DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na przykładzie naszej koleżanki z wątku o irracjonalnych żądaniach

Konto usunięte
Konto usunięte: Chce meza, ktory bedzie mnie kochal, szanowal i wspieral d83dde0f bez nalogow, ktory przy klotni nie bedzie przeklinal ani mnie upokarzal i wjezdzal na psychike.


Jak osoba mająca bluzgometr 415 może żądać nie przeklinania! To już nawet pokłócić się nie można normalnie? Tylko trzebaby grać w szachy o to czyja racja jest. A nie w szachach może być remis więc zostaje rzut monetą.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ktory bedzie mi sie podobal wizualnie i nie bedzie chorym erotomanem walacym konia 3 razy dziennie czy ogolnie dzien w dzien... *


Jeśli mówimy o "chorobie" to wymaga ona leczenia. Najlepiej osobiście. Po co miałby to robić gdyby miał Ciebie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017

Od jutra, zaczynamy"nominacje":) Miny takich jak ona- bezcenne.

Panthera
Panthera
  25 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze masz racje, niech się skrobią, mniej będzie takich jak ona.


Śmieszą mnie głupie baby, którym nie przeszkadza, że faceci po nich jeżdżą, obrażają, traktują jak śmieci (każdą bez wyjątku, bo przecież "wszystkie takie są", bo jedna dała im kosza) zaś atakują i obrażają te kobiety, którym takie zachowanie facetów przeszkadza. Widać kobieta jest wrogiem kobiety, a że kochają samców alfa to i kochają być poniewierane więc im to wyzywanie wręcz odpowiada... wiec ustawiają do pionu "szczekaczki", które tego nie lubią, bo przecież taka jest rola kobiety i takie są prawa natury, więc same takie obrażają, i każą im milczeć i pozwalać sobie, jak na prawdziwe kobiety przystało, na wejście sobie na głowe i obrażanie ze strony facetów.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Smutne w dzisiejszych czasach jest to że panuje wolność słowa i trzeba pozwalać takim wariatkom na wypowiadanie


Tobie niestety też ktoś pozwolił. A potem piszecie takie rzeczy które się filozofom nie śniły, obrażacie i wymyślacie takie głupoty że głowa mała.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: najsmutniejsze jest to ze to że wierzysz w to że jestes normalna


CO w tym smutnego? Przecież to prawda. Jestem normalna, bo wiedze co sie dzieje, widze waszą hipokryzję i tępotę. Niestety wy nie chcecie w to uwierzyć... Ty też pewnie uważasz się za normalnego, ale w przeciwienstwie do mnie nie jesteś. Tylko że ja nie uważam, że to jest smutne.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie dziwi cie to że wszyscy cie maja za wariatke ?


Nie. Zawsze ludzie, którzy są mądrzejsi od reszty i widzą więcej niż reszta są uważani za wariatów. Bo jesteście za prości, za puści, za głupi... Z czasem, za kilkanaście-kilkadziesiąt lat takich jak ja bedzie wiecej. Tacy jak ja pchają świat do przodu.
A tacy jak wy są potrzebni, bo wami łatwiej manipulowac. Robicie za niewolników, którym do szczescia wystarczy powietrze i słońce, a reszta dla was to "dziwacy".

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: a co do tematu o kobietach to pamietam ze cie nawet kobiety cisnely


Tez mnie to nie dziwi. Widać lubią jak im ktoś pisze, że są głupsze, gorsze, że nadają sie tylko do jednego, że ich rolą to bycie matkami i usługiwanie facetom. Nie mój problem. Po prostu zostały tak wychowane od małego. Więc jak jakaś owieczka się z ich stada wyłamuje i postępuje inaczej, te, zamiast robić to samo, wolą ją wyrzucić ze stada. W nagrode pan Baran będzie mógł spłodzić im małe owieczki. Gdyby się wszystkie zbuntowały, to kto by im dzieciaczki płodził?
Prawa natury. Uważają, że kobiety to własność faceta i sie z tym zgadzają. Jak jakaś kobieta sie z tym nie zgadza i żyje po swojemu, to te ją traktują jak odmieńca. To facet może zyc poza stadem, po swojemu. Ew. przewodzić stadem. A samica ma sie słuchac.
Normalne, w końcu ludzie to zwierzęta.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro będzie z tego sprawa/"afera "polityczna, bo zwalniają ich nie z braku miejsc do pracy, tylko z zemsty za poglądy :) Moze masz racje, niech się skrobią, mniej będzie takich jak ona. W sumie po to to jest, by ograniczyć populacje "szalonych krów"


Panthera
Panthera:


Moze sie ktoś kiedyś zlituje i ja wysterylizuje zeby miec pewnosc.
Jozef84
Jozef84
  25 czerwca 2017
Panthera
Panthera: niestety


Ja Ci nie piszę, że jesteś głupia. Ładnie rysujesz, masz też szeroką wiedzę ale to co piszesz jest już nużące. Wyraziłaś swoją opinię, każdy myśle, że ja zna, to po co piszesz wkółko to samo? Uzywasz tylko innych sformułowań. W sumie w tych Waszych dyskusjach jesteś ich przeciwagą, kolejną skrajnością.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 czerwca 2017
Jozef84
Jozef84: Panthera: niestety Ja Ci nie piszę, że jesteś głupia. Ładnie rysujesz, masz też szeroką wiedzę ale to co piszesz jest już nużące. Wyraziłaś swoją opinię, każdy myśle, że ja zna, to po co piszesz wkółko to samo? Uzywasz tylko innych sformułowań. W sumie w tych Waszych dyskusjach jesteś ich przeciwagą, kolejną skrajnością.


Ewidentnie widać skłonności maniakalne. To pewnie od tego ze ja ktoś " zmuszał do seksu " :D:D:D:D:D:D
KRISSo9o9
KRISSo9o9
  26 czerwca 2017

to wreszcie ktora czego szuka?:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.