Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: to nieszczesne 10 kg w ryanairze jak wyglada?

chyba jest tak, że bagaż 10 kg i podręcznego nie ważą, ale musi być nie większy niż jakiś tam konkretny wymiar. na lotnisku często są takie koszyki w które musi się zmieścić podręczny gabarytowo, a może mieć w nim kamienie np.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze, ze ma poczucie humoru :D

moja by zrobila awanture :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba jest tak, że bagaż 10 kg i podręcznego nie ważą, ale musi być nie większy niż jakiś tam konkretny wymiar. na lotnisku często są takie koszyki w które musi się zmieścić podręczny gabarytowo, a może mieć w nim kamienie np.

a to spoko, torba sportowa powinna byc spoko.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Compte
Compte
  11 kwietnia 2011

To się hyde zrobił :woot:

A miało być o zaroście :shh:

animka
animka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bellaragazzaa: Wiesz ile ma do nauki lekarz? domyślam się, co nie znaczy, że ja mam mniej ;-) też mam dużo nauki :-)



Compte
Compte: pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

nie, nie lubię zarostu.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
animka
animka:

hahaha nie trzeba nic dodawac :piwo:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011

Mówcie sobie co chcecie ;-) myślicie, że fryzjer łapie pierwsze lepsze pasmo i ucina gdzie mu się żywnie podoba ;-) Mam bardzo dużo nauki, szczególnie teraz w tech. bo mam maturę i mam też inne przedmioty, nie tylko zawodowe.
A fryzjer to nie tylko grzebień i nożyczki, pędzel i miska. Ale co wy o tym wiecie ;d NIC.

Skoro uważacie, że to takie NIC to może zrobimy mały sprawdzianik wiedzy? Dam takie pytania, ktorych odpowiedzi nie znajdziecie w google :-) pewnie chętnych będzie brak ;d

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
animka
animka:

a poza tym nie tak dawno pisałaś, że bellaragazzaa 'to ja', więc od kiedy zmieniłaś zdanie?
:mrgreen:
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro uważacie, że to takie NIC to może zrobimy mały sprawdzianik wiedzy? Dam takie pytania, ktorych odpowiedzi nie znajdziecie w google :-) pewnie chętnych będzie brak ;d

po 1: jak czegos nie ma w google, to znaczy ze nie istnieje
po 2: wiekszosc z nas nie wie jak wydoic krowe, co nie znaczy ze dojenie krowy to fizyka kwantowa.
naprawde daj sobie spokoj z tym udowadnianiem swojej wiedzy na sile, ludzie pewni siebie nie musza takich rzeczy robic.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po 1: jak czegos nie ma w google, to znaczy ze nie istnieje

nie napisałam tego, napisałam to z tego względu aby nie oszukiwać ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: naprawde daj sobie spokoj z tym udowadnianiem swojej wiedzy na sile, ludzie pewni siebie nie musza takich rzeczy robic.

nie ;-) jestem pewna swojej wiedzy dlatego tak bardzo pragnę się tym podzielić! :mrgreen: ogólnie skoro wszyscy ciągle mówią, że fryzjerstwo to jest pikuś to chciałam zadać parę pytan ;-) i zobaczymy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ;-) jestem pewna swojej wiedzy dlatego tak bardzo pragnę się tym podzielić! ogólnie skoro wszyscy ciągle mówią, że fryzjerstwo to jest pikuś to chciałam zadać parę pytan ;-) i zobaczymy.

widzisz, z tym ze musisz zrozumiec ze zeby cos wiedziec, trzeba sie o czyms najpierw nauczyc.
rownie dobrze moze tu przyjsc osoba, ktora nie wiem, zajmuje sie zbieraniem gnoju z obory i zaczela by ci zadawac pytania na temat tego, jak wyglada krowi kal - jak nigdy go w zyciu nie widzialas to logiczne, ze nie bedziesz widziala, prawda?
i tak samo z Toba - w to czy fryzjerstwo jest proste czy nie nie mam zamiaru sie nawet zaglebiac - ale przyznaj sama, postawilabys je na rowni np. z byciem chirurgiem czy architektem ?? nie, bo to jeden z podrzednych zawodow. i nie pisze tego, zeby ci pojechac, ale przyznaj sama, ze w zyciu bez fryzjera obejsc sie mozesz, bez lekarza natomiast niebardzo.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rownie dobrze moze tu przyjsc osoba, ktora nie wiem, zajmuje sie zbieraniem gnoju z obory i zaczela by ci zadawac pytania na temat tego, jak wyglada krowi kal - jak nigdy go w zyciu nie widzialas to logiczne, ze nie bedziesz widziala, prawda?

dobrze, ale ja nie piszę ciągle: hydraulik nie ma wcale nauki, tamten nie ma wcale nauki, a niektórzy tutaj piszą, skoro to jest dla nich nic to powinni znać temat i odpowiedzi na pytania ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: le przyznaj sama, postawilabys je na rowni np. z byciem chirurgiem czy architektem ?? nie, bo to jeden z podrzednych zawodow. i nie pisze tego, zeby ci pojechac, ale przyznaj sama, ze w zyciu bez fryzjera obejsc sie mozesz, bez lekarza natomiast niebardzo.

owszem, masz rację :-) nie mogę nic więcej napisać no bo jest to racja, ale nikt mi nie będzie zarzucał, że mam mniejszą wiedzę, mniej nauki ;-) bo mam dużo nauki i tak samo muszę starać się aby mieć dobre oceny - co uczący się student lekarz. piątki nie wpisują mi się same do dziennika.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, masz rację :-) nie mogę nic więcej napisać no bo jest to racja, ale nikt mi nie będzie zarzucał, że mam mniejszą wiedzę, mniej nauki ;-) bo mam dużo nauki i tak samo muszę starać się aby mieć dobre oceny - co uczący się student lekarz. piątki nie wpisują mi się same do dziennika.

no i spoko, masz, ale po co za kazdym razem sie wyklocac o to, kto ma wiecej nauki, a kto mniej? i tak do niczego to nie prowadzi.
animka
animka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam bardzo dużo nauki, szczególnie teraz w tech. bo mam maturę i mam też inne przedmioty, nie tylko zawodowe.

matura to bzdura, przebrnij przez sesje na normalnej, państwowej uczelni na normalnym kierunku to wtedy będziesz mieć porównanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: a poza tym nie tak dawno pisałaś, że bellaragazzaa 'to ja', więc od kiedy zmieniłaś zdanie?

wczoraj.

Konto usunięte
Konto usunięte: rownie dobrze moze tu przyjsc osoba, ktora nie wiem, zajmuje sie zbieraniem gnoju z obory i zaczela by ci zadawac pytania na temat tego, jak wyglada krowi kal - jak nigdy go w zyciu nie widzialas to logiczne, ze nie bedziesz widziala, prawda?

no dokładnie, równie dobrze ja mogłabym Ci zadać pytanie z dziedzin, którymi się zajmuję i nie wiedziałabyś nawet gdzie tego szukać. tylko z tą różnicą , że nie każdy się wychwala jakie super trudne egzaminy zdaje.
dziewczyno popatrz choćby na innych forumowiczów... -nikt tu nie jęczy i się nie wywyższa. i nikt nie twierdzi też, że nie musisz się wcale uczyć, ale nie pisz takich bzdur, że masz tyle nauki co na medycynie, bo się zwyczajnie ośmieszasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mam dużo nauki i tak samo muszę starać się aby mieć dobre oceny - co uczący się student lekarz.

:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i spoko, masz, ale po co za kazdym razem sie wyklocac o to, kto ma wiecej nauki, a kto mniej? i tak do niczego to nie prowadzi.

dokładnie. ośmieszasz się tylko a później masz komuś za złe że Ci coś wytknie. ale sama sobie to robisz.
Będziesz pracownikiem fizycznym, nie naukowym, nie widzisz różnicy?
a jak nałożysz komuś złą farbę na łeb to nikt od tego nie umrze, co najwyżej zgoli się na łyso, ale głowa mu od tego nie odpadnie. widzisz różnicę?
Extrawelt
Extrawelt
  12 kwietnia 2011

@BreakMyFall18
dam Ci przykład, jest sporo osób które pokończyły szkoły muzyczne a są nikim, mało który producent muzyczny ukończył szkołę w tym kierunku, po prostu ma talent

Małysz chyba sportowej też nie robił, kubica o ile dobrze wiem po gimnazjum ale co oni wiedzą o swoich dziedzinach sportu skoro nie pokończyli szkół %-)

368212
368212
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem dyslektyków i osoby, które mają 'w naturze' to, że nie potrafią nauczyć się zasad ortografii, piszą tak jak słyszą itp. ale są ludzie, którzy są głupi w ten sposób, że im się nie chce a niestety znam dużo takich osób :-)

oj tam oj tam, daleko szukać nie musisz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.