massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej

Moj szef nie ma co robic z kasa, wiec postanowil otworzyc Salon Pieknosci :ninja:
Jako, ze ja w poprzedniej pracy zajmowalam sie rekrutacja, postanowil mnie wykorzystac i zwalic na mnie dodatkowy obowiazek przeprowadzenia rekrutacji wsrod fryzjerek i dziewczyn, co robia paznokcie (nail technician - nie wiem jak sie w Polsce zwie ten zawod).
Caly proces rekrutacji to nie problem, bo sie na tym znam. Problem tkwi w tym, ze wczesniej rekrutowalam technicznych (inzynierow, specjalistow IT itd.)

Zrobilam maly research jezeli chodzi o specyfike obu zawodow, ale prawda jest taka, ze nie mam zielonego pojecia o co zapytac sie kandydatek na fryzjerki i te dziewczyny od paznokci.

Bardzo wiec prosze, czy macie jakies pomysly, o co powinnam sie pytac, zeby sprawdzic czy dana kandydatka/ kandydat sie nadaje? Jakas specjalna terminologia, czy cos?

Salon jest na wysokim poziomie, wiec i takich pracownikow oczekuje moj szef. Cale szczescie, ze ma juz kosmetyczki :ninja:

Z gory dzieki za pomoc :)

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 stycznia 2011
Prinz
Prinz: rurki to juz jest sygnal kolory tez :D

szczupły jest bardzo :ninja: chudy wręcz :mrgreen:
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
styka51
styka51: e TAK, bo się tips nie będzie trzymał.

będzie srał.. a nie trzymał.
trzeba było jej tak odpowiedzieć.

Uświadomie Cie jeszcze bardziej .. przy jej idiotycznym piłowaniu paznokcia przy jednym przetarciu ona .. wypiłowuje Ci kilkadziesiąt wart keratyny (TEGO Z CZEGO JEST ZBUDOWANY PAZNOKIEĆ) a tych wart masz kilkaset tysięcy - więc sobie pomyśl jak ona Ci tak piłuje z 5 sekund to marnie te paznokcie wyglądają.
Jeszcze jak robi to pilnikiem o ziarnistości 150 to ja gratuluję głupoty. A zdarzają się i takie co 80 czy 100..
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczupły jest bardzo chudy wręcz

i wszystko jasne :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc sobie pomyśl jak ona Ci tak piłuje z 5 sekund to marnie te paznokcie wyglądają.

Właśnie... Chciałabym tipsy, bo moje paznokcie strasznie się rozdwajają na końcach ale jak pomyślę, że miałabym potem mieć płytkę giętką jak papier to dziękuję... A najgorsze jest to, że boli jak jest piłowane.
Ale chyba zrezygnuję z tego.
styka51
styka51
  21 stycznia 2011

A i dziękuje wszystkim za odpowiedź :)

SoDope
SoDope
  21 stycznia 2011
styka51
styka51: A najgorsze jest to, że boli jak jest piłowane.

tak to jest .. to nie powinno boleć.

prosze bardzo polecam się na przyszłość:*
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to jest .. to nie powinno boleć.

znam kosmetyczkę co paznokieć 'matowi' frezarką

:crylol: :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.