latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego? Możesz sprecyzować i napisać pod względem technologicznym (działania kremu i tego co się rzekomo ma stać ze skórą), bo nie rozumiem dlaczego stosowanie kremu ujędrniającego ma spowodować, że w wieku 50 lat będzie się wyglądać hmm nie chce mi sie szukać posta, jak pies z garniera tak? Jeżeli używam balsamu ujędrniającego, antycelulitowego, a nie mam celulitu i mam jędrną skórę, to znaczy, że będe je mieć?

W internecie jest mnóstwo artykułów dotyczących stosowania kremów ujędrniających przez osoby w młodym wieku, wystarczy poszukać. Twoja skóra będzie chciała więcej i więcej, aż w końcu przestanie reagować na jakiekolwiek składniki kremów, które mają na celu jej ujędrnienie. Nie bez powodu najniższy pułap wiekowy to to 25 lat. Ale ie będę nikogo przekonywać, każdy przekona się na własnej skórze, dosłownie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam pojecia o co chodzi, ale brzmi smiesznie


Daj spokój, dziewczyny wysnuły teorię, że:
1. Nie pójdą do fryzjera, który ma zrobioną spaloną trwałą (np), ale to, że to NIE JEST JEGO WINA (tylko tego, który to zrobił) to jest mało istotne
2. Kiedy napisałam, że to nie jest jego wina, to odpisały: fryzjer powinien wiedzieć i ocenić, który fryzjer jest dobry i się nie pomyli. Ale jak u diabła można być pewnym, że idąc do najlepszego fryzjera w mieście, że nie zrobi mi spalonej trwałej?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bez powodu najniższy pułap wiekowy to to 25 lat. Ale ie będę nikogo przekonywać, każdy przekona się na własnej skórze, dosłownie.


W sumie, i tak w wieku 25/30 lat zamierzam iść na botoks :lol: więc nie martwię się zbytnio :-)
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w wieku 25/30 lat zamierzam iść na botoks

pogięło dziewczynę :DD
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj spokój, dziewczyny wysnuły teorię, że: 1. Nie pójdą do fryzjera, który ma zrobioną spaloną trwałą (np), ale to, że to NIE JEST JEGO WINA (tylko tego, który to zrobił) to jest mało istotne 2. Kiedy napisałam, że to nie jest jego wina, to odpisały: fryzjer powinien wiedzieć i ocenić, który fryzjer jest dobry i się nie pomyli. Ale jak u diabła można być pewnym, że idąc do najlepszego fryzjera w mieście, że nie zrobi mi spalonej trwałej?

:lol: ja myslalam ze to logiczne ze fryzjer sie raczej sam nie czesze i ze tez nie ma sie zmyslu, ktory mowi nam po zapachu czy ktos jest dobrym fryzjerem czy nie :lol2:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w wieku 25/30 lat zamierzam iść na botoks

Matko Boska z którego bądź kościoła. Ludu, zlitujta się.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pogięło dziewczynę :DD


Jak pójdę na botoks to zmarszczki nie zrobią się tak szybko, i nie życzę sobie takich określeń na mój temat, mam prawo wyrazic swoje zdanie, czy wydaje Ci się ten pomysł chory, czy nie :-) ja CI nie napisałam, że Cie pogieło kiedy dyskutowałyśmy na temat rudego tylko Ci pomogłam, więc okaż trochę szacunku.
Konto usunięte
Konto usunięte: ze tez nie ma sie zmyslu, ktory mowi nam po zapachu czy ktos jest dobrym fryzjerem czy nie


Przeczytaj wątek Fryzjer - powiernik. Sama ocen ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Matko Boska z którego bądź kościoła. Ludu, zlitujta się.


Wychodzę z założenia, że jak pójdę na botoks to nie zrobią mi się zmarszczki :P ale nie wiem czy to dobra teoria, muszę podyskutować z jakimś chirurgiem
Owieczka
Owieczka
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychodzę z założenia, że jak pójdę na botoks to nie zrobią mi się zmarszczki :P ale nie wiem czy to dobra teoria, muszę podyskutować z jakimś chirurgiem

ponoć wg kosmetologów to prawda. sama bym już się ostrzyknęła gdybym miała kasę...:P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć wg kosmetologów to prawda. sama bym już się ostrzyknęła gdybym miała kasę...:P


No Botoks paraliżuje mięśnie, więc teoretycznie jeśli będą sparaliżowane to nie będą pracować i nie zrobią się zmarszczki, zmarszczki powstają na wskutek 'ruszania' się skóry, zmarszczki mimiczne itp.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychodzę z założenia, że jak pójdę na botoks to nie zrobią mi się zmarszczki :P ale nie wiem czy to dobra teoria, muszę podyskutować z jakimś chirurgiem

Radzę najpierw zapoznać się z opiniami osób, które w/w proceder przeżyły. Jeśli nikogo takiego nie znasz, pogrzeb trochę w internecie i wtedy zadaj sobie pytanie czy dla kilku zmarszczek warto ryzykować uszkodzenie układu nerwowego i inne nieciekawe powikłania. Chirurg plastyczny zawsze znajdzie mankamenty, bo końcu po to do niego idziesz.
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010

@BreakMyFall18:

@Owieczka:
Kurcze, kusicie tym botoksem :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj wątek Fryzjer - powiernik. Sama ocen ;-)

wiesz, moze pozniej, na razie sie przyznam, ze mi sie nie chce :lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Radzę najpierw zapoznać się z opiniami osób, które w/w proceder przeżyły. Jeśli nikogo takiego nie znasz, pogrzeb trochę w internecie i wtedy zadaj sobie pytanie czy dla kilku zmarszczek warto ryzykować uszkodzenie układu nerwowego i inne nieciekawe powikłania. Chirurg plastyczny zawsze znajdzie mankamenty, bo końcu po to do niego idziesz.


Ja chcę tylko okolice oczu, to one najbardziej zdradzają wiek... Jak dobry chirurg to nie powinien zrobic krzywdy. Czytałam troche.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Kurcze, kusicie tym botoksem :D


Szkoda, ze to tyle kosztuje.. Ale juz sobie obiecałam. ok 450 zł jedna 'okolica', a ja chcę na oczy, więc ok 900 zł.. Ale jeśli mam dłużej wyglądać młodo? Żadne kremy tego nie zdziałają...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.