Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Lubię taki 2 - 3 dniowy. Facet nie musi mieć codziennie gładkiej buźki :mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu?

To zależy od faceta, zdecydowanie.
Jeśli komuś pasuje to po prostu to uwielbiam, ale tylko kilku dniowy, nie lubię przesady. Niektórzy faceci wyglądają także uroczo w ogóle bez zarostu :mrgreen:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  8 kwietnia 2011

Jak się mam z nim całować to wolę gładko :lol2: A wizualnie nie każdemu pasuje lekki zarost. Długi zarost pasuje tylko starszym dziadkom.

Undertaker
Undertaker
  8 kwietnia 2011

Jako facet tylko napiszę że zarost to niechlujstwo i wstyd dla faceta.

Sensi
Sensi
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??
Taki dwu-trzydniowy zarost. :zakochany: Uwielbiam po prostu. Zresztą taki zarost wzmaga orgazm u kobiety. Może nie u każdej, ale w wielu przypadkach. :mrgreen:
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Ja uwielbiam taki dwudniowy zarost u faceta, jednak przy kontakcie z moją twarzą nie jest to szczyt przyjemności...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Zresztą taki zarost wzmaga orgazm u kobiety.

Wiesz co mówisz :zakochany: :-D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Compte
Compte
  8 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Jako facet tylko napiszę że zarost to niechlujstwo i wstyd dla faceta.

Kiedyś i owszem.

ale z ankiet wykonanych w ostatnim czasie wynika, że kobietom podoba się:

Sensi
Sensi: Taki dwu-trzydniowy zarost.


Ja o siebie dbam dość dobrze jak na faceta, co nie znaczy, że "spędzam w łazience" pół dnia. Wszystko z umiarem. Dwudniowy zarost jest ok, co innego zarost tygodniowy lub starszy.

Jednak w moim wypadku by być idealnie gładki musiałbym się golić rano i wieczorem, a każde golenie to podrażnienie, jak dla mnie odczuwalne mimo używania droższych kosmetyków do i po goleniu :))
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: Ja o siebie dbam dość dobrze jak na faceta, co nie znaczy, że "spędzam w łazience" pół dnia.

Pokaż :mrgreen:

Compte
Compte: a każde golenie to podrażnienie

Nie trzeba być idealnym w każdym calu :)
marta0859
marta0859
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: całkowity brak zarostu??

to.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Ja tam wolę jeśli facet nie ma zarostu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Nie cierpię zarostu... :and:
Zawsze rano wyganiam swojego faceta żeby się natychmiast ogolił :mrgreen:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 kwietnia 2011

Całkowity brak zarostu u faceta jest kompletnie niemęski i kojarzy mi się ze zniewieściałym Effronem czy tego typu innego 'gwiazdkami' ,które w życiu na oczy maszynki do golenia nie widziały.
Nie mówię tu też o nie wiadomo jak długiej brodzie/wąsach. Tak jak to dziewczyny opisały, chodzi o typowy 3 dniowy zarost, który z resztą jest teraz bardzo popularny.
Jak dotąd zauważyłem,że największymi przeciwnikami zarostu są Ci faceci,którzy chcieliby go mieć,ale niestety to jeszcze nie ten czas... :ziober2:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 kwietnia 2011
Compte
Compte: pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

nie, bo drapie!!!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.