latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
animka
animka: * grawitacyjne (spowodowane naturalnym procesem starzenia się skóry).

Do tego zaliczają się opadające kąciki ust? :woot:
animka
animka
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Do tego zaliczają się opadające kąciki ust?

szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia :woot: ja na szczęście nie mam zmarszczek jeszcze :pavarotti:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
animka
animka: mimiczne (wynikające z ruchów mięsni mimiki twarzy), * posłoneczne (spowodowane szkodliwym działaniem promieni słonecznych) * senne (wynikające z ułożenia skóry podczas snu) * grawitacyjne (spowodowane naturalnym procesem starzenia się skóry).


Oo nawet nie wiedzialam, myslalam ze wiekszosc zmarszczek jest spowodowana ruchem skóry albo zwiotczeniem. :woot:
Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
animka
animka: szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia ja na szczęście nie mam zmarszczek jeszcze

Bo mnie zastanawia, od czego ja mam takie lekko w dół skierowane... Ale w sumie to od dawna bardzo mam :o
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Bo mnie zastanawia, od czego ja mam takie lekko w dół skierowane... Ale w sumie to od dawna bardzo mam :o

może Cię powiało ? też mam ten problem.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Bo mnie zastanawia, od czego ja mam takie lekko w dół skierowane... Ale w sumie to od dawna bardzo mam :o


Niektórzy mają taką urodę, że ich kąciki są skierowane w dół, niekoniecznie musi być to od zmarszczek. Mam koleżankę, co nawet jak się uśmiecha to zamiast uśmiech taki w górę to ona ma taki w dół jakby robiła 'podkówkę' :-)
Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam koleżankę, co nawet jak się uśmiecha to zamiast uśmiech taki w górę to ona ma taki w dół jakby robiła 'podkówkę' :-)

ja tak mam, nieważne, jak mordę skrzywię, to i tak kąciki do dołu są skierowane. :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: ja tak mam, nieważne, jak mordę skrzywię, to i tak kąciki do dołu są skierowane. :/


Taka uroda :-) wolałabym mieć kąciki w dół ale prosty nos ;p niestety kiedyś złamany... i tak to jest, mysle nad operacja ;P
Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka uroda :-) wolałabym mieć kąciki w dół ale prosty nos ;p niestety kiedyś złamany... i tak to jest, mysle nad operacja ;P


Też miałam złamany, czy tam pęknięty, do tego mam skrzywioną przegrodę nosową i maiałam pozrastane kanaliki łzowe ;/
Jak będę miała kasę, to to akurat na pewno zoperuję.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Też miałam złamany, czy tam pęknięty, do tego mam skrzywioną przegrodę nosową i maiałam pozrastane kanaliki łzowe ;/ Jak będę miała kasę, to to akurat na pewno zoperuję.

U mnie w rodzinie to wywołało straszną kontrowersję. Od razu pytania: po co chcesz nos operować? A jak cos sie nie uda, przeciez jestes zareczona wychodzisz za mąż Piotrek Cie chce taka jaka jestes to po co nos chcesz robic

Ale czy tak trudno zrozumiec, ze zle sie z nim czuje? :AND:
Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy tak trudno zrozumiec, ze zle sie z nim czuje?

Niektórym trudno...
ale chodzi też o to, że się boją o Ciebie, że operacja się nie uda, spier... Ci nos, będziesz miała problemy z oddychaniem itd, itp.

A to, że Twój narzeczony kocha Cię taką, jaką jesteś, nie znaczy, że Ty musisz od razu przestać chcieć poprawić wygląd.
Jakby dziewczyny wychodziły z takiego założenia, to mając faceta, przestałyby o siebie dbać, malować się itd, bo przecież swojemu już się podobają...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: A to, że Twój narzeczony kocha Cię taką, jaką jesteś, nie znaczy, że Ty musisz od razu przestać chcieć poprawić wygląd. Jakby dziewczyny wychodziły z takiego założenia, to mając faceta, przestałyby o siebie dbać, malować się itd, bo przecież swojemu już się podobają...


Niestety zyjemy w panstwie nietolerancyjnym, moim zdaniem hmm ograniczonym, nie wiem czemu tak duzo osob uwaza operacje plastyczne i inne (botox) za zło. Wszystko jest dla ludzi, w Hiszpanii, Niemczech, Brazylii, Danii operacje sa na porządku dziennym i nikogo to nie dziwi.
Ciesze sie, ze mam faceta i zaakceptował mnie taką, jaką jestem, ale przede wszystkim robię to dla siebie :-) aby podobać się samej sobie i móc codziennie spoglądać w lustro z podniesioną głową ;-) wolę żałować, ze coś zrobiłam, niż że nie zrobiłam.
Szczurzyca
Szczurzyca
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety zyjemy w panstwie nietolerancyjnym, moim zdaniem hmm ograniczonym, nie wiem czemu tak duzo osob uwaza operacje plastyczne i inne (botox) za zło. Wszystko jest dla ludzi, w Hiszpanii, Niemczech, Brazylii, Danii operacje sa na porządku dziennym i nikogo to nie dziwi.Ciesze sie, ze mam faceta i zaakceptował mnie taką, jaką jestem, ale przede wszystkim robię to dla siebie :-) aby podobać się samej sobie i móc codziennie spoglądać w lustro z podniesioną głową ;-) wolę żałować, ze coś zrobiłam, niż że nie zrobiłam.

Bo u nas ciągle pokutuje stwierdzenie, że ten, kto jest zadbany i chce wyglądać jak najlepiej, jest próżnym matołem bez życia wewnętrznego.
Jasne, że wszystko jest dla ludzi! Tylko nie należy przesadzić, by nie przypominać ś.p. Michalela Jacksona ;)

Ważne, żeby człowiek czuł się dobrze w swoim ciele - to, że ktoś innym się podoba, nie znaczy, że w sobie już nie może niczego poprawiać. Ostatecznie to, co robimy z naszym ciałem, to tylko i wyłącznie nasza sprawa i przede wszystkim powinno nam się podobać.
SoDope
SoDope
  2 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: michelle phan

a widziałaś ją bez makijażu ? :D
AdRianoXX
AdRianoXX
  11 stycznia 2011

........................

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.