestem niedouczona to dlaczego na [pielęgnacji włosów pytałaś mnie np. o numeracją farb i oznaczenia po kropce? pytałas o poradę pisałyśmy o farbach artego.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011

dzięki wielkie za pomoc, wszystko napiszę wieczorem bo teraz muszę wyjść, ale jeszcze raz dzięki;)
28 grudnia 2010

TAKA JESTEM NIEDOUCZONA

:fakju:

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011

lepiej pokazujcie cyce a nie robicie szopki

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy uczy się na tyle, na ile się decyduje ;-) mam zamiar iść na studia, po to poszłam do technikum - wtedy będę równiejsza?

Nie, dalej będziesz głupiutka i Twoim wielkim problemem będzie to, że Ci włosy po tygodniu pachnom maseczkom Gliz Kóra a nie Garnjera
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej pokazujcie cyce a nie robicie szopki

niektórzy tutaj mają za małe i się pewnie wstydzą ;-)
marta0859
marta0859
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, ma tyle samo nauki co lekarz, to jest zayebiście mocny argument.

Ona nie pisała że ma tyle nauki co na studiach medycznych ale że też się musi uczyć. Akurat wiem coś o tym bo sama nie miałam okazji uczyć się w szkole fryzjerskiej, za to mam sporo koleżanek w technikach/zawodówce fryzjerskiej. Jeżeli chodzi o zawodówkę to faktycznie przeglądając zeszyty koleżanek nie jest to na pewno poziom liceum, ale tam większą uwagę przywiązują do przedmiotów zawodowych.
Z kolei w technikum uczą się przedmiotów zawodowych+normalnych przedmiotów, więc mają porównywalnie tyle samo nauki co w LO.
I czytałam temat od deski do deski bo nudzi mi się więc wiem co pisała..
Nie chcę jej bronić tylko wyrażam swoją subiektywną opinię na ten temat. Za to wy po niej jedziecie a niektóre wasze argumenty też są "o dupę roztrzaść" :) Wygląda to tak jakbyście się uczepiły kogoś.
Tyle w temacie i znikam stąd bo nie będę i ja się wdawać w jakieś bezsensowne gadki.
bez odbioru. :bye:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, dalej będziesz głupiutka i Twoim wielkim problemem będzie to, że Ci włosy po tygodniu pachnom maseczkom Gliz Kóra a nie Garnjera


widzisz, ja jestem takim człowiekiem, że lubię zdobywać wiedzę, często pytam: dlaczego, z jakiego powodu, czemu tak się dzieje, z jakiej przyczyny
to, że ty nie masz takiej potrzeby nie mój problem ;-) dla mnie problemem jest wszystko związane z włosami, jak i radością ;-) bo to moje materiały w pracy.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona nie pisała że ma tyle nauki co na studiach medycznych ale że też się musi uczyć. Akurat wiem coś o tym bo sama nie miałam okazji uczyć się w szkole fryzjerskiej, za to mam sporo koleżanek w technikach/zawodówce fryzjerskiej. Jeżeli chodzi o zawodówkę to faktycznie przeglądając zeszyty koleżanek nie jest to na pewno poziom liceum, ale tam większą uwagę przywiązują do przedmiotów zawodowych. Z kolei w technikum uczą się przedmiotów zawodowych+normalnych przedmiotów, więc mają porównywalnie tyle samo nauki co w LO. I czytałam temat od deski do deski bo nudzi mi się więc wiem co pisała.. Nie chcę jej bronić tylko wyrażam swoją subiektywną opinię na ten temat. Za to wy po niej jedziecie a niektóre wasze argumenty też są "o dupę roztrzaść" :) Wygląda to tak jakbyście się uczepiły kogoś. Tyle w temacie i znikam stąd bo nie będę i ja się wdawać w jakieś bezsensowne gadki. bez odbioru.

marta trzeźwe podejscie propsuje
marta0859
marta0859
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: się uczepiły kogoś.

*** NA SIŁE
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sama jesteś niedouczona

masz kotek manię wielkości i przewrażliwienia na swoim punkcie.
a teraz sobie ZAPISZ I ZAPAMIĘTAJ. ŻADNE MOJE SŁOWO NIE JEST I NIE BĘDZIE SKIEROWANE DO CIEBIE.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.