Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tym forum każdy by musiał być lekarzem, prawnikiem aby nie był gorszy ;-) zdaniem innych lepszy zły lekarz niż dobry fryzjer. takie mam wrazenie.
Gdybym ja miała takie podejście to bym się tylko z żołnierzami zadawała, dziennikarzami i profesorami wyższych uczelni. :ziober2: Z racji, że te zawody u w mnie w rodzinie, że tak to ujmę 'królują'.

Konto usunięte
Konto usunięte: no oczywiscie, jesteś głupia bo zrobiłaś błąd, co z tego ze robisz jeden błąd na 100 postów...
Ja bym to zignorowała. Chyba, że bym była już mocno poirytowana to bym napisała, że Raz zrobiłam błąd, bo miałam akurat jakąś myśl do przekazania i dlatego. Szybko pisałam, każdy może popełnić błąd w takiej sytuacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: więcej szczegółów :-)
Sama nie wiem od czego zacząć. Może co by pasowało? Bo się zastanawiam nad zmianą fryzury od jakichś sześciu miesięcy, ale nie mogę dojść do fryzjera. A od listopada 2009 nie ścinałam włosów, a należałoby coś jednak 'ruszyć'. I może zmiana koloru?
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zwykle robie sobie jaja ale jak tematy wbiaja na pewien poziom żenady to już trochę lipa, wychodzi typowa ludzka zawiść i chęć dołożenia komuś by podnieść ego w swoich własnych oczach, wsumie tutaj zabardzo jaj nie robie z nikogo ale mocno śmiesza mnie zachowania ludzi który zapominaja co robili/ kim są jednym słowem: BEKA
Wiem, zauważyłam. Dlatego z początku mnie irytowałeś. Teraz 'zluzowałam' i są sytuacje, gdzie przyznaję Ci rację. Nie zawsze to piszę, bo już i tak jest taki burdel w temacie, że lepiej, żeby się nie wcinać.
Każdy powinien być dobry w tym, co robi. A poza tym musi to być jego hobby. :]

To co tu się dzieje? To jest jak obrady naszego sejmu. :nie: Bez komentarza.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Gdybym ja miała takie podejście to bym się tylko z żołnierzami zadawała, dziennikarzami i profesorami wyższych uczelni. Z racji, że te zawody u w mnie w rodzinie, że tak to ujmę 'królują'.

powtórzę jeszcze raz, że niektórzy wyżej srają niż dupę mają, gdyby matka prinza była fryzjerką to by zamknął jape i nie pisał, że fryzjerki się puszczają i są głupie czy nie nasmiewał się z chamstwa innych.

Sensi
Sensi: Ja bym to zignorowała. Chyba, że bym była już mocno poirytowana to bym napisała, że Raz zrobiłam błąd, bo miałam akurat jakąś myśl do przekazania i dlatego. Szybko pisałam, każdy może popełnić błąd w takiej sytuacji.

tu to nie przejdzie, chyba, ze zrobi błąd ktoś, kogo lubia ;-) idiotami są tylko nowi lub ci nielubiani ;-) lub ci co mają inny pogląd czy wykształcenie

Sensi
Sensi: Może co by pasowało? Bo się zastanawiam nad zmianą fryzury od jakichś sześciu miesięcy, ale nie mogę dojść do fryzjera. A od listopada 2009 nie ścinałam włosów, a należałoby coś jednak 'ruszyć'. I może zmiana koloru?

patrząc na pierwsze zdjęcie wiem, że pasują do Ciebie chłodne blondy, chłodne brązy - nic ciepłego bym nie polecała. nie wiem jaki masz obecnie kolor ale ja bym rzuciła jakiś fajny blond panel czy pasemka - ale nie takie regularne tylko takie 'roztrzepane' jakby wychodzące spod wlosów. fryzura też nie wiem bo nie wiem jakie masz włosy, długośc... ale na pewno ostrzyc bo 3 lata prawie bez podcinania to bardzo długo.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Wiem, zauważyłam. Dlatego z początku mnie irytowałeś. Teraz 'zluzowałam' i są sytuacje, gdzie przyznaję Ci rację. Nie zawsze to piszę, bo już i tak jest taki burdel w temacie, że lepiej, żeby się nie wcinać. Każdy powinien być dobry w tym, co robi. A poza tym musi to być jego hobby. :]

ciesze się, że zostaliśmy przyjaciółmi forumowymi, tworzymy tu iście rodzinna atmosferę rodem z dynastii

Sensi
Sensi: To co tu się dzieje? To jest jak obrady naszego sejmu. Bez komentarza.

te wszystkie konta to prowokacja marcina wygnańca który pokaże dziś o 20 brzuszek
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesze się, że zostaliśmy przyjaciółmi forumowymi, tworzymy tu iście rodzinna atmosferę rodem z dynastii

i znowu sobie zartujesz. ;d
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i znowu sobie zartujesz. ;d

sedno przekazu postu jest jak najbardziej pozytywne
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sedno przekazu postu jest jak najbardziej pozytywne

lepsze takie zarty niz chamstwo i ciagle obrazanie, dyskryminowanie innych ;-) ale na to raczej nie ma szans. skoro przez trzy lata nic sie nie zmienilo.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lepsze takie zarty niz chamstwo i ciagle obrazanie, dyskryminowanie innych ;-) ale na to raczej nie ma szans. skoro przez trzy lata nic sie nie zmienilo.

jestem tu krótko wiec nie wiem, tylko paru forumowiczów MiU znam lepiej, szkoda ze nie ma Jasminy:(
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem tu krótko wiec nie wiem, tylko paru forumowiczów MiU znam lepiej, szkoda ze nie ma Jasminy:(

ja jakies pol roku, wczesniej jakies 4 lata temu ponad tu siedzialam i bylo calkiem inaczej. ale wyczytalam to na grupie (klanie) mody i urody.

szkoda, masz racje :-)
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powtórzę jeszcze raz, że niektórzy wyżej srają niż dupę mają, gdyby matka prinza była fryzjerką to by zamknął jape i nie pisał, że fryzjerki się puszczają i są głupie czy nie nasmiewał się z chamstwa innych.
To samo kiedyś lokatorka u moich dziadków mówiła. Też jeszcze jeden tekst miała świetny: ta, wysoko urodzona (urodziny) na siódmym piętrze! :lol:. Ja nie chcę na nikogo najeżdżać, bo to jest cholernie nudne, błahe i infantylne moim zdaniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: tu to nie przejdzie, chyba, ze zrobi błąd ktoś, kogo lubia ;-) idiotami są tylko nowi lub ci nielubiani ;-) lub ci co mają inny pogląd czy wykształcenie
Raczej tutaj chodzi o poglądy.

Konto usunięte
Konto usunięte: patrząc na pierwsze zdjęcie wiem, że pasują do Ciebie chłodne blondy, chłodne brązy - nic ciepłego bym nie polecała. nie wiem jaki masz obecnie kolor ale ja bym rzuciła jakiś fajny blond panel czy pasemka - ale nie takie regularne tylko takie 'roztrzepane' jakby wychodzące spod wlosów. fryzura też nie wiem bo nie wiem jakie masz włosy, długośc... ale na pewno ostrzyc bo 3 lata prawie bez podcinania to bardzo długo.
Jestem od dłuższego czasu, bo tak prawie dwa lata przy swoim naturalnym kolorze - ciemnym blondzie. Ja miałam mocno cieniowe wtedy (w listopadzie 2009) i każdy włos ma inną długość, ale mniej więcej kawałek za ramiona w chwili obecnej.
Wiem właśnie i zaczęłam się zastanawiać nad zmianą.
Miałam czarne i takie, jakby rude, ale to było coś takiego, że rudy był na odrostach, a na dole czarny. :lol: Całkiem fajnie to wyglądało. Nie wiem, czy mam dobrej jakości zdjęcie,a le wyślę Ci na PW, bo to zdjęcie z młodszym rodzeństwem.
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesze się, że zostaliśmy przyjaciółmi forumowymi, tworzymy tu iście rodzinna atmosferę rodem z dynastii
Nie mam Cię na fejsbÓku i nie dodam Cie, jako brata. :smutny:
Zmieniłam nastawienie do Ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: te wszystkie konta to prowokacja marcina wygnańca który pokaże dziś o 20 brzuszek
A niech robi sobie te swoje prowokacje. Kiedyś go nawet tam lubiłam, ale ostatnio mnie cały czas irytuje.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Nie mam Cię na fejsbÓku i nie dodam Cie, jako brata. Zmieniłam nastawienie do Ciebie.

brata nje bo mój prawity brat nie bedzie wiedział ocb, nie denerwuj krzysia

Sensi
Sensi: A niech robi sobie te swoje prowokacje. Kiedyś go nawet tam lubiłam, ale ostatnio mnie cały czas irytuje.

dobry ziomeczek z niego, o ile nie wiem na ile jego oficjalne konta to oficjalne konta, w prowokacjach wsumie juz sie nie łapie czyje to
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011

prawowity miało być
przepraszam

Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brata nje bo mój prawity brat nie bedzie wiedział ocb, nie denerwuj krzysia
Krzysia Ibisza? :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry ziomeczek z niego, o ile nie wiem na ile jego oficjalne konta to oficjalne konta, w prowokacjach wsumie juz sie nie łapie czyje to
Może i dobry, już nie wiem. Zmienił się i wolę się z nim już nie zadawać.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Krzysia Ibisza?

Krzysia kalinowskiego, mozesz sobie luknąć bo mam go, raz mnie nawet usunął ze znajomych przed domowe porachunki:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.