massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej

Moj szef nie ma co robic z kasa, wiec postanowil otworzyc Salon Pieknosci :ninja:
Jako, ze ja w poprzedniej pracy zajmowalam sie rekrutacja, postanowil mnie wykorzystac i zwalic na mnie dodatkowy obowiazek przeprowadzenia rekrutacji wsrod fryzjerek i dziewczyn, co robia paznokcie (nail technician - nie wiem jak sie w Polsce zwie ten zawod).
Caly proces rekrutacji to nie problem, bo sie na tym znam. Problem tkwi w tym, ze wczesniej rekrutowalam technicznych (inzynierow, specjalistow IT itd.)

Zrobilam maly research jezeli chodzi o specyfike obu zawodow, ale prawda jest taka, ze nie mam zielonego pojecia o co zapytac sie kandydatek na fryzjerki i te dziewczyny od paznokci.

Bardzo wiec prosze, czy macie jakies pomysly, o co powinnam sie pytac, zeby sprawdzic czy dana kandydatka/ kandydat sie nadaje? Jakas specjalna terminologia, czy cos?

Salon jest na wysokim poziomie, wiec i takich pracownikow oczekuje moj szef. Cale szczescie, ze ma juz kosmetyczki :ninja:

Z gory dzieki za pomoc :)

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma to też związek z hormonami


czyli pigulki i inne leki hormonalne tez moge miec wplyw na efekt koncowy farbowanych wlosow? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo jak widzę wyjaraną - studenkę kosmetologii to aż mnie niesie.

albo nie uważa/nie chodzi na zajęcia, albo uważa się za mądrzejszą od wszystkich dookoła i ma w dupie :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potem zaczęto oceniać mnie na podstawie tego jak wyglądam na zdjęciach


wiem, pamietam ! napisalam, ze jestes ladna :ziober2:

i nie klamalam :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

bo na jakimkolwiek kursie powinny być również wykłady.
ale tak jak pisałam wcześniej - raz była jedna afera to gościówa sprzedała certfikaty na tipsy za 30 zł i chodziły po mieście takie 'laseczki' z certyfikatem i robiły krzywdę innym ludziom.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: czyli pigulki i inne leki hormonalne tez moge miec wplyw na efekt koncowy farbowanych wlosow?

Hmm, teoretycznie one na większość rzeczy mają wpływ, ale na farbowanie? Nie sądze... Nie czynią takich wariacji w naszym organizmie jak miesiączka :crylol:
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: wiem, pamietam ! napisalam, ze jestes ladna

a ja jestem bardzo pamiętliwa..

tak wiem a ja Ci miałam wysłać balsam kakaowy z Ziaji :crylol: :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomogę mu.


nie dobierzesz sie do niego, on placi do H&M Revenue & Customs - ZUS sie do niego nie dobierze :lol:

ale dobre posty widzialam na hajdzie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie? Dziwne,ja zawsze się pytam, z dyskrecją i po cichu. A jak klientka się umawia na termin to też ją pytam, czy będzie miała miesiączkę w tym czasie... dziwne, zaskoczyłaś mnie.

Nigdy w życiu żaden fryzjer mnie o takie rzeczy nie pytał... :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na jakimkolwiek kursie powinny być również wykłady. ale tak jak pisałam wcześniej - raz była jedna afera to gościówa sprzedała certfikaty na tipsy za 30 zł i chodziły po mieście takie 'laseczki' z certyfikatem i robiły krzywdę innym ludziom.


Ja miałam roczne zajęcia, ale to było załatwione ze szkoły, kończąc szkołę zawodową miałam ukonczone różne kursy, na makijaz, na paznokcie i na henne, musiałam oczywiscie zdac go egzaminem :-)
Wiem, ja raz miałam klientke co miała tak przepiłowaną płytkę że aż miała dziurę w jednym paznokciu... Co to musiał być za ból?
Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że ja miałam umiar i lekką opaleniznę, nie byłam jak 'skwarka-solarka' :-)


ja raz miałam takie zboczenie - chciałam sprawdzić po ile będę taka opalona jak te niektóre laski na fotce.
chodziłam czasami nawet po 15 minut 3 razy w tygodniu..
i nic.

do dziś nie wiem jaka to jest tajemnica.. takiej skwarki.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że raczej fryzjerzy na wejściu nie pytają czy ma się okres lub czy się bierze antybiotyk więc potem może być problem


mnie raz wkurzyli, chcialam isc sobie na solarium, a mnie sie pytaja ile ja jestem po porodzie i ze mnie nie wpuszcza bez zaswiadczenia od lekarza !!!!!!!!!!!!!
a chodzilo o mleko w piersiach, ktorego nawet nie mialam :and:

ale widzisz, czasem porzadne sie pytaja a i byc moze podpaske ci sprawdza? :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy w życiu żaden fryzjer mnie o takie rzeczy nie pytał...

Zmien fryzjera :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe, że mnie poniosło :-) Pewnie mnie poniosło. :-)


non stop cie ponosilo :crylol:

ale juz jest dobrze :calusek:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ja raz miałam klientke co miała tak przepiłowaną płytkę że aż miała dziurę w jednym paznokciu... Co to musiał być za ból?

bo te niedoszkolone gówniary to nie rozumieją pojęć.
bo zanim nałożysz tipsa znaczy się przykleisz to musisz ZMATOWIC paznokieć. a one 'piłowały' pilnikiem. i od tego te dziury powstają.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja raz miałam takie zboczenie - chciałam sprawdzić po ile będę taka opalona jak te niektóre laski na fotce. chodziłam czasami nawet po 15 minut 3 razy w tygodniu.. i nic. do dziś nie wiem jaka to jest tajemnica.. takiej skwarki.


To zależy od fototypu skóry. Jak skóra ma dużo pigmentu to szybko i mocno się opala. Ja mam fenotyp 2, chodziłam raz w tyg na 20 min, czasem co 5 - 4 dni, i tez miałam lekka opaleniznę..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.