Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nadal tak będzie póki pewne osoby nie znikną z tego forum lub nie nauczą się np kultury, a to raczej nie osiagalne. ogolnie zauwazylam ze taka sytuacja ciagnie sie juz od 2009 roku... żenujące.

beka troche z osobistych wycieczek
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Swoją drogą dyskusja jest tak naprawdę o dupie Maryni, każdy wie swoje i nie przyjmie argumentów od kogoś innego. Pewne teksty były nad wyraz chamskie. Rozumiem, że każdy ma swoje podejście, ale ten temat jest jak 'Moda na Sukces' - obojętnie, którą stronę się odpali to wiadomo o co chodzi. :]

potwierdzone info
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: beka troche z osobistych wycieczek

no ogolnie troche porazka, i coraz wiecej osob podziela takie zdanie ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Swoją drogą dyskusja jest tak naprawdę o dupie Maryni, każdy wie swoje i nie przyjmie argumentów od kogoś innego. Pewne teksty były nad wyraz chamskie. Rozumiem, że każdy ma swoje podejście, ale ten temat jest jak 'Moda na Sukces' - obojętnie, którą stronę się odpali to wiadomo o co chodzi. :]

pewne były, ogolnie dyskusja bez sensu ale jak ktos sie mnie czepia i pisze, ze jestem gorsza nie zostawie tak tego. taki mam charakter.
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potwierdzone info
Taka prawda.
Najpierw był zarost, potem wycieczki, a teraz czemu fryzjerstwo jest na dnie społecznym? :lol: W każdym zawodzie są ludzie bardzo dobrzy, dobrzy i do dupy. :-) I trzeba wiedzieć, gdzie chodzić, znaleźć takie 'perełki'.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewne były, ogolnie dyskusja bez sensu ale jak ktos sie mnie czepia i pisze, ze jestem gorsza nie zostawie tak tego. taki mam charakter.

zwłaszcza że pisze to kobieta pokazująca swoja gołą grubą dupę przy różańcu oraz chyba koleś reprezentujący emerytowaną wersje luntka
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Najpierw był zarost, potem wycieczki, a teraz czemu fryzjerstwo jest na dnie społecznym? W każdym zawodzie są ludzie bardzo dobrzy, dobrzy i do dupy. :-) I trzeba wiedzieć, gdzie chodzić, znaleźć takie 'perełki'.

wjeżdzam z buta w temat, nawet jak to przyziemny troling( a raczej to na serio spiny) moim zdaniem jest to żenujące, mówie to ja jako osoba zakładająca tematy typu ranking fejmu czy pasztety hyde.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Najpierw był zarost, potem wycieczki, a teraz czemu fryzjerstwo jest na dnie społecznym?

jest na dnie społecznym a wszystkie fryzjerki wybrały ten zawód bo nie dadzą sobie rady w liceum, są dupodajkami, nie trzeba nawet stawiac drinka ;-) ogolnie są głupie i gorsze.

Sensi
Sensi: W każdym zawodzie są ludzie bardzo dobrzy, dobrzy i do dupy. :-) I trzeba wiedzieć, gdzie chodzić, znaleźć takie 'perełki'.

Ty to wiesz, nie kazdy jest taki 'otwarty' zeby dostrzec takie rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza że pisze to kobieta pokazująca swoja gołą grubą dupę przy różańcu oraz chyba koleś reprezentujący emerytowaną wersje luntka

dobrze napisane ;-)
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewne były, ogolnie dyskusja bez sensu ale jak ktos sie mnie czepia i pisze, ze jestem gorsza nie zostawie tak tego. taki mam charakter.
Też tak mam. Ale nie chwal się tym, jakie miałaś oceny z dyktand chociażby. Ja przeczytałam, OK, widzę po Twoich postach, że błędów nie robisz, nie masz problemów z ortografią (chyba, że używasz słownika FF). Nie potrzebuję takich dowodów. Nie jestem nimi zainteresowana.
To tak, jakbym chciała pokazać swoje wyniki z egzaminu dojrzałości. Gdyby mi się chciało jeszcze skanować... :D Ale to inna bajka.

A tak odbiegając od tematu: Z Katowic jesteś? :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Też tak mam. Ale nie chwal się tym, jakie miałaś oceny z dyktand chociażby. Ja przeczytałam, OK, widzę po Twoich postach, że błędów nie robisz, nie masz problemów z ortografią (chyba, że używasz słownika FF). Nie potrzebuję takich dowodów. Nie jestem nimi zainteresowana. To tak, jakbym chciała pokazać swoje wyniki z egzaminu dojrzałości. Gdyby mi się chciało jeszcze skanować... :D Ale to inna bajka.

Miałam na mysli to, ze pewne osoby wytknęły mi błąd (szczegół, że same też je robią), napisałam, że nie miałam problemów z ortografią a z dyktand miałam piątki, aby zaraz mi nie pisali, że ściemniam wkleiłam zdjęcia na dowód, aby uniknąć takich dyskusji jakie tu są non stop, przeinaczanie, dopisywanie. Albo by były kpiny '... ona z dyktand miała piątki' a tak to ucięłam tą dyskusję ;-)

Sensi
Sensi: A tak odbiegając od tematu: Z Katowic jesteś?

Okolice :-) a dlaczego?
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wjeżdzam z buta w temat, nawet jak to przyziemny troling( a raczej to na serio spiny) moim zdaniem jest to żenujące, mówie to ja jako osoba zakładająca tematy typu ranking fejmu czy pasztety hyde.
Temat był z ideą dobrą, nie da się zaprzeczyć, ale potem się zrobił burdel. Wiem, Ty jesteś tu dla zwykłego żartu - takie jest moje wrażenie, więc się nie obraź - żeby z nas porobić sobie jaja (no może nie ze wszystkich), ale żebyśmy się ogarnęli z grubsza.

Konto usunięte
Konto usunięte: jest na dnie społecznym a wszystkie fryzjerki wybrały ten zawód bo nie dadzą sobie rady w liceum, są dupodajkami, nie trzeba nawet stawiac drinka ;-) ogolnie są głupie i gorsze.
Nie chciałam Cię urażać. Tylko tak ogólnie tak temat zszedł na psy. Każdy robi to, co lubi. Chciała na stosunki międzynarodowe - teoretycznie się dostałam, ale było za mało osób, aby kierunek odpalić, więc poszłam na Administrację. Tak, nie jest to moja pasja, nie pokrywa się to z moimi zainteresowaniami, ale zrobię licencjat z tego i pójdę na magistrat z tego, o czym marzyłam.
Tak, jak moja polonistka z gimnazjum powiedziała dobre 5lat temu: WASZA PRACA MA BYĆ WASZĄ PASJĄ, HOBBY, BO JAK NIE TO JA WAS NIE ZNAM. - Była szczera.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to wiesz, nie kazdy jest taki 'otwarty' zeby dostrzec takie rzeczy.
Czy ja wiem - polemizowałabym, ale po prostu staram się zrozumieć każdą ze stron.

:ninja: TAK NACZYTAŁAM SIĘ KODEKSU CYWILNEGO I KARNEGO. :NINJA:
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam na mysli to, ze pewne osoby wytknęły mi błąd (szczegół, że same też je robią), napisałam, że nie miałam problemów z ortografią a z dyktand miałam piątki, aby zaraz mi nie pisali, że ściemniam wkleiłam zdjęcia na dowód, aby uniknąć takich dyskusji jakie tu są non stop, przeinaczanie, dopisywanie. Albo by były kpiny '... ona z dyktand miała piątki' a tak to ucięłam tą dyskusję ;-)
Każdemu zdarza się błąd. To, że raz ktoś zrobił błąd nie znaczy, że go popełni po raz kolejny w tym wyrazie. Moim zdaniem to było szufladkowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Okolice :-) a dlaczego?
Koniec kwietnia jestem akurat, więc mogłabyś spojrzeć na moje włosy - zdjęć nie mam aktualnych, ale wiadomo na zdjęciu włosy mogą nieco inaczej wyglądać, niż w rzeczywistości. Taka jakby konsultacja. Mogłabyś?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Nie chciałam Cię urażać. Tylko tak ogólnie tak temat zszedł na psy. Każdy robi to, co lubi. Chciała na stosunki międzynarodowe - teoretycznie się dostałam, ale było za mało osób, aby kierunek odpalić, więc poszłam na Administrację. Tak, nie jest to moja pasja, nie pokrywa się to z moimi zainteresowaniami, ale zrobię licencjat z tego i pójdę na magistrat z tego, o czym marzyłam. Tak, jak moja polonistka z gimnazjum powiedziała dobre 5lat temu: WASZA PRACA MA BYĆ WASZĄ PASJĄ, HOBBY, BO JAK NIE TO JA WAS NIE ZNAM. - Była szczera.


Na tym forum każdy by musiał być lekarzem, prawnikiem aby nie był gorszy ;-) zdaniem innych lepszy zły lekarz niż dobry fryzjer. takie mam wrazenie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Każdemu zdarza się błąd. To, że raz ktoś zrobił błąd nie znaczy, że go popełni po raz kolejny w tym wyrazie. Moim zdaniem to było szufladkowanie.

no oczywiscie, jesteś głupia bo zrobiłaś błąd, co z tego ze robisz jeden błąd na 100 postów...

Sensi
Sensi: Taka jakby konsultacja. Mogłabyś?

więcej szczegółów :-)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Temat był z ideą dobrą, nie da się zaprzeczyć, ale potem się zrobił burdel. Wiem, Ty jesteś tu dla zwykłego żartu - takie jest moje wrażenie, więc się nie obraź - żeby z nas porobić sobie jaja (no może nie ze wszystkich), ale żebyśmy się ogarnęli z grubsza.

zwykle robie sobie jaja ale jak tematy wbiaja na pewien poziom żenady to już trochę lipa, wychodzi typowa ludzka zawiść i chęć dołożenia komuś by podnieść ego w swoich własnych oczach, wsumie tutaj zabardzo jaj nie robie z nikogo ale mocno śmiesza mnie zachowania ludzi który zapominaja co robili/ kim są

jednym słowem: BEKA
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.