latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Prinz
Prinz: ja mam zmarszczki na czole, bo mam nawyk marszczenia. mam dopiero 20 lat a zbieram juz na botoks.


Mój narzeczony ma 30 a ma zmarszczki w okół oczu na conajmniej 40... Namawiam go na botoks ale nie chce.
Prinz
Prinz: Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia.

Dziękuje
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój narzeczony ma 30 a ma zmarszczki w okół oczu na conajmniej 40... Namawiam go na botoks ale nie chce.

no i rowniez mlody facet. zmarszczki dopadaja roznie. niezaleznie od wieku. moja mama w ogole ich nie ma, ja mam czoło juz poorane.

mysle, ze to jego decyzja, jak czuje sie dobrze sam ze soba, to nie ma co namawiac :) lysiejacy faceci czasem sobie nic nie robia, a ja walcze i zbieram na przeszczep...

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Prinz
Prinz: no i rowniez mlody facet. zmarszczki dopadaja roznie. niezaleznie od wieku. moja mama w ogole ich nie ma, ja mam czoło juz poorane. mysle, ze to jego decyzja, jak czuje sie dobrze sam ze soba, to nie ma co namawiac :) lysiejacy faceci czasem sobie nic nie robia, a ja walcze i zbieram na przeszczep...


Dlatego ja też uważam, że to indywidualna sprawa każdego człowieka. Jeśli ktoś pisze, że jest złe myślec w wieku 25 lat o botoksie, to jest płytki i ograniczony rozwojowo/psychicznie moim zdaniem :] a moze zazdrosc?
pijana
pijana
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam ochotę umrzeć jak słyszę o pedofilach, zboczencach, mordercach

Botox w twarzy, a pedofilia - dość kiepskie porównanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie mamy inne wartosci :-)

No najwidoczniej.
Prinz
Prinz: ja mam zmarszczki na czole, bo mam nawyk marszczenia. mam dopiero 20 lat a zbieram juz na botoks.

Ja wolę poorane czoło, niż unieruchomione czoło, no ale różne są gusta.
Konto usunięte
Konto usunięte: A pozatym nie dosc, ze nie umiesz porządnie napisać

A "poza tym" się pisze osobno, a poza tym źle zacytowałaś ;] Więc najpierw spójrz na siebie, dopiero poprawiaj innych.
Konto usunięte
Konto usunięte: fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Udowodnij mi, że me działania nie są zgodne z moimi zasadami moralnymi, których nie znasz, śmiało.
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze sama sobie przeczysz, nie wierzysz w Boga ale wołasz o pomstę do nieba. Pff

Ach, to branie wszystkiego dosłownie. Pff.
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze zazdrosc?

Na bank !
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego ja też uważam, że to indywidualna sprawa każdego człowieka. Jeśli ktoś pisze, że jest złe myślec w wieku 25 lat o botoksie, to jest płytki i ograniczony rozwojowo/psychicznie moim zdaniem :]

ile ludzi tyle opinii. kazdy zrobi co zechce :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wolę poorane czoło, niż unieruchomione czoło, no ale różne są gusta.

wolalabys miec poorane czoło i byc oceniana na 15 lat wiecej niz masz? ja nie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Botox w twarzy, a pedofilia - dość kiepskie porównanie.


Jesteś pusta, skoro twierdzisz, że masz ochotę umrzeć kiedy słyszysz o 25 latkach które chcą zaaplikować botoks. Tyle zła na świecie, pedofilia, morderstwa, gwałty a Ty o takie rzeczy się czepiasz?
Konto usunięte
Konto usunięte: No najwidoczniej.

No najwidoczniej, dla mnie porażką jest, kiedy słyszę, że ksiądz dotyka małe dzieci i zdaję sobie sprawę, że to mogłaby być moja siostrzenica. Widocznieruszają Cie inne rzeczy, np to co napisałam powyżej.

Konto usunięte
Konto usunięte: A "poza tym" się pisze osobno, a poza tym źle zacytowałaś ;]

Literowka, kiedy pisze szybko nie zawsze gdzies dam spacje czy polskie znaki, ę,ą,ż, a poza tym wolę robić taki błąd, niż błąd który zmienia sens całego zdania

Konto usunięte
Konto usunięte: Udowodnij mi, że me działania nie są zgodne z moimi zasadami moralnymi, których nie znasz, śmiało.


Konto usunięte
Konto usunięte: Ach, to branie wszystkiego dosłownie. Pff.


No chyba nie jest normalne, że nie wierzysz w Boga ale wołasz do nieba (czyli teoretycznie do Niego) o pomstę :woot: jak można kogoś prosić o pomstę, skoro się w Niego nie wierzy? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na bank !


To tak nie sap, rzeczy są dla ludzi, a to, czy ktoś ma 16,18,20 czy 25 lat nie ma różnicy, botoks zwalcza wiele chorób i ma bardzo dobre właściwości ;-) np zwalcza nadmierną potliwość, ale chyba lepiej mieć całą koszulkę zmoczoną i zlaną potem niż sparaliżowaną pachę czy czoło (bo je też się nim traktuje przy nadmiernej potliwości) ;-)))) no nie?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Prinz
Prinz: wolalabys miec poorane czoło i byc oceniana na 15 lat wiecej niz masz? ja nie.


:crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Botox w twarzy, a pedofilia - dość kiepskie porównanie.


A poza tym nie porównałam botoxu do pedofilii, tylko dokładnie napisałam o naszych wartościach:
1. Ty napisałaś, że czas umierać, bo 25 latki chcą se wstrzyknąć botox
2. Ja napisałam, że ja mam ochotę umrzeć, kiedy słyszę o pedofili.
Gdzie tu porównanie pedofili z botoxem? Porównanie by było wtedy: pedofilia jest jak botox bo... ;-) ale może nie rozumiesz tego, sama nie wiem, czy coś do Ciebie dociera? :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Prinz
Prinz: kazdy zrobi co zechce :)

niech se każdy robi co chce, ale nie pozwolę na slowną zniewagę, nawet, jeśli jestw postaci aluzji. :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Ciekawy artykuł znalazłam :-) warto przeczytać!!!

http://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyna-estetyczna/Pod-lupa-botox
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj spokój, dziewczyny wysnuły teorię, że:


ty dalej to przyzwasz? :lol:

Jasmina
Jasmina: Kurcze, kusicie tym botoksem :D


daj spokoj, dla mnie to ostatecznosc.
woda i zdrowe odzywianie czynia cuda - oczywiscie w aspekcie dlugoterminowym :) botoks jest dla leni smierdzacych, ktorym nie chce sie dbac o siebie. no i dla tych z hollywoodu, co maja kompleks starzenia sie. starzec nalezy sie z godnoscia :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz dlaczego dzieci osob otylych sa bardziej sklonne do tycia?


oczywiscie, z tym sie zgadzam. ciezko rodzicom stolujacym sie w mcdonaldzie podawac dziecku na obiad gotowanego kurczaka z brokulami :)
panie przedszkolanki na poczatku sie dziwily, ze moj mlody trzesie sie (z radosci) na widok szpinaku a apple crumble nawet nie tknie...

Konto usunięte
Konto usunięte: zero to ma wspolnego z genetyka


nie takie zero. genetyka jest jednym ze wspolczynnikow. spojrz na Japonki, z natury sa drobniutkie, maja male pupy, piersi. Czarne kobiety z kolei duze tylki i duze dlonie - jak dla mnie to genetyka.

z tym, ze wystarczy malo jesc i wszyscy by chudli to sie zgadzam. teoretycznie na pewno by zadzialalo, ale czy jest to naturalne? nie wydaje mi sie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: a liczylas ile np. dziennie jadlas?


wg mojego kapitana, moje dzienne spozycie kalorii moglo wynosic 3000-3500 kalorii (!) Przez to, jednak, ze prowadzilam bardzo intensywne i aktywne zycie, za cholere nie mialam czasu zeby tyle kalorii zjesc. Z reszta latwo sobie wyobrazic ile zarcia musialabys w siebie wepchac, zeby dojsc "chociazby" do tych 3000 :] Z tego powodu pare razy slablam i ladowalam na kardiologii i ogolnie dzikie przygody mialam.

w kazdym badz razie, kiedys eksperymentalnie zwazylam sie z kolezanka, ktora jest sporo wieksza ode mnie i grubsza. wazyla mniej ode mnie. mam sporo umiesnione nogi, mimo, ze nie cwicze ciezko od lat. wiadomo, ze miesnie sa ciezsze niz tluszcz. wiadomo tez, ze u chudzielca tych miesni nie bedzie, bo niby gdzie?

Konto usunięte
Konto usunięte: jest roznica miedzy posiadaniem tylka wiekszego od reszty, a bycia grubym.


oczywiscie :) nie zapominajmy jednak, ze kobieta powinna naturalnie miec w organizmie wiecej tluszczu niz mezczyzna. dla mnie chude i bez tluszczu jest tak samo niezdrowe jak grube.

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale jak masz wszystko w porzatku to nie widze problemu - bmi zawsze bylo gowno warte.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Twarz ma bardzo ładną, i przy oczach 0 zmarszczek, a to jak wyszła to inna kwestia


jak rozmawiacie o zmarszczkach, to starajcie sie wrzucac zdjecia bez makijazu i bez photoshopu :)


zdjecie z lewej:

ale i tak na swoj wiek wyglada BARDZO DOBRZE :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: ty dalej to przyzwasz?


Nie przeżywam :-) tylko to było najzabawniejsze z tego co przeczytałam na forum :P

massacre
massacre: jak rozmawiacie o zmarszczkach, to starajcie sie wrzucac zdjecia bez makijazu i bez photoshopu :)


No wlasnie chcialam to napisac:

massacre
massacre: ale i tak na swoj wiek wyglada BARDZO DOBRZE :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: woda i zdrowe odzywianie czynia cuda - oczywiscie w aspekcie dlugoterminowym :) botoks jest dla leni smierdzacych, ktorym nie chce sie dbac o siebie.


Niestety, jak ktoś ma predyspozycję do zmarszczek odziedziczoną po przodkach czy np. bardzo suchą skórę to ani jedno ani drugie nie pomoże :/ :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.