latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010

A ile masz lat ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?


maseczki sa dobre, w Rossmannie, w malych opakowaniach na 3-4 uzycia, szwajcarskiej firmy. fajnie sciagaja skore :)
ale sa odpowiednie raczej po 25 roku zycia, jak nie po 30-tce...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: A ile masz lat ?


19

massacre
massacre: maseczki sa dobre, w Rossmannie, w malych opakowaniach na 3-4 uzycia, szwajcarskiej firmy. fajnie sciagaja skore :) ale sa odpowiednie raczej po 25 roku zycia, jak nie po 30-tce..


no to jakieś takie dobre które dobrze nawilża skore ujędrnia no taka żeby była bardziej twarda? Bo ja raczej nie dbam o twarz regularnie tak jak bym chciała.
Z Rossmanna miałam dożo maseczek i takie sobie były gdy stoję pomiędzy tymi polkami nie mogę się na żadna zdecydować masz jakąs skuteczna?
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 19

To za szybko na coś ujędrniającego.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: To za szybko na coś ujędrniającego.

no nie bardzo - produkty ujedrniajace nalezy stosowac jak zachodzi potrzeba, a nie jak ma sie juz 50 lat i w niczym nie pomoga.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masz jakąs skuteczna?


ona wlasnie byla dla leniwych :) dobra przed impreza. nakladasz na iles tam minut, sciaga ci skore i potem zmywasz, krem i makijaz. ja bylam zadowolona :D

nie pamietam nazwy, bo ja w Rossmannie zakupow regularnie nie robie.
miala szwajcarska flage, poszukam w necie, moze znajde.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie bardzo - produkty ujedrniajace nalezy stosowac jak zachodzi potrzeba, a nie jak ma sie juz 50 lat i w niczym nie pomoga.

No możliwe ;) Sama mam 19 lat i nie mam takiej potrzeby, więc to mnie zdziwiło..
ObywateI
ObywateI
  30 grudnia 2010

Nie sraj się wal botox, przed sylwkiem 50% obniżki.

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: No możliwe ;) Sama mam 19 lat i nie mam takiej potrzeby, więc to mnie zdziwiło..

no wiesz, zalezy kto jakie ma geny :)
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiesz, zalezy kto jakie ma geny :)

Też prawda.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: miala szwajcarska flage

Może to Neutrogena ? Z tym ,że flaga jest norweska.
ObywateI
ObywateI
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiesz, zalezy kto jakie ma geny :)

Maczupikczu oni mieli takie ryje jak mopsy :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Też prawda.

chociaz w sumie michelle phan (czy jakos tak ona sie zwie - ta co robi tutoriale makijazowe na youtube) nie ma zmarszczek ani nic, ale w tutorialach o tym, jak dba o wlasna twarz pokazywala ze uzywa jakichs tam kremow przeciwzmarszczkowych odpowiednich dla jej wieku czy cos w tym stylu :woot:
wiec tez zalezy co kto lubi :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Maczupikczu oni mieli takie ryje jak mopsy :P

:rotfl:
moze byli jakos z mopsami spokrewnieni :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.