Compte
Compte
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć,

pytanie do Pań - czy lubicie zarost u facetów, czy może całkowity brak zarostu??

Druga kwestia, jeżeli już coś się wybierze, jak to utrzymać/osiągnąć?
Oczywiście pomijając drogie golarki. Chciałbym spróbować jakiejś innowacji bez większych kosztów. :))

Pozdrawiam ciepło.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  9 kwietnia 2011

ej dupeczki taki dobry jest?

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  9 kwietnia 2011

Strasznie nie lubię zarostu... Wolę, żeby mój chłopak się golił, wygląda wtedy młodziej i fajniej

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: jak się masz czepiać to rób to inteligentnie, bo Ci henna z brwi spłynie.

nie używam henny na brwi :-)
Sensi
Sensi
  9 kwietnia 2011
crust
crust: Wiesz co mówisz :-D
Tak, wiem. Tu mogę się pochwalić. Ale u mnie to się cholernie 'dziwną drogą' odbywa...:wtf:

Compte
Compte: Ja o siebie dbam dość dobrze jak na faceta, co nie znaczy, że "spędzam w łazience" pół dnia. Wszystko z umiarem. Dwudniowy zarost jest ok, co innego zarost tygodniowy lub starszy. Jednak w moim wypadku by być idealnie gładki musiałbym się golić rano i wieczorem, a każde golenie to podrażnienie, jak dla mnie odczuwalne mimo używania droższych kosmetyków do i po goleniu :))
Facet może o siebie dbać, ale bez przesady. :mrgreen: Na wszystko trzeba znać umiar. A tak z ciekawości ile spędzasz rano i wieczorem? Coś koło po 20minut na te pory dnia, czym mniej, a może jednak więcej? Wiesz, jeśli facet dba jakoś o ten 'straszy' zarost to jest OK, ale jeśli jest on na 'odwal się' to jestem na nie.

Bez przesady! Rozumiem dbanie o siebie, ale facet, który nie ma zarostu, bo tak o siebie według mnie nie jest facetem. Jest raczej jakąś podłą imitacją mężczyzny.
Sensi
Sensi
  9 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: 'straszy
starszy*
rzecz jasna, przepraszam za literówkę. :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie używam henny na brwi :-)

no to czym innym zamaskowujesz swoje liche jasne brwi.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

moonlight28
moonlight28
  9 kwietnia 2011

max 3-dniowy, taki uwielbiam

Transcendencja
Transcendencja
  10 kwietnia 2011

Zawsze chodzę zarośnięty wiadomo :ziober2:
Ale powyżej tygodnia już się golę bo zaczynam przypominać Jezusa .

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: no to czym innym zamaskowujesz swoje liche jasne brwi.

:woot:
skąd możesz wiedzieć jakie mam brwi? określenie liche dotyczy gęstości a akurat brwi mam dosyć gęste ;-) coś Ci nie idzie ta riposta :-)
Sensi
Sensi
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale powyżej tygodnia już się golę bo zaczynam przypominać Jezusa
:crylol: Muszę to zobaczyć! :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd możesz wiedzieć jakie mam brwi?

bo kiedys o tym mowilas, jak o 80% swojego zycia

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

91kasia
91kasia
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię taki 2 - 3 dniowy. Facet nie musi mieć codziennie gładkiej buźki

w pełni się zgadzam ;]
suckinsyn
suckinsyn
  11 kwietnia 2011

Nie lubię zarostu, bo czuję się wtedy brudny.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: bo kiedys o tym mowilas, jak o 80% swojego zycia


Cokolwiek byś nie napisał to zaraz dodasz, że to tutaj napisałam
i masz taką rację jak z tymi czynnościami dokonanymi ;-)
Extrawelt
Extrawelt
  11 kwietnia 2011

tak często piszą o tym że kobieta lubi dwu trzy-dniowy zarost, od kiedy? chyba tylko w teorii, nie spotkałem kobiety której by się to podobało w praktyce, poza tym chyba nie widzą co znaczy u FACETA dwudniowy, trzydniowy zarost. To nie jest "trochę" poza tym biorą chyba te wyobrażenia z aktorów wypudrowanych do cna z poprawkami większymi niż windows 98 na nim może i to wygląda ale na normalnym facecie, wątpie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.