latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: do 72.5 kg,

nie wyobrażam sobie Ciebie przy takiej wadze

masz cudowną figurę, tylko pozazdrościć.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010

@BreakMyFall18:
Aniston wygląda przerażająco, ale nie wiem czy to faktyczna wina botoksu, czy złego ujęcia.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to faktyczna wina botoksu, czy złego ujęcia.


Twarz ma bardzo ładną, i przy oczach 0 zmarszczek, a to jak wyszła to inna kwestia
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyobrażam sobie Ciebie przy takiej wadze

wiesz, ciaza, duzy brzuszek z przodu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: masz cudowną figurę, tylko pozazdrościć.

dziekuje :)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przy oczach 0 zmarszczek

Nie chodzi mi o brak zmarszczek, a o efekt maski, wygląda jakby była odlana z wosku. Stawiam na naturalny wygląd, moja skóra zestarzeje się z godnością.
mmaryjka
mmaryjka
  30 grudnia 2010

co do botoksu, to mam koleżankę która ostrzykuje się od 23roku życia, jej matka - kobieta po 50 robi to od lat 7,8 i wygląda CUDOWNIE. zero sztuczności, twarz ma gładszą niż ja. dodam, że one mają genetyczne skłonności do zmarszczek i u mojej koleżanki pierwsze pojawiły się już w szkole średniej.
dobry plastyk to SKARB.

AkaDwa
AkaDwa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

Moje nasienie?
snjeszqa
snjeszqa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kobieta po 50

moja babcia 60 chyba ma
tez ma botoks
tez wyglada spoko.
pijana
pijana
  30 grudnia 2010

Jak czasem czytam niektóre osoby to wołam o pomstę do nieba, choć nie wierzę w boga :zonk: Czas umierać.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak czasem czytam niektóre osoby to wołam o pomstę do nieba, choć nie wierzę w boga Czas umierać.

Np co konkretnie?:P
pijana
pijana
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Np co konkretnie?:P

Że w wieku 25 lat będą się ostrzykiwać botoxem, albo ujędrniać nastoletnie twarze. No litości... Na starość pewnie lifting twarzy co roku.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co do botoksu, to mam koleżankę która ostrzykuje się od 23roku życia, jej matka - kobieta po 50 robi to od lat 7,8 i wygląda CUDOWNIE. zero sztuczności, twarz ma gładszą niż ja. dodam, że one mają genetyczne skłonności do zmarszczek i u mojej koleżanki pierwsze pojawiły się już w szkole średniej.


A JEDNAK! :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na starość pewnie lifting twarzy co roku.


Po to się wymyśla takie rzeczy aby z nich korzystać ;-) wszystko jest dla ludzi. Ja mam ochotę umrzeć jak słyszę o pedofilach, zboczencach, mordercach ;-) pozatym obracam się w towarzystwie kolezanek, ktore mowia do szefa 'Bogdan sluchaj potrzebuje miesiac wolnego bo robie sobie cycki', albo 'robie sobie nos', czy to cos zlego? Widocznie mamy inne wartosci :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Że w wieku 25 lat będą się ostrzykiwać botoxem, albo ujędrniać nastoletnie twarze. No litości... Na starość pewnie lifting twarzy co roku.

to zalezy od zmarszczek :) inni maja wczesniej inni pozniej

ja mam zmarszczki na czole, bo mam nawyk marszczenia. mam dopiero 20 lat a zbieram juz na botoks.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po to się wymyśla takie rzeczy aby z nich korzystać ;-) wszystko jest dla ludzi. Ja mam ochotę umrzeć jak słyszę o pedofilach, zboczencach, mordercach ;-) pozatym obracam się w towarzystwie kolezanek, ktore mowia do szefa 'Bogdan sluchaj potrzebuje miesiac wolnego bo robie sobie cycki', albo 'robie sobie nos', czy to cos zlego? Widocznie mamy inne wartosci :-)

Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak czasem czytam niektóre osoby to wołam o pomstę do nieba, choć nie wierzę w boga


A pozatym nie dosc, ze nie umiesz porządnie napisać (jak można czytać osobę? chyba raczej to, co napisał/a :pavarotti:) to jeszcze sama sobie przeczysz, nie wierzysz w Boga ale wołasz o pomstę do nieba. Pff

Większej HIPOKRYZJI tutaj nie widziałam.

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

I chyba na tym zakonczmy ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.