Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie mialam takie oceny z wiekszosci przedmiotow, no poza wf-em, z niego mialam miec 2 ale babka sie zlitowala, bo zalatwilam sobie zwolnienie i ogolnie mialam brak oceny z niego :P

hahahaha! ja mialem 3, pozniej jechalem na lewym zwolnieniu :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wazne zeby sie dobrze bawic, a nie co sie ma na sobie :D

generalnie boje sie upalow, bo tam juz jest ze 30, za miesiac bedzie wiecej :|

Konto usunięte
Konto usunięte: wypil, moj tata twardy jest, ma mocna glowe

kontrolerzy musieli miec niezly widok :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko jest droższe. sukienkę w river island kupiłam za 49 funtów, a w warszawie widziałam ją za 280zł, a funt już wtedy nie kosztował 5zł tylko około 4.60 bo to było w styczniu

funt 5 zlotych juz od jakos roku czy dwoch nie kosztuje, bezsensu :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: hahahaha! ja mialem 3, pozniej jechalem na lewym zwolnieniu

w ogole uwazam, ze wf jak i religia nie powinny byc wliczane do przedmiotow szkolnych, w koncu nic nie poradze, ze szybciej nie pobiegne czy dalej nie skocze :nie:

Prinz
Prinz: generalnie boje sie upalow, bo tam juz jest ze 30, za miesiac bedzie wiecej :|

u mnie ponad 20scia, dzisiaj akurat padalo, ale wczoraj chodzilam w rzymiankach, krotkich spodenkach i bluzce na ramiaczkach :rock:

Prinz
Prinz: kontrolerzy musieli miec niezly widok :D

no na pewno :lol2:
zwlaszcza ze wypil to na raz praktycznie :lol2:

ja ogolnie mam przypalowa rodzine, nie wiem czy czasem tu ostatnio nie pisalam o sytuacji z babcia :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoooko, ja przelatałam setki godzin i tylko raz miałam śmierć przed oczami i to w liniach kanadyjskich więc wiesz, ryan nie taki straszny;)

a niby amerykanskie powinny byc takie bezpieczne..

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: a niby amerykanskie powinny byc takie bezpieczne..

w kanadzie za to by Cie zadzgali.
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: funt 5 zlotych juz od jakos roku czy dwoch nie kosztuje, bezsensu

dlatego jak kupuję np. w lushu, to nie kupuję w niemieckim w euro tylko w angielskim w funtach - wychodzi taniej

Prinz
Prinz: a niby amerykanskie powinny byc takie bezpieczne

te amerykańskie samoloty w większości są stare, ale po dobrym liftingu. ja tam im nie ufam. najbardziej mi się podobało jak moja koleżanka wygrała wycieczkę dla dwóch osób i zabrała mnie i leciałyśmy hawajskimi liniami - to było kozackie.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole uwazam, ze wf jak i religia nie powinny byc wliczane do przedmiotow szkolnych, w koncu nic nie poradze, ze szybciej nie pobiegne czy dalej nie skocze

wg mnie taki paradoks - wszyscy sa automatycznie wpisani na religię, a pozniej ten kto 'wypisuje' sie z religii traktowany jest troche inaczej, powinny byc zapisy na religie/katecheze. maly szczegol a znaczacy.
ocen z tego nie powinno byc, bo jak mozna ocenic wiare? a poza tym religia powinna wrocic do salek przykoscielnych/kosciolow jak to bylo za komuny.

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie ponad 20scia, dzisiaj akurat padalo, ale wczoraj chodzilam w rzymiankach, krotkich spodenkach i bluzce na ramiaczkach

nad morzem tak cieplutko? wiatru brak?

dzis w wawie wiecej niz 10 nie czulem..

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ogolnie mam przypalowa rodzine, nie wiem czy czasem tu ostatnio nie pisalam o sytuacji z babcia

ja nie czytalem :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ja nie czytalem :D

http://www.fotka.pl/forum/humor/1046076,zaswiadczenie

4. opowiem wam teraz historie z reala:

Moja babcia ma jakies 60 lat, w sumie wiecej, ale to niewazne. Ja z moim rodzenstwem od dobrych pieciu lat mieszkamy w uk - jednak moj brat, jako ze w tym roku konczy dopiero 16scie lat, wedlug polskiego prawa musi uczeszczac do szkoly, wiec co roku moi rodzice sa zmuszeni brac zaswiadczenie ze szkoly w uk i zanosic je do urzedu w polsce, ze faktycznie do szkoly chodzi.
jakos 2 tygodnie temu nadszedl ten czas, ze moja babcia dostala list, ze potrzebuja zaswiadczenia ze moj brat chodzi do szkoly. zadzwonila wiec do mojej mamy i mowi jej o calej sytuacji, na co moja mama ze chwilowo nie ma urlopu i bedzie w polsce w lipcu, wiec wtedy dostarczy zaswiadczenie.
no wiec moja babcia poszla do urzedu w polsce i mowi do goscia:
''dzien dobry nazywam sie jacek xyz, przyszedlem powiedziec ze na razie nie moge dostarczyc zaswiadczenia o tym, ze uczeszczam do szkoly, poniewaz nie bedzie mnie w polsce do lipca''
na to gosciu po drugiej stronie biurka: ''jak imie?''
''jacek xyz''
''a data urodzenia''
''pierwszy maja dziewiecdziesiatego piatego''
na co gosciu popatrzyl sie na moja babcie i mowi:
''ale tysiac dziewiecset?''

:crylol:

sikam.


Prinz
Prinz: wg mnie taki paradoks - wszyscy sa automatycznie wpisani na religię, a pozniej ten kto 'wypisuje' sie z religii traktowany jest troche inaczej, powinny byc zapisy na religie/katecheze. maly szczegol a znaczacy. ocen z tego nie powinno byc, bo jak mozna ocenic wiare? a poza tym religia powinna wrocic do salek przykoscielnych/kosciolow jak to bylo za komuny.

no wlasnie w pelni sie z toba zgadzam :tak:

Prinz
Prinz: nad morzem tak cieplutko? wiatru brak? dzis w wawie wiecej niz 10 nie czulem..

wiatr byl, ale wlasnie taki cieplutki :zakochany:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w kanadzie za to by Cie zadzgali.

tez w wiekszosci panstwo emigrantow na tym samym kontynencie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: te amerykańskie samoloty w większości są stare, ale po dobrym liftingu. ja tam im nie ufam. najbardziej mi się podobało jak moja koleżanka wygrała wycieczkę dla dwóch osób i zabrała mnie i leciałyśmy hawajskimi liniami - to było kozackie.

turbulencje w polowie drogi nad oceanem czy bardziej pozytywne wrazenia?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: turbulencje w polowie drogi nad oceanem czy bardziej pozytywne wrazenia?

coś odpadło od silnika i musiał zawrócić, na szczęście trwało to tylko 30-40 minut. ja osobiście się nie boję latać, ale ludzie już zaczynali wpadać w panikę więc i mi się udzielił niepokój.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sikam.

jaka agentka! :crylol: dobre miny musieli miec.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiatr byl, ale wlasnie taki cieplutki

nie lubie wiatru, bo fryzure psuje :lol2:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: jaka agentka! dobre miny musieli miec.

raczej jaka mine ona miala, ze on myslal ze sie urodzila w dziewietnastym wieku :rotfl:

Prinz
Prinz: nie lubie wiatru, bo fryzure psuje

no psuje :/
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: coś odpadło od silnika i musiał zawrócić, na szczęście trwało to tylko 30-40 minut. ja osobiście się nie boję latać, ale ludzie już zaczynali wpadać w panikę więc i mi się udzielił niepokój.

tez bym sie wystraszyl, co jak co, ale i tak latanie jest najbezpieczniejsze. i najszybsze.

to nieszczesne 10 kg w ryanairze jak wyglada? traktuja to jako bagaż głowny i to wszystko, czy moge sobie jakis plecak podreczny do tego wziac?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej jaka mine ona miala, ze on myslal ze sie urodzila w dziewietnastym wieku

miała prawo poczuć się urazona :tak:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: miała prawo poczuć się urazona

dobrze, ze ma poczucie humoru :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.