Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niedobrze... wytrzyj szybko ;p

z przyzwyczajenia trzymam przy kompie paczke chusteczek, nie bedzie zle :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z przyzwyczajenia trzymam przy kompie paczke chusteczek, nie bedzie zle :D

husteczek chigienicznych? :lol:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: husteczek chigienicznych?

ależ błąd ! jak możesz?!
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: husteczek chigienicznych?

tak dokladnie :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ależ błąd ! jak możesz?!

no właśnie nie wiem :ninja: muszę skończyć filologię polską (polonistykę), potem będę wystarczająco nie-głupia aby tu pisać :lol:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zapewne największą moją głupotą są moje wyniki egzaminów ;-) widzisz taka jestem głupia, że dostałam wyróżnienie i miałam najwyższy wynik w szkole z części fryzjerskiej :] ale ja głupia... :-( teraz się załamałam...

lololol LUDZIE!!! dajemy wszyscy swoje wyniki z matury, jak ktoś nie jeszcze pisał to egzamin gimnazjalny, zaraz się okaże kto jest mądry a kto głupi :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lololol LUDZIE!!! dajemy wszyscy swoje wyniki z matury, jak ktoś nie jeszcze pisał to egzamin gimnazjalny, zaraz się okaże kto jest mądry a kto głupi

*jak ktoś jeszcze nie pisał
lubię dawać dowody :cwaniak: ktoś kto jest głupi nie może tak dobrze zdać :lol:
ja na gimnazjalnym miałam 36/50 to na pewno a druga czesc nie pamietam ;d

lubię konkretną, rzeczową rozmowę, 'jesteś głupia bo tak' do mnie nie przemawia ;-) a błędy każdy robi. nawet prinz hahaha ;d
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: *jak ktoś jeszcze nie pisał

Zayebiście, że mnie poprawiłaś, bo przecież w ogóle nie widać, że mi kursor przeskoczył.

Konto usunięte
Konto usunięte: lubię dawać dowody :cwaniak: ktoś kto jest głupi nie może tak dobrze zdać

Głupi ludzie dostają się na studia, kończą je ze stopniem magistra, zostają politykami. Wykuć na pamięć potrafi nawet idiota więc czym Ty się dziewczyno chwalisz? Nie odkryłaś nowego pierwiastka.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na gimnazjalnym miałam 36/50 to na pewno a druga czesc nie pamietam ;d

to kiepsciutko.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zayebiście, że mnie poprawiłaś, bo przecież w ogóle nie widać, że mi kursor przeskoczył.

no widzisz :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Głupi ludzie dostają się na studia, kończą je ze stopniem magistra, zostają politykami

Nie lubię rozmawiać o polityce, poza tym piszę o wyniku konkretnego egzaminu, z którego jestem niezmiernie dumna i ogłaszam to wszem i wobec :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wykuć na pamięć potrafi nawet idiota więc czym Ty się dziewczyno chwalisz? Nie odkryłaś nowego pierwiastka.

Jak mogę wykuć na pamięć test, którego pytań nie znam? :woot:
To nie był zapowiedziany sprawdzian tylko EGZAMIN potwierdzający kwalifikacje zawodowe, jeżeli nie wiesz (widać, że nie wiesz) jest to tak: przychodzą zalepione testy, których pytan nie zna nawet komisja egzaminacyjna ;-)
Mogą być pytania z każdego działu i z całego materiału, nie ma szans wykuć na blachę... Chyba, że ktoś się UCZY SYSTEMATYCZNIE JAK JA :lol: dlatego 46 odpowiedzi na 50 pytan znałam. Głowny zdam bezbłędnie może :lol: wtedy to już będę całkiem zaje... :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odkryłaś nowego pierwiastka.

Niestety nie jestem chemiczką. I nie interesują mnie pierwiastki.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to kiepsciutko.

no kiepsko ;d :and: w gimnazjum nie uczyłam się tak dobrze jak teraz, człowiek 'mądrzeje' z wiekiem. ale 25 było wymagane na zaliczenie to i tak nabiłam dużo więcej :ninja: buahah
mmaryjka
mmaryjka
  11 kwietnia 2011

niech przyjdzie jakiś magister i zamknie wszystkim japy:and:
agosia nie smarcz się, to nie przystoi dorosłej kobiecie;d

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no kiepsko ;d w gimnazjum nie uczyłam się tak dobrze jak teraz, człowiek 'mądrzeje' z wiekiem. ale 25 było wymagane na zaliczenie to i tak nabiłam dużo więcej buahah

a ktos sie uczyl w gimnazjum??
ale z 36 to raczej nie masz sie czym chwalic, zwlaszcza ze przypuszczam, ze to pewnie z humanistycznej czesci bylo :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: agosia nie smarcz się, to nie przystoi dorosłej kobiecie;d

ale ja w glowie jeszcze dziecko, czasem moge :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma szans wykuć na blachę... Chyba, że ktoś się UCZY SYSTEMATYCZNIE JAK JA

zresztą ja nawet nie muszę 'kuć' :D ja po prostu to wiem :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.