latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, jak ktoś ma predyspozycję do zmarszczek odziedziczoną po przodkach czy np. bardzo suchą skórę to ani jedno ani drugie nie pomoże :/ :-)


botoks wtedy tez nie pomoze, bo taka twarz bedzie najzwyczajniej w swiecie wygladac na plastikowa

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: botoks wtedy tez nie pomoze, bo taka twarz bedzie najzwyczajniej w swiecie wygladac na plastikowa


To są mity i bzdury, jeśli botoks jest dobrze wstrzyknięty i w jedna okolice (np oczy, czoło, lwia bruzda) a nie cała, to z twarzą nic się nie dzieje. Tez sie nad tym zastanawialam czy nie będzie efektu maski, tyle gwiazd i ludzi ma botox i nic nie widać. Po prostu wszystko z umiarem i nie mozna przesadzic jak ze wszystkim:

Idzie sobie powiekszyc piersi aby wygladaly naturalnie, a idzie miec balony takie, ze od razu widac
Idzie zrobic sobie usta, mozna je miec ladne naturalne ale mozna miec takie wary ze nawet murzyni takich nie maja
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010

Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??
Jestem kosmetyczką z Wrocławia i pracuję z lekarzem dermatologiem wykonującym zabiegi Botoxem, sama również już kilkakrotnie ostrzyknięta byłam tym preparatem na czole, wokół oczu jak również pod pachami( rewelacja jeśli chodzi o nadpotliwość!).
Chciałabym wszystkie panie zainteresowane tematem Botoxu uspokoić i wyjaśnić pewne nieporozumienia, o których przeczytałam na tym forum.
Rzeczą najistotniejszą jest to, że Botox to nazwa firmowa preparatu, który zawiera toksynę botulinową i jest tak skonstruowany, że jest bezpieczny ( nigdzie nie wędruje!).
Na rynku jest kilka preparatów zawierających tę toksynę i naprawdę nie wiem dlaczego o wszystkich mówi się Botox ( to tak jakby na wszystkie gazowane napoje mówić CocaCola!).
Po drugie: Botox ( jako firmowy preparat!) używany jest w medycynie( okulistyce, neurologii) od wielu lat w dużo większych dawkach niż w medycynie estetycznej, jest to leczenie stosowane do dziś.
Jak już jesteśmy przy dawkach; jest stare powiedzenie: wszystko co w nadmiarze jest szkodliwe. Są ściśle określone dawki i procedury podawania Botoxu i lekarz wykonujący zabiegi musi je znać i stosować zgodnie z protokołem firmy.
Więc uwaga praktyczna : najważniejsze jest ,aby zabieg przeprowadzał absolutnie profesjonalista w tej dziedzinie!
Kończąc odniosę się do artykułuo badaniu i wnioskach tak przerażającygh. Otóż badanie zostało przeprowadzone na myszkach, którym podano toksynę botulinową ( nie Botox !!!!)otrzymaną w tym laboratorium, więc nie jest możliwe, aby było to samo co Botox.
Po drugie metoda, którą obserwowano te myszki nie jest usystematyzowana ,więc wyniki badania nie są wiarygodne ( inna metoda obserwacji mogła by dać zupełnie inne wyniki).
Przed każdym zabiegiem Botoxu wymagana jest konsultacja lekarza specjalisty.
Profesjonalista powinien potrafić odpowiedzieć na każde wątpliwości pacjenta dotyczące zabiegu.

Forum wizaz.pl

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: bo taka twarz bedzie najzwyczajniej w swiecie wygladac na plastikowa


Botoks zaczyna działać po 2 - 3 dniach. ostateczny efekt pojawia się w zależności od pacjenta od 1 do 2 tygodni. Po tym czasie nie oczekuj, że pojawią się jakieś zmiany. Umiejętnie podany botoks nie powinien bardzo radykalnie ograniczać mimiki twarzy. Wszystko dlatego, że preparat ten jest podawany w małej dawce, powodując zaledwie lekki "paraliż" mięśni w obrębie których został wstrzyknięty, uniemożliwiając kurczenie się mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki. W pozostałych mięśniach twarzy nie zachodzą żadne zmiany, dzięki czemu funkcjonują one jak dotychczas. Dlatego botoks powoduje tylko zanik zmarszczek nie wpływając na mimikę i wyraz twarzy.

forum wizaz.pl

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=293948
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko z umiarem i nie mozna przesadzic jak ze wszystkim:


tylko z tym sie zgadzam, reszty mi sie nawet nie chce komentowac :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: tylko z tym sie zgadzam, reszty mi sie nawet nie chce komentowac :)


Wlasciwie cala reszta mowi o tym samym ;-)
mmaryjka
mmaryjka
  31 grudnia 2010

ja pierwsze zmarszczki mimiczne zaobserwowałam u siebie 7-8 lat temu i niestety picie wody, zdrowe odżywianie, drogie kosmetyki i aktywny tryb życia mi nie pomógł.

pijana
pijana
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18

Nawet nie chce mi się odpisywać na Twoje marne wypociny, bo to grozi następną ich porcją. Życzę Ci dystansu do siebie w nowym roku.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie chce mi się odpisywać na Twoje marne wypociny, bo to grozi następną ich porcją. Życzę Ci dystansu do siebie w nowym roku.


Może po prostu Cię zgasiło, bo miałam rację ;] pozdrawiam rowniez i życzę więcej tolerancjii w nowym roku ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pierwsze zmarszczki mimiczne zaobserwowałam u siebie 7-8 lat temu i niestety picie wody, zdrowe odżywianie, drogie kosmetyki i aktywny tryb życia mi nie pomógł.


Ja mieszkam na Śląsku, w najgorszych okolicach Zabrze, Gliwice, Katowice, Bytom, samo powietrze i zanieczyszczenie środowiska powoduje szybsze starzenie się skóry :/
mmaryjka
mmaryjka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: samo powietrze i zanieczyszczenie środowiska powoduje szybsze starzenie się skóry

to też ma wpływ. klimatyzacja, ogrzewanie, dym papierosowy etc etc etc, a niestety większość z nas ma z tym kontakt non stop
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi nie pomógł.


Konto usunięte
Konto usunięte: zmarszczki mimiczne


wszystko jasne :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie chce mi się odpisywać na Twoje marne wypociny, bo to grozi następną ich porcją. Życzę Ci dystansu do siebie w nowym roku.


:crylol: :crylol: :crylol: :crylol:
a Tobie zycze bys zostala taka jaka jestes :) :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: a Tobie zycze bys zostala taka jaka jestes :) :*

A dziękuję, dziękuję :rotfl: :*
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 grudnia 2010
massacre
massacre: wszystko jasne :)


Przecież wszystkie zmarszczki są mimiczne :woot:
animka
animka
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wszystkie zmarszczki są mimiczne

Zmarszczki dzielimy na dynamiczne i statyczne. Dynamiczne to zmarszczki mimiczne zaś statyczne to te, które pogłębiają się z czasem i są widoczne na twarzy bez względu na mimikę. Ich przyczyną jest naturalny proces starzenia się skóry zanik włókien kolagenowych jak również czynniki genetyczne i związane z trybem życia.
Zmarszczki dzielimy na 4 grupy ze względu na ich przyczynę powstawania:

* mimiczne (wynikające z ruchów mięsni mimiki twarzy),
* posłoneczne (spowodowane szkodliwym działaniem promieni słonecznych)
* senne (wynikające z ułożenia skóry podczas snu)
* grawitacyjne (spowodowane naturalnym procesem starzenia się skóry).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.