Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy tutaj mają za małe i się pewnie wstydzą ;-)

to podział na kategorie miseczkowe jak np wagowe w boksie
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, ja jestem takim człowiekiem, że lubię zdobywać wiedzę, często pytam: dlaczego, z jakiego powodu, czemu tak się dzieje, z jakiej przyczyny to, że ty nie masz takiej potrzeby nie mój problem ;-)

Kiepsko Ci wyszło odwracanie kota ogonem :lol:
animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesz, że czasami niedouczony fryzjer potrafi zrujnować życie?

mylisz się, fryzjer to zawód najwyższej klasy, nie ma niedouczonych fryzjerów, a jeśli Tobie się nie podoba to albo masz zły gust, albo zazdrościsz

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej pokazujcie cyce a nie robicie szopki

jestem za a nawet przeciw
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ŻADNE MOJE SŁOWO NIE JEST I NIE BĘDZIE SKIEROWANE DO CIEBIE.

aha a widzisz tutaj jakiegoś fryzjera innego? ja nie, więc o którym pisałaś?

Konto usunięte
Konto usunięte: masz kotek manię wielkości i przewrażliwienia na swoim punkcie.

po prostu żaden burak nie będzie mi mówił, że jestem gorsza bo jestem fryzjerem a nie lekarzem!
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a ujawnianie korespondencji jest złamaniem prawa - to tak do twojej wiadomości bo widzę, że lubisz to robić.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
animka
animka: jestem za a nawet przeciw

zdrowa sportowa rywalizacja, zrobi się ankietę i bedzie wiadomo co i jak

idę robić to co zawsze moje drogie dupeczki forumowe
nie pozabijajcie sie, wieczorem zobacze jak sie sprawujecie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ujawnianie korespondencji jest złamaniem prawa - to tak do twojej wiadomości bo widzę, że lubisz to robić.

owszem, jest, ale nie napisałam czyja to była wiadomość. ;-)

animka
animka: mylisz się, fryzjer to zawód najwyższej klasy, nie ma niedouczonych fryzjerów, a jeśli Tobie się nie podoba to albo masz zły gust, albo zazdrościsz

i jak zwykle czepiasz się i przekręcasz ;-) są niedouczeni fryzjerzy, są lekarze, którzy piją bo bez tego nie umieją operować, są tacy, co biorą łapówkę i wyceniają czyjeś życie ;-) w każdym zawodzie tak było jest i będzie.
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
animka
animka: mylisz się, fryzjer to zawód najwyższej klasy, nie ma niedouczonych fryzjerów, a jeśli Tobie się nie podoba to albo masz zły gust, albo zazdrościsz

no wiem wiem. a tak poważnie, to jeszcze nie trafiłam na dobrego fryzjera. tylko jeden jedyny raz, ale pan był stylistą i miał w głowie furię. szkoda, że nie ma takich ludzi
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko jeden jedyny raz, ale pan był stylistą i miał w głowie furię. szkoda, że nie ma takich ludzi

bo nie byłaś u mnie ;-)
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda, że nie ma takich ludzi

w moim mieście*
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011

szkoda, że u mnie w mieście są lekarze, co piją przed operacją, albo biorą łapówkę a bez łapówki ludzie czekają 2 tyg z tętniakiem w głowie i umierają...

animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak zwykle czepiasz się i przekręcasz ;-) są niedouczeni fryzjerzy, są lekarze, którzy piją bo bez tego nie umieją operować, są tacy, co biorą łapówkę i wyceniają czyjeś życie ;-) w każdym zawodzie tak było jest i będzie.

nie pisałam do Ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiem wiem. a tak poważnie, to jeszcze nie trafiłam na dobrego fryzjera. tylko jeden jedyny raz, ale pan był stylistą i miał w głowie furię. szkoda, że nie ma takich ludzi

są są, tylko trzeba trafić. dla mnie u dobrego fryzjera podstawą jest właśnie kreatywność. lubię jak kobita mnie czymś zaskoczy.
Babsy
Babsy
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dr. mgr.płk. fryzjer

kto taka range machnal:)? ps. po tych skrotach nie stawiamy kropki;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: nie pisałam do Ciebie.

g... mnie obchodzi ;-) mam prawo pisac do kogo chce i co chce. jak sie nie podoba nie czytaj.

animka
animka: dla mnie u dobrego fryzjera podstawą jest właśnie kreatywnoś

a myslalam, ze wykształcenie wyzsze.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: ps. po tych skrotach nie stawiamy kropki;)

no widzisz, tak to jest kiedy ktos wyzej sra niz dupe ma, czepia sie kogos a nie patrzy na siebie.

a teraz ide na siłownie odstresować się po pracy :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.