latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: pomylka? pomylenie Szwajcarii z Norwegia moze sie chyba tylko tobie


* moze sie zdarzyc chyba tylko tobie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: pomylka? pomylenie Szwajcarii z Norwegia moze sie chyba tylko tobie

Diewczyno,ogarnij , chodził o pomyłkę kosmetyku ,a nie o flagę. Nie mam sił Ci odpowiadać,bo mnie całkowicie rozbrajasz. Kończę tą dyskusję i żegnam. CL.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: masz nizej:

akurat w to zupelnie nie wierze - zbyt duzo ogladalam programow na temat tego jak probowali znalezc gen odpowiadajacy za tycie i gowno im z tego wyszlo.

wiesz dlaczego dzieci osob otylych sa bardziej sklonne do tycia? bo od malego sa zywione zbyt duzymi ilosciami zywnosci - takie nawyki sa im wpajane od dziecka, dlatego sa bardziej sklonne do tycia, nie dlatego ze mama czy tata sa grubi.

bo nie powiesz mi, ze dziecko, ktore od malego jest karmione 2x tyle co potrzeba nie bedzie otyle, bo bedzie. widze to wlasnie po przykladach grubych osob majacych dzieci - znam jedna rodzine (wszyscy mega otyli, kazdy jeden). dzieci od malego karmione sa tona fast foodow i innych tego typu gowien, w takiej ilosci ze ich jeden posilek ja jadlabym przez tydzien.
to nie wina genow, ze sa grubi, to wina tego, ze nie potrafia jesc jak ludzie,, zgubili sie w erze fast foodow itp i ich jedyna przyjemnoscia jest jedzenie 24/7/365.

massacre
massacre: Dlatego właśnie przed nadmiarem wagi może nas uratować racjonalna dieta i aktywność fizyczna.

no czyli WYSTARCZY JESC JAK CZLOWIEK I TROCHE SIE RUSZAC i nie bedzie sie wygladac jak slon.
czyli zero to ma wspolnego z genetyka, bo jakby mialo, to by sie tego takim prostym sposobem zalatwic nie dalo.

massacre
massacre: nie do konca masz racje. genetyka ma duzy wplyw. skonczylam studia wojskowe na ktorym bylo duzo wysilku fizycznego, moja pupa zawsze byla duza, mimo, ze cala bylam ladnie umiesniona i wysportowana.

widzisz, a liczylas ile np. dziennie jadlas? bo jak pochlanialas wystarczajaco duzo kalorii to nie ma co sie dziwic, ze nie bylas kosciotrupem, tylko po prostu mialas wieksze, wysportowane cialo.

massacre
massacre: z reszta zobacz na latynoski - genetycznie maja duze kufry :)

wieksze, co nie znaczy ze one sa wcale grube.
jest roznica miedzy posiadaniem tylka wiekszego od reszty, a bycia grubym.

massacre
massacre: wiele zalezy tez od indywidualnych cech organizmu i ile taki organizm zuzywa energii na pobudzenie prawidlowego funckjonowania, czyli podstawowej przemiany materii.

no wlasnie. daj temu organizmowi tylko tyle ile potrzebuje i bedziesz szczupla.

massacre
massacre: ja wg tego glupiego pomiaru wzrostu do wagi mam nadwage, ale chodzac na silownie i basen zawsze mierzylam poziom tluszczu i jest w normie, wiec nie narzekam. powtarzalam wielokrotnie, dla mnie glupota jest wyznacznik wagi do wzrostu bo jest nieadekwantny do genetycznej budowy sylwetki, ktora zazwyczaj jest indywidualna dla kazdego z nas :)

no ale jak masz wszystko w porzatku to nie widze problemu - bmi zawsze bylo gowno warte.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy moze, wszystko zalezy od checi :P

dokładnie . ja często powtarzam sobie " dietka dietka dietka " ale wychodzi jak wychodzi . ;D w sumie to się ciesze bo czuje sie taka kobietka a nie chudzinka :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie . ja często powtarzam sobie " dietka dietka dietka " ale wychodzi jak wychodzi . ;D w sumie to się ciesze bo czuje sie taka kobietka a nie chudzinka :D

no wlasnie chodzi o to, zeby czuc sie dobrze, we wlasnej skorze :D
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie chodzi o to, zeby czuc sie dobrze, we wlasnej skorze :D

nooo . moglabym dyskutowac .ale zawsze narzekalam na "plaskodupie" :D tzn kazdy mi mowil ze wgl.tylko nie mam . no ale jak przytylam to i w du... i w cycki poszlo . :ziober2:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej zapobiegać, jak leczyć ;-)

Zdecydowanie nie w tej kwestii :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nooo . moglabym dyskutowac .ale zawsze narzekalam na "plaskodupie" :D tzn kazdy mi mowil ze wgl.tylko nie mam . no ale jak przytylam to i w du... i w cycki poszlo .

no ja najbardziej cierpie nad tym, ze mi z cyckow poszlo :(
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie nie w tej kwestii :)


A dlaczego? Możesz sprecyzować i napisać pod względem technologicznym (działania kremu i tego co się rzekomo ma stać ze skórą), bo nie rozumiem dlaczego stosowanie kremu ujędrniającego ma spowodować, że w wieku 50 lat będzie się wyglądać hmm nie chce mi sie szukać posta, jak pies z garniera tak? Jeżeli używam balsamu ujędrniającego, antycelulitowego, a nie mam celulitu i mam jędrną skórę, to znaczy, że będe je mieć? :woot:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja najbardziej cierpie nad tym, ze mi z cyckow poszlo :(

e tam...

Konto usunięte
Konto usunięte: Male piersi sa cool

:ziober2: :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam...

no trzeba sobie jakos podbudowac humor :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mylą się tylko Ci co nic nie robią,więc każdemu się taka pomyłka może zdarzyć.


Ejj, zapomniałeś. Fryzjer też nie ma prawa się pomylić. :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ejj, zapomniałeś. Fryzjer też nie ma prawa się pomylić. :-)

ma prawo sie pomylic, co za tym idzie obowiazek naprawic blad - na wlasny koszt.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ma prawo sie pomylic, co za tym idzie obowiazek naprawic blad - na wlasny koszt.


Tak tak, ale padło stwierdzenie, że ja jako fryzjer powinnam wiedzieć, który fryzjer w mieście nie zrobi mi g... na głowie (a jeśli zrobi to oczywiscie moja wina bo jak mogłam nie wiedziiec?). I nie mam prawa się pomylić, mimo, że fryzjer do którego idę jest najlepszy, najdroższy w mieście, i 1000 moich koleżanek zrobił w skali 10/10. Cóż, pozostaje być wróżką.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tak, ale padło stwierdzenie, że ja jako fryzjer powinnam wiedzieć, który fryzjer w mieście nie zrobi mi g... na głowie (a jeśli zrobi to oczywiscie moja wina bo jak mogłam nie wiedziiec?). I nie mam prawa się pomylić, mimo, że fryzjer do którego idę jest najlepszy, najdroższy w mieście, i 1000 moich koleżanek zrobił w skali 10/10. Cóż, pozostaje być wróżką.

:lol2:
nie mam pojecia o co chodzi, ale brzmi smiesznie :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.