massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej

Moj szef nie ma co robic z kasa, wiec postanowil otworzyc Salon Pieknosci :ninja:
Jako, ze ja w poprzedniej pracy zajmowalam sie rekrutacja, postanowil mnie wykorzystac i zwalic na mnie dodatkowy obowiazek przeprowadzenia rekrutacji wsrod fryzjerek i dziewczyn, co robia paznokcie (nail technician - nie wiem jak sie w Polsce zwie ten zawod).
Caly proces rekrutacji to nie problem, bo sie na tym znam. Problem tkwi w tym, ze wczesniej rekrutowalam technicznych (inzynierow, specjalistow IT itd.)

Zrobilam maly research jezeli chodzi o specyfike obu zawodow, ale prawda jest taka, ze nie mam zielonego pojecia o co zapytac sie kandydatek na fryzjerki i te dziewczyny od paznokci.

Bardzo wiec prosze, czy macie jakies pomysly, o co powinnam sie pytac, zeby sprawdzic czy dana kandydatka/ kandydat sie nadaje? Jakas specjalna terminologia, czy cos?

Salon jest na wysokim poziomie, wiec i takich pracownikow oczekuje moj szef. Cale szczescie, ze ma juz kosmetyczki :ninja:

Z gory dzieki za pomoc :)

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: non stop cie ponosilo

Bylam nowa, i wszyscy na mnie wsiedli :D za bardzo chciałam się rządzić, teraz jestem pokorna... :D
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre:

Chcesz ten balsam z Ziaji ? :O
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo te niedoszkolone gówniary to nie rozumieją pojęć. bo zanim nałożysz tipsa znaczy się przykleisz to musisz ZMATOWIC paznokieć. a one 'piłowały' pilnikiem. i od tego te dziury powstają.


Też w szkole chodziłas z jedną ręką taką a drugą taką? My jak się uczyłyśmy na sobie to bywało, że miałam każdy paznokiec inny, jedną rękę na różowo drugą na niebiesko, na jednej french na drugiej nie :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie? Dziwne,ja zawsze się pytam, z dyskrecją i po cichu. A jak klientka się umawia na termin to też ją pytam, czy będzie miała miesiączkę w tym czasie... dziwne, zaskoczyłaś mnie.


bo tak jest w dobrych salonach. z reszta to nie jest tak, ze musza sie pytac. daja ci ulotki czy swoje wlasne katalogi i tam masz czarno na bialym napisane przeciwskazania.

ja, pewnie jak wieszkosc lasek po prostu mialam zawsze to w dupie :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: W ciąży miałam bardzo mocne paznokcie i włosy


ja tez. choc wiem, ze u niektorych zmiany hormonalne powoduja oslabienie paznokci i wlosow. u mnie bylo na odwrot. po porodzie z kolei bardzo mi sie wlosy oslabily, zaczely wypadac i musialam obciac :(

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: mnie raz wkurzyli, chcialam isc sobie na solarium, a mnie sie pytaja ile ja jestem po porodzie i ze mnie nie wpuszcza bez zaswiadczenia od lekarza !!!!!!!!!!!!! a chodzilo o mleko w piersiach, ktorego nawet nie mialam

No proszę... Albo nie pytają wcale albo są za bardzo wszystkim "zainteresowani" :rotfl:

massacre
massacre: byc moze podpaske ci sprawdza?

Zostawiła bym im ją wtedy na pamiątkę :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zmien fryzjera :-)

Teraz chodzę do faceta to nie sądzę żeby przemógł się z takim pytaniem :rotfl:
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy od fototypu skóry. Jak skóra ma dużo pigmentu to szybko i mocno się opala.


tyle, że ja jestem takim dziwnym gatunkiem.

praktycznie po mnie widać, że jestem biała.
w teorii również powinnam mieć czerwone 'poparzenia' od opalania a tego również nie mam.

ja jestem po prostu kosmitą i mam wbudowany filtr UV
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: o tak jest w dobrych salonach.

uznam to za komplement, ale i w dobrych salonach fryzjerzy się tym nie interesują... to zależy od fryzjera bardziej i jego wykształcenia (ZAWODOWEGO :crylol:) :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle, że ja jestem takim dziwnym gatunkiem. praktycznie po mnie widać, że jestem biała. w teorii również powinnam mieć czerwone 'poparzenia' od opalania a tego również nie mam.


piona, ja mam to samo :-) chociaz jak przedobrze, to mam...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja Ci miałam wysłać balsam kakaowy z Ziaji


Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam sprawdzić po ile będę taka opalona jak te niektóre laski na fotce. chodziłam czasami nawet po 15 minut 3 razy w tygodniu..


widze ze preferujesz uczyc sie empirycznie? :lol:
ja bym nie mogla tak eksperymentowac

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też w szkole chodziłas z jedną ręką taką a drugą taką?


ja Ci powiem, że dziedziny paznokciowej nie LUBIE niestety wiedzę musze mieć.
bardziej wole zabiegi. i uważam że w nich mam większe doświadczenie i więcej moge się wypowiedzieć.

a z tymi paznokciami to musisz siedzieć cały czas w tym biznesie bo to co moment coś się zmienia.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Ci miałam wysłać balsam kakaowy z Ziaji


nie kakaowy :nie:
kakaowy jest za tlusty
chcialam Sopot Spa :D

podac adres? :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: po porodzie z kolei bardzo mi sie wlosy oslabily, zaczely wypadac

U mnie było podobnie... Długi czas mi sporo wypadało ale że zapuszczałam to ich nie ruszałam nożyczkami. Teraz jest już ok. :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz ten balsam z Ziaji ? :O


o chce !!! wlasnie kokosowy, bo sopot spa juz mialam i znam :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: widze ze preferujesz uczyc sie empirycznie?

musiałam sie przekonać jak one to robią.

albo cały czas jadą na samooplaczach i bronzerach :and:

już nie wiem.
raz wbiłam się na fotce do klanu solarium i tam laski się chwaliły ILE SIEDZA .. to jedna napisała ze 35 minut leżała ..
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: o chce !!! wlasnie kokosowy, bo sopot spa juz mialam i znam

ale czytaj to jest ten balsam do ust co mówiłaś że nigdzie go nie widziałaś :D

jasne możesz podać adres jak do anglii to przyjdzie w ciągu 2 tygodni :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.