latynoska6
latynoska6
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Jak ujędrnić skórę na twarzy jakieś dobre kremy ale dla młodej cery i dobra maseczka ujędrniająca?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a tego produktu używałas ?


:nie:
ale ja bym kupila, bo jeszcze na Sorayi sie nie zawiodlam i wiem, ze nie bylyby to pieniadze wyrzucone w bloto :)

znalazlam opinie, niezbyt pochlebne, ale uwazam, ze glupie laski to pisaly - bo jeszcze nie wynaleziono produktu, ktory usywalby cellulitis i mocno ujedrnial :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Stosowałam produkt w 2008r , nie działa . Nie ujędrnia a co dopiero mowić o likwidacji cellulitu czy zmniejszeniu rozstepów . Niby ma w składzie kofeine , guarane itd , ale może jest tego tak mało , że nie ma efektów . Chyba lepiej się smarować zwykłym balsamem nawilżającym . Na plus konsystencja , zapach , cena , ilość . U mnie było zero poprawy więc nie wrócę do niego na pewno.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy raz kupiłam go w rossmanie ze względu na korzystną cenę. Bardzo gorąco go polecam. Również kolor różowy opakowania. Świetnie się rozprowadza, bardzo szybko wchłania, skóra robi się momentalnie gładka. Po około tygodniu stosowania, pośladki ujędrnione, celulit na udach widocznie się zmniejszył. A do tego piękny zapach!


sprobuj, najlepiej jak Ty sama sobie wyrobisz zdanie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko to niby ujędrniajacy jest.


jak wiekszosc tanich produktow, one sa NIBY ujedrniajace :)
w to ujedrnianie bym nie wierzyla tak do konca ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
massacre
massacre:

no sprobuje .... w sumie takich wieeeeeeeelkich problemów nie ma ... zeby nie bylo ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: . w sumie takich wieeeeeeeelkich problemów nie ma ... zeby nie bylo ;p


no wlasnie, a wiesz... nigdy nie wiadomo, kto pisze te komentarze... moze jakies dupska dwustukilowe, to wiesz... nic dziwnego, ze nic nie pomaga ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: no wlasnie, a wiesz... nigdy nie wiadomo, kto pisze te komentarze... moze jakies dupska dwustukilowe, to wiesz... nic dziwnego, ze nic nie pomaga ;)

hahahah . tak też być może ;D ja to się cieszę ze tendencje do tycia mam tylko wwakacje ;D . bo fortunę bym wydawała na te kremiki i balsamiki :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ze tendencje do tycia mam tylko wwakacje ;D


a to nietypowo, bo ja na wiosne zawsze chudne a tyje na zime.. wiesz folguje sobie bo pod swetrami oponki tak nie widac :lol:
a latem to musze zawsze byc in shape

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: wiesz folguje sobie bo pod swetrami oponki tak nie widac a latem to musze zawsze byc in shape

jak na nienawidze chodziś w swetrach golfach i innych . wrr . hmm ja w ostatnie wakacje 8 km.przytyłam . a w poprzednie 13 na plus. wiem wiem, ladne wyniki ;DD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na nienawidze chodziś w swetrach golfach i innych . wrr


o nie nie nie
golfow nie lubie, nie lubie nic co przylega do szyji :nie:
a swetrow takich z reniferem tez nie nosze :lol:


bardziej cardigany

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w ostatnie wakacje 8 km.przytyłam . a w poprzednie 13 na plus. wiem wiem, ladne wyniki ;DD


duzo! mialas niedowage przed tyciem czy nadwage po tyciu?
ja w 2008 przytylam jakies 30 kilo i wazylam kolo 100 :pavarotti:
a w 2009 zrzucilam 20 :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: a swetrow takich z reniferem tez nie nosze

very sexy jest :napalony:

massacre
massacre: duzo! mialas niedowage przed tyciem czy nadwage po tyciu?

no nie dowagę . za pierwszym razem w ciagu 2 miesiecy stracilam 15 kg. a za drugim 5 . ale się cieszę . bo w 1 liceum nosilam 24/34 rozmiar spodni. teraz mam 36-38.

massacre
massacre: 30 kilo i wazylam kolo 100

no co Ty ? ;o jak to zrobilas ?

massacre
massacre: a w 2009 zrzucilam 20

nie źle ....
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: ja w 2008 przytylam jakies 30 kilo i wazylam kolo 100

ciaza sie nie liczy :jezyk2:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciaza sie nie liczy

a a a ... to chyba że ;D
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Również kolor różowy opakowania.

rozbraja mnie jak klientki testujace dany produkt pisza takie rzeczy :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a a a ... to chyba że ;D

no co, ja tez w 2008 przytylam prawie 20 kilo :rotfl:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no co, ja tez w 2008 przytylam prawie 20 kilo

no ale myśłalam ze tak o sobie a tu ciaza ... faktycznie się nie liczy ;p a ile i w ile stracilas na wadze ? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: rozbraja mnie jak klientki testujace dany produkt pisza takie rzeczy

bywa ;DD
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale myśłalam ze tak o sobie a tu ciaza ... faktycznie się nie liczy ;p a ile i w ile stracilas na wadze ? :D

no przed ciaza bylo tak ze schudlam i wazylam 54 kilo, w ciazy przytylam dokladnie 18.5 kilo, do 72.5 kg, a teraz waze 50.5 kg (tzn jak sie waze to jest jakos 48,5, ale to tylko dlatego, ze ostatnio sie przeziebilam na swieta i nie bylam w stanie praktycznie nic jesc przez jakis tydzien, ale teraz juz mode, wiec szybko mi wroci do tych 50sieciu kilo).

Konto usunięte
Konto usunięte: bywa ;DD

:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.