latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no przed ciaza bylo tak ze schudlam i wazylam 54 kilo, w ciazy przytylam dokladnie 18.5 kilo, do 72.5 kg, a teraz waze 50.5 kg (tzn jak sie waze to jest jakos 48,5, ale to tylko dlatego, ze ostatnio sie przeziebilam na swieta i nie bylam w stanie praktycznie nic jesc przez jakis tydzien, ale teraz juz mode, wiec szybko mi wroci do tych 50sieciu kilo).

ej... to Ty fajnie masz co do wagi he. kazdy by tak chcial :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ej... to Ty fajnie masz co do wagi he. kazdy by tak chcial :D

kazdy moze, wszystko zalezy od checi :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ujędrnienie twarzy

A co masz pule? Pokaż :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 19

Nie radzę w tym wieku używać specyfików ujędrniających, bo w wieku tych 50 lat będziesz wyglądać jak jak pies z reklamy Garniera i wtedy z pewnością nic Ci nie pomoże.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: To za szybko na coś ujędrniającego.


Moim zdaniem lepiej ujędrniać od 20 bo jak się zacznie od 40 to już nic nie pomoże.. Sama stosuję krem przeciwzmarszczkowy pod oczy bo mam nadzieję, że to sprawi, że zmarszczki nie pojawią się tak szybko.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: pisalam o szwajcarskiej, moze dla ciebie norweska i szwajcarska to jeden uj, dla mnie nie

Jedna z popularniejszych marek kosmetycznych z motywem flagi to właśnie Neutrogena,więc ciesz się,że chciałem Ci pomóc,zakładając Twą pomyłkę a nie zonkasz. Taka stara a taka niemądra.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no co Ty ? ;o jak to zrobilas ?


zaszlam :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: ciaza sie nie liczy


cicho :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka stara a taka niemądra.


:crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie radzę w tym wieku używać specyfików ujędrniających, bo w wieku tych 50 lat będziesz wyglądać jak jak pies z reklamy Garniera i wtedy z pewnością nic Ci nie pomoże.


Lepiej zapobiegać, jak leczyć ;-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: cicho :D

:mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy moze, wszystko zalezy od checi :P


:nie:
niekoniecznie :nie: ja mam tendencje do tycia i musze byc cale zycie na diecie, poza tym genetyka mnie obdarzyla w duza dupe i ilekolwiek bym nie schudla zawsze zostanie duza. a co za tym idzie, wygladalabym szkaradnie z rozmiarem dupy 12-14 i gora 8-10

Konto usunięte
Konto usunięte: zakładając Twą pomyłkę


moja pomylke? :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna z popularniejszych marek kosmetycznych


najpopularniejszych marek sie nie zapomina :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka stara


ogranicz swoje bzdury do minimum, bo stara nie jestem

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: niekoniecznie ja mam tendencje do tycia i musze byc cale zycie na diecie, poza tym genetyka mnie obdarzyla w duza dupe i ilekolwiek bym nie schudla zawsze zostanie duza. a co za tym idzie, wygladalabym szkaradnie z rozmiarem dupy 12-14 i gora 8-10

nie ma czegos takiego jak tendencja do tycia, po prostu jest sie takiego rozmiaru, ile sie je :P
moja ciocia (siostra taty) tez ma tendencje do wielkiej pupy - i ci powiem ze wlasnie jak schudnie, to i tylek sie zmniejsza tak, ze gora i dol sie wyrownuja.
natomiast jak przytyje to od razu robi jej sie mega tylek.

zreszta jak mowie - wszystko zalezy od checi - jakbys chciala jest bardzo malo caly czas to w koncu bys wazyla tez bardzo malo. z tym ze wiadomo, jak ktos lubi wazyc wiecej to po co sie ograniczac? ja np lubie jesc tyle ile jem i nie chcialabym nagle zaczac jesc wiecej, zeby tylko dodac sobie centymetrow, bo bylaby na to moda czy cos.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma czegos takiego jak tendencja do tycia, po prostu jest sie takiego rozmiaru, ile sie je :P


nie do konca masz racje. genetyka ma duzy wplyw. skonczylam studia wojskowe na ktorym bylo duzo wysilku fizycznego, moja pupa zawsze byla duza, mimo, ze cala bylam ladnie umiesniona i wysportowana.
z reszta zobacz na latynoski - genetycznie maja duze kufry :) wiele zalezy tez od indywidualnych cech organizmu i ile taki organizm zuzywa energii na pobudzenie prawidlowego funckjonowania, czyli podstawowej przemiany materii.
ja wg tego glupiego pomiaru wzrostu do wagi mam nadwage, ale chodzac na silownie i basen zawsze mierzylam poziom tluszczu i jest w normie, wiec nie narzekam. powtarzalam wielokrotnie, dla mnie glupota jest wyznacznik wagi do wzrostu bo jest nieadekwantny do genetycznej budowy sylwetki, ktora zazwyczaj jest indywidualna dla kazdego z nas :)

masz nizej:
Konto usunięte
Konto usunięte: To tzw. genetyczne uwarunkowanie do tycia. Gdy jedno z rodziców jest otyłe, istnieje 40 proc. ryzyka, że każde z dzieci też takie będzie. Jeżeli zaś oboje rodzice są otyli, zagrożenie to u każdego dziecka wzrasta do 80 proc. Dzieci i młodzież z nadwagą są bardziej narażeni na otyłość w wieku dojrzałym. Ale nie wszystko jest winą genów. Współczesne społeczeństwo ma genetyczną skłonność do tycia, ponieważ wszyscy wywodzimy się z czasów, gdy natura preferowała osobniki z oszczędnym typem gospodarowania energią. Ocaleli tylko ci, którzy przetrwali niedostatek żywności i zimne pory roku. Dziś te geny jakby na nowo się w nas obudziły. Można nawet powiedzieć, że normą stał się człowiek ze skłonnością do tycia. Dlatego właśnie przed nadmiarem wagi może nas uratować racjonalna dieta i aktywność fizyczna.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: moja pomylke?

Nie mylą się tylko Ci co nic nie robią,więc każdemu się taka pomyłka może zdarzyć.

massacre
massacre: najpopularniejszych marek sie nie zapomina

Napisałem - najpopularniejsza z motywem flagi.
Ogółem to chyba nie jest tak znana. Poza tym nie szukaj dziury w całym ,sytuacja się wyjaśniła.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: każdemu się taka pomyłka może zdarzyć.


pomylka? pomylenie Szwajcarii z Norwegia moze sie chyba tylko tobie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym nie szukaj dziury w całym


i kto to mowi?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.