massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej

Moj szef nie ma co robic z kasa, wiec postanowil otworzyc Salon Pieknosci :ninja:
Jako, ze ja w poprzedniej pracy zajmowalam sie rekrutacja, postanowil mnie wykorzystac i zwalic na mnie dodatkowy obowiazek przeprowadzenia rekrutacji wsrod fryzjerek i dziewczyn, co robia paznokcie (nail technician - nie wiem jak sie w Polsce zwie ten zawod).
Caly proces rekrutacji to nie problem, bo sie na tym znam. Problem tkwi w tym, ze wczesniej rekrutowalam technicznych (inzynierow, specjalistow IT itd.)

Zrobilam maly research jezeli chodzi o specyfike obu zawodow, ale prawda jest taka, ze nie mam zielonego pojecia o co zapytac sie kandydatek na fryzjerki i te dziewczyny od paznokci.

Bardzo wiec prosze, czy macie jakies pomysly, o co powinnam sie pytac, zeby sprawdzic czy dana kandydatka/ kandydat sie nadaje? Jakas specjalna terminologia, czy cos?

Salon jest na wysokim poziomie, wiec i takich pracownikow oczekuje moj szef. Cale szczescie, ze ma juz kosmetyczki :ninja:

Z gory dzieki za pomoc :)

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: również nawet w ciązy nie możesz stosować niczego co ma w sobie lawende.


dlaczego? nic nie wiedzialam na ten temat !
a bylam w ciazy :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: , a jaki ma wpływ akryl na paznokciach na płód?


wdychany aceton moze osadzic sie w organizmie. nie musi od razu zle wplynac, ale tak jak pisalam wyzej lepiej dmuchac na zimne :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: aceton

nie o aceton, o opary powstające z proszku akrylowego i tzw. liquidu. :-)
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: aceton

aceton jest ogólnie szkodliwy dla paznokcia bo go wysusza.

chodzi tutaj o opary które powstają przy tworzeniu paznokci metodą akrylową.
Jak nie miałaś akrylu to nie wiesz jak to smierdzi a powiem Ci, że taki smród to jest w stanie obudzić trupa.
ikes
ikes
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: a zebys wiedzial, ze z elektroniki lepiej by mi poszla rekrutacja niz z paniami od wlosow i paznokci

To ja przyjadę do Anglii i załatwisz mi pracę w IT co? :D
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: ja w ciazy np. mialam farbowane wlosy, a tez sie ponoc nie powinno tego robic. nic mi i dziecku sie nie stalo :)


Teoretycznie powinno się zaprzestać farbowania w I trymestrze potem już można.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi tutaj o opary które powstają przy tworzeniu paznokci metodą akrylową. Jak nie miałaś akrylu to nie wiesz jak to smierdzi a powiem Ci, że taki smród to jest w stanie obudzić trupa.


Konto usunięte
Konto usunięte: nie o aceton, o opary powstające z proszku akrylowego i tzw. liquidu. :-)


Masz kurs? Czy szkołę kosmetyczną? Bo widzę, że masz dobrą wiedzę :-)
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: dlaczego? nic nie wiedzialam na ten temat ! a bylam w ciazy

to teraz już wiesz.

głównie lawenda pojawia się w solach do moczenia stóp.
a wiadomo kobieciny w ciąży idą zrobić pedicure żeby się ładnie pokazać lekarzowi :mrgreen: :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teoretycznie powinno się zaprzestać farbowania w I trymestrze potem już można.

Podczas miesiączki też nie można i przy antybiotykach ;P
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: wdychany aceton moze osadzic sie w organizmie. nie musi od razu zle wplynac, ale tak jak pisalam wyzej lepiej dmuchac na zimne :)

czyli w sumie, dla każdego to jest szkodliwe, na dłuższą metę, nie tylko dla ciężarnej.
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz kurs? Czy szkołę kosmetyczną? Bo widzę, że masz dobrą wiedzę :-)

Jestem po szkole kosmetycznej.
próbowałaś moją wiedzę 'egzekwować' przy rozmowie na temat makijażu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011

Haha, teraz każda z nas będzie się mądrzyć i może się pochwalić swoją wiedzą :D Massacre wie jakie to są dobre tematy :crylol:

Lubie z Wami podyskutowac :D

ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podczas miesiączki też nie można

:szok: dobrze wiedzieć.
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podczas miesiączki też nie można i przy antybiotykach ;P

a mi przy okresie własnie najlepiej włosy łapia :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem po szkole kosmetycznej. próbowałaś moją wiedzę 'egzekwować' przy rozmowie na temat makijażu.

Nie pamiętam szczerze, ale możliwe :-) kurs na makijaż też mam, może dlatego.. Chyba chodziło o te podkłady?
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

chodziło o puder sypki.
w ramach przypomnienia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.