latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

Owieczka
Owieczka
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Kurcze, kusicie tym botoksem :D

jak widzę swoje zmarszczki mimiczne [mam nadzieję, że tylko mimiczne:ninja:] to nie straszny mi nawet jad kiełbasiany :P
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, ze to tyle kosztuje.. Ale juz sobie obiecałam. ok 450 zł jedna 'okolica', a ja chcę na oczy, więc ok 900 zł.. Ale jeśli mam dłużej wyglądać młodo? Żadne kremy tego nie zdziałają...

Ja nie mam odwagi na takie zabiegi, ale pomarzyć sobie moge :D
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chcę tylko okolice oczu, to one najbardziej zdradzają wiek... Jak dobry chirurg to nie powinien zrobic krzywdy. Czytałam troche.

Twoja wola :)
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widzę swoje zmarszczki mimiczne [mam nadzieję, że tylko mimiczne] to nie straszny mi nawet jad kiełbasiany :P

Rozumiem, ja jestem za takimi zabiegami, wszystko jest dla ludzi :) Osobiście nie miałabym odwagi, ale jak kiedys bede zdesperowana jak bede miec zmarszczki to pewnie pojde na botoks :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Osobiście nie miałabym odwagi, ale jak kiedys bede zdesperowana jak bede miec zmarszczki to pewnie pojde na botoks :D


Lepiej iść zanim powstaną zmarszczki. :-) jak sparaliżujesz mięśnie które odpowiadają za to, to na pewno nie powstaną, albo będą ale ledwie widoczne :lol: tym się kieruje :D

Konto usunięte
Konto usunięte: o nie straszny mi nawet jad kiełbasiany :P


Buahahaha :crylol: rozbawiłaś mnie :-)
Owieczka
Owieczka
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej iść zanim powstaną zmarszczki. :-) jak sparaliżujesz mięśnie które odpowiadają za to, to na pewno nie powstaną, albo będą ale ledwie widoczne tym się kieruje :D

ale ponoć ten zabieg trzeba powtarzać, żeby się nie pojawiły
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ponoć ten zabieg trzeba powtarzać, żeby się nie pojawiły


No jak ze wszystkim, działanie botoksu jest okreslone na iles miesiecy, kiedy przestanie działać mięśnie znowu zaczną pracować a wraz z nimi skóra i zmarczki gotowe... ale ze wszystkim jest tak samo, z tipsami, włosami itp

Tylko zastanawiam sie czy twarz nie bedzie taka maskowata, niema? :woot:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja CI nie napisałam, że Cie pogieło kiedy dyskutowałyśmy na temat rudego tylko Ci pomogłam, więc okaż trochę szacunku.

ej... haha . tak całkiem zartowalam co do tego.
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko zastanawiam sie czy twarz nie bedzie taka maskowata, niema?

Własnie dlatego balabym sie ryzykowac mimo wszystko :)
Owieczka
Owieczka
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko zastanawiam sie czy twarz nie bedzie taka maskowata, niema?

no właśnie :woot: jak się śmiejemy, oczy 'śmieją się' z nami... a po botoksie pewnie tego już tak nie będzie widać.... cholera wie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ej... haha . tak całkiem zartowalam co do tego.


napisałaś o mnie w trzeciej osobie, to nie było zabawne, całkiem, jakby mnie tu nie było.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Własnie dlatego balabym sie ryzykowac mimo wszystko :)


W sumie to tylko oczy. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte:


One wygladaja calkiem niezle a sa po botoksie (pomijajac photoshop:D)



ONA MA PRAWIE 50 lat!!!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ONA MA PRAWIE 50 lat!!!


A nie, ma 43 a myslalam ze 47
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: napisałaś o mnie w trzeciej osobie, to nie było zabawne, całkiem, jakby mnie tu nie było.

w żaden sposób nie miało to Ciebie urazić . wybacz. moj bład
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w żaden sposób nie miało to Ciebie urazić . wybacz. moj bład


nie gniewam sie :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.