massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej

Moj szef nie ma co robic z kasa, wiec postanowil otworzyc Salon Pieknosci :ninja:
Jako, ze ja w poprzedniej pracy zajmowalam sie rekrutacja, postanowil mnie wykorzystac i zwalic na mnie dodatkowy obowiazek przeprowadzenia rekrutacji wsrod fryzjerek i dziewczyn, co robia paznokcie (nail technician - nie wiem jak sie w Polsce zwie ten zawod).
Caly proces rekrutacji to nie problem, bo sie na tym znam. Problem tkwi w tym, ze wczesniej rekrutowalam technicznych (inzynierow, specjalistow IT itd.)

Zrobilam maly research jezeli chodzi o specyfike obu zawodow, ale prawda jest taka, ze nie mam zielonego pojecia o co zapytac sie kandydatek na fryzjerki i te dziewczyny od paznokci.

Bardzo wiec prosze, czy macie jakies pomysly, o co powinnam sie pytac, zeby sprawdzic czy dana kandydatka/ kandydat sie nadaje? Jakas specjalna terminologia, czy cos?

Salon jest na wysokim poziomie, wiec i takich pracownikow oczekuje moj szef. Cale szczescie, ze ma juz kosmetyczki :ninja:

Z gory dzieki za pomoc :)

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Pisałaś, że znasz się na zabiegach. Jakie mam sobie zafundować przed ślubem aby wyglądać jak najbardziej dobrze? Żeby skóra była oczyszczona, rozświetlona i ładnie napięta i wygładzona?
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: czyli pozostal mi rak skory? :C

samoopalacz nie chroni przed rakiem skóry więc tak czy inaczej ... :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Prinz
Prinz: dobrze, ze Twoj Jarek tego nie czyta


nie mozemy byc tego pewni, on siedzi w pracy z kolegami i na iPhonach napitalaja :ninja: w sumie fotka na iPhonie nie ma dostepu do forum... wiec nie mam sie o co martwic :ziober2:

Prinz
Prinz: Nanne? Charlotte vel czoło małe ma


ona sie nazywala Ulrika Ljung :D jej corka Matilda jest na fejsie - zrypana szwedzka rodzinka :nie:
Prinz
Prinz: mozesz byc fag hag jak chcesz :D


co za zaszczyt :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałaś, że znasz się na zabiegach. Jakie mam sobie zafundować przed ślubem aby wyglądać jak najbardziej dobrze? Żeby skóra była oczyszczona, rozświetlona i ładnie napięta i wygładzona?


Pamiętam, że raz w pewnym profesjonalnym magazynie była cała rozpiska w jakich odstepach co robić.

Rozumiem że chodzi Ci głównie o twarz.
Tak więc - oczyszczanie a po miesiącu mikrodermabrazja. Jeżeli nigdy nie miałaś tego drugiego robionej - polecam.
Zrobić już teraz - w lato się tego zabiegu nie robi. a z tego co pamiętam to we wrześniu masz ślub prawda ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby skóra była oczyszczona, rozświetlona i ładnie napięta i wygładzona?


polecam operacje plastyczna u Dr. Von Franka Stina

oto efekty jego dziel sztuki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: mozna wybrac? uuu to super :D zaszaleje sobie

wybierz zielony i ufarbuj wlosy na cynober :D

massacre
massacre: ale ja sobie dzisiaj polkne a ty nie

tez moge :lol:

massacre
massacre: nie. mialam na mysli cieply kremowy ladunek, ktory jest najlepszym dowodem milosci, zwlaszcza gdy go polkniesz

"jak polkniesz to mnie kochasz" :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011

czekajdzie dziewczyny zw bo ide do apteki po moją wcierke na włosy :D

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: fejsie

masz fejsa ? :mrgreen: nie gadaj XD
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: nie mozemy byc tego pewni, on siedzi w pracy z kolegami i na iPhonach napitalaja w sumie fotka na iPhonie nie ma dostepu do forum... wiec nie mam sie o co martwic

przezorny zawsze ubezpieczony :D

massacre
massacre: ona sie nazywala Ulrika Ljung :D jej corka Matilda jest na fejsie - zrypana szwedzka rodzinka

cos jak Wisniewscy?

massacre
massacre: co za zaszczyt

sie wie :D

massacre
massacre: oto efekty jego dziel sztuki:

Jocelyn :zakochany:
uwielbiam.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Prinz
Prinz: wybierz zielony i ufarbuj wlosy na cynober :D


nie jestem gejem, jaki kolor to cynober?
kojarzy mi sie z pedobearem w cynie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czekajdzie dziewczyny zw bo ide do apteki po moją wcierke na włosy :D


ja sie nie ruszam :ziober2: dzisiaj szefa nie ma i nie bedzie :ziober2:
praca poczeka na poniedzialek :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: masz fejsa ? nie gadaj XD


no mam ! rzondze, co nie? :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
massacre
massacre:

no ja też mam przecież, głupio pytam :crylol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: nie jestem gejem, jaki kolor to cynober?

taki rudawy :D jak fiona

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: nie jestem gejem, jaki kolor to cynober? kojarzy mi sie z pedobearem w cynie

:crylol: !!!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Prinz
Prinz: cos jak Wisniewscy?


nie wiem, nie znam Wisniewskich :lol:
tamci to byli poryci - moja pierwsza stycznosc z ludzmi wrecz obrzydliwie bogatymi. siedzimy sobie u nich w ogrodku (ogrodek pojecie wzgledne, moglbys tam urzadzic wyscigo motocrossowe) niewazne, siedzimy sobie, gadamy, nagle Ulrika (Barbie) pedolnela na swojego meza focha wstala, wsiadla do swojej czerwonej porszawki i pojechala. Ja sie pytam Andersa (jej meza) czy nie pojedzie za nia, czy cos. a on ze ona zawsze jak ma focha to jedzie sie uspokoic na zakupach :ninja: wraca 3 godziny pozniej, z porszawki az sie wysypuje, w uj toreb z lumpami... pytam sie Andersa jak czesto miewa fochy, a on mi na to, ze jakies 5 do 10 razy w tygodniu :szok:
para wymiatala, ona jak barbie zrobiona, a on wygladal jak z tego serialu starego Zar Tropikow :lol:
swinski szwedzki blondyn pofarbowany na bruneta :rotfl: latem rozpieta koszula i gral na gitarze - bez kitu bys pomyslal ze gej.
o jak on:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: nie wiem, nie znam Wisniewskich tamci to byli poryci - moja pierwsza stycznosc z ludzmi wrecz obrzydliwie bogatymi. siedzimy sobie u nich w ogrodku (ogrodek pojecie wzgledne, moglbys tam urzadzic wyscigo motocrossowe) niewazne, siedzimy sobie, gadamy, nagle Ulrika (Barbie) pedolnela na swojego meza focha wstala, wsiadla do swojej czerwonej porszawki i pojechala. Ja sie pytam Andersa (jej meza) czy nie pojedzie za nia, czy cos. a on ze ona zawsze jak ma focha to jedzie sie uspokoic na zakupach wraca 3 godziny pozniej, z porszawki az sie wysypuje, w uj toreb z lumpami... pytam sie Andersa jak czesto miewa fochy, a on mi na to, ze jakies 5 do 10 razy w tygodniu para wymiatala, ona jak barbie zrobiona, a on wygladal jak z tego serialu starego Zar Tropikow swinski szwedzki blondyn pofarbowany na bruneta latem rozpieta koszula i gral na gitarze - bez kitu bys pomyslal ze gej.

no Ich Troje nie znasz? :ninja:

ale parka dobra :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.