Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak szkoła techniczna w obiegowej opinii nie jest najwyższych lotów i czesto ma to swoje podstawy

dzisiaj akurat rozmawiałam z koleżanką co kończy technikum fryzjerskie, powiedziała że mają dużo nauki, ale przedmioty zawodowe to jest pic na wode i i tak po tej szkole nie ma szansy zostać fryzjerką. z tego względu wybrałam szkołę zawodową a potem dopiero technikum, praca jako fryzjer jest dla mnie wazniejsza niz matura, mature mozna zrobic pozniej :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
suckinsyn
suckinsyn: fryzjerki to puszczalskie niewykształcone proste dziewczyny, które rano wywala się butem z łóżka

a kim Ty jesteś? hydraulikiem? wymieniasz opony? jesteś górnikiem? a może klawiszem?

czy profesorem, że tak sobie oceniasz?

pewnie nawet nie masz szkoły :and:
marta0859
marta0859
  12 kwietnia 2011

Kocham takie tematy. Przeczytałam całe 14 stron i wychodzi na to, że żadna nie ma racji bo jedno wie gówno o drugim a się udziela. Chociaż z drugiej strony "fryzjerka" ma trochę mocniejsze argumenty, czytając niektóre komentarze można się uśmiać. :ziober2:
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza. :rotfl: Teraz możecie mnie zjechać.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż z drugiej strony "fryzjerka" ma trochę mocniejsze argumenty, czytając niektóre komentarze można się uśmiać.

dziękuje, ale oni i tak napiszą byle co żeby komuś pocisnąć, czy to jest prawda czy nie - nie ważne, liczy się 'ciśnięcie' ;-) mi wytykają błędy, ale nie patrzą na swoje.
potrafią oceniać a gówno się znają ;-)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj akurat rozmawiałam z koleżanką co kończy technikum fryzjerskie, powiedziała że mają dużo nauki, ale przedmioty zawodowe to jest pic na wode i i tak po tej szkole nie ma szansy zostać fryzjerką. z tego względu wybrałam szkołę zawodową a potem dopiero technikum, praca jako fryzjer jest dla mnie wazniejsza niz matura, mature mozna zrobic pozniej :-)

wszystko zależy od chęci, dla przykładu kolega co mieszka pare domów dalej nigdy nie miał zdolności do nauki, zawsze kręcił jakieś maluchy polonezy wski itp, skończył jakoś zawodówkę metalowo drzewną, zrobił potem technikum, juz ładnych pare lat ma własny warsztat, co prawda nie jest to autoryzowany serwis, ale ruch jest naprawde duży i przerób, finansowo nie narzeka tez bo ma pare motorów i kilku letna S-klase, podsumowując moja opowieść to nie każdy jest i bedzie kierownikiem czy jakimś specem w korporacji a mimo to można w życiu cos osiągnąć robiąc co sie lubi mając do tego dar i talent

chce byc modem tu!
marta0859
marta0859
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje, ale oni i tak napiszą byle co żeby komuś pocisnąć, czy to jest prawda czy nie - nie ważne, liczy się 'ciśnięcie' ;-) mi wytykają błędy, ale nie patrzą na swoje. potrafią oceniać a gówno się znają ;-)

zauważyłam, to już nie jest to forum co kiedyś :D kiedyś się tu udzielałam i była całkiem inna 'atmosfera', teraz jest całkiem inaczej dlatego zaglądam na ten dział sporadycznie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: nikt tu nie jęczy i się nie wywyższa. i nikt nie twierdzi też, że nie musisz się wcale uczyć, ale nie pisz takich bzdur, że masz tyle nauki co na medycynie, bo się zwyczajnie ośmieszasz.

bo nikt nikomu nie pisze, że ma gorszy zawód tak jak ja ciągle słyszę (czytam) tutaj, że jestem puszczalska, nieuk, niemądra, nieinteligentna - bo jestem fryzjerem ;-)

animka
animka: no dokładnie, równie dobrze ja mogłabym Ci zadać pytanie z dziedzin, którymi się zajmuję i nie wiedziałabyś nawet gdzie tego szukać. tylko z tą różnicą , że nie każdy się wychwala jakie super trudne egzaminy zdaje.

a czy ja pisałam, że Twoja szkoła czy zawód jest gorszy od mojego? NIE! a Ty mi napisałaś dlatego chciałam sprawdzić Twoją wiedzę i dlaczego tak sądzisz.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony "fryzjerka" ma trochę mocniejsze argumenty

Ta, ma tyle samo nauki co lekarz, to jest zayebiście mocny argument.
animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc po co inni zaczynają ten temat? jak ja nie mam o czymś pojęcia to NIE OCENIAM!

uj prawda, porównujesz się do studenta medycyny a nie masz o tym zielonego pojęcia. jak zwykle śmierdzi hipokryzją.

Konto usunięte
Konto usunięte: i to JEST MARNE?

marniutkie, zważywszy na to, jak się tym przechwalasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: też to zauważyłam zawiść tutaj jest ponad wszystkim ;-)

wszyscy Ci zazdroszczą. o mój Boże...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, ma tyle samo nauki co lekarz, to jest zayebiście mocny argument.

:fakju:
nie napisałam tyle samo, tylko TEŻ DUŻO

:lol:

znaaaaaaaki.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: marniutkie, zważywszy na to, jak się tym przechwalasz.

jakbym napisała, że miałam 50/50 też byś napisała, że marne ;-) więc nie ma co się tłumaczyć, gdybym miała 60/50 też byś napisała że marne - wszystko byle dogryźć.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: wszyscy Ci zazdroszczą. o mój Boże...

No Ty szczególnie :fakju:
animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nikt nikomu nie pisze, że ma gorszy zawód tak jak ja ciągle słyszę (czytam) tutaj, że jestem puszczalska, nieuk, niemądra, nieinteligentna - bo jestem fryzjerem ;-)

niczego takiego Ci nie pisałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: a czy ja pisałam, że Twoja szkoła czy zawód jest gorszy od mojego? NIE! a Ty mi napisałaś dlatego chciałam sprawdzić Twoją wiedzę i dlaczego tak sądzisz.

nie masz pojecia czym się zajmuję, bo nie opisuję tutaj połowy swojego życia- proste.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zauważyłam, to już nie jest to forum co kiedyś :D kiedyś się tu udzielałam i była całkiem inna 'atmosfera', teraz jest całkiem inaczej dlatego zaglądam na ten dział sporadycznie.

bo siedzą na nim same buraki, wyżej srają niż dupę mają ;-)
komuś zwracają uwagę a sami nie widzą jak piszę 'kupywać' (Aga bez obrazy) czy 'pisze jest czynnością dokonaną', żałosne.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka: nie masz pojecia czym się zajmuję, bo nie opisuję tutaj połowy swojego życia- proste.

bo pewnie masz taką pracę że się wstydzisz. trudno, ja jestem dumna z tego kim jestem i będę o tym pisać gdzie mi się spodoba. ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.