DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na przykładzie naszej koleżanki z wątku o irracjonalnych żądaniach

Konto usunięte
Konto usunięte: Chce meza, ktory bedzie mnie kochal, szanowal i wspieral d83dde0f bez nalogow, ktory przy klotni nie bedzie przeklinal ani mnie upokarzal i wjezdzal na psychike.


Jak osoba mająca bluzgometr 415 może żądać nie przeklinania! To już nawet pokłócić się nie można normalnie? Tylko trzebaby grać w szachy o to czyja racja jest. A nie w szachach może być remis więc zostaje rzut monetą.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ktory bedzie mi sie podobal wizualnie i nie bedzie chorym erotomanem walacym konia 3 razy dziennie czy ogolnie dzien w dzien... *


Jeśli mówimy o "chorobie" to wymaga ona leczenia. Najlepiej osobiście. Po co miałby to robić gdyby miał Ciebie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Niech Ci będzie. Wierz ślepo w to, że takich ludzi nie ma. Ja nie mam siły dalej dyskutować z Tobą, bo jak widać jesteś tak uparta, że nie dociera do Ciebie to, że tak właśnie jest i takie rzeczy dzieją się naprawdę. :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017

Poza tym, pracując tam gdzie pracuje, mam kontakt z rodzicami i dziećmi i nie widzę takich patologi o jakich ty piszesz, bo to się zaraz rzuca w oczy, głównie u dziecka. Może Ty przestań czerpać wiedzę z tv i internetu i zacznij rozmawiać z ludźmi a nie kosmitami z neta

CuteNinja
CuteNinja
  20 czerwca 2017

Przypomnę tylko, że temat brzmi "Wymagania samiczek wobec samców" d83dde0f
Nie "Instynkt macierzyński", nie "Patologie społeczne".

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ma spłodzić syna, posadzić dąb i wybudować dom. Reszta wedle uznania. Jak nawet tyle nie potrafi, to co to za mężczyzna?! Resztą, zajmiemy się my, bo od tego jesteśmy :) Sprawiedliwy podział ról

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widzę takich patologi o jakich ty piszesz, bo to się zaraz rzuca w oczy, głównie u dziecka

W miastach mogą być całe dzielnice gdzie te oczekiwania
Konto usunięte
Konto usunięte: posadzić dąb i wybudować dom.

są nie do wykonania. Dzielnice owiane złą sławą, gdzie na schodkach przed monopolowym siedzi miejscowy element i degustuje napoje chmielowe. A mogliby sadzić drzewa.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: te oczekiwania


Cześć ;D d83dde03

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Instynkt macierzyński

Cześć d83dde03

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Panthera
Panthera
  20 czerwca 2017

Nie mam potrzeby. Nie widzę sensu. Dobrze mi gdy jest jak jest. Myśląc o przyszłości nie biorę pod uwagę ewentualnych przyszłych dzieci - ja widzę, że ich nie ma, że ich nie będzie (przynajmniej nie planowanych, bo wiadomo antykoncepcja może zawieść).

No a po co mieć dzieci? Spróbuj ugryźć temat od tej strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak.
amfibol
amfibol
  20 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Nie mam potrzeby. Nie widzę sensu. Dobrze mi gdy jest jak jest. Myśląc o przyszłości nie biorę pod uwagę ewentualnych przyszłych dzieci - ja widzę, że ich nie ma, że ich nie będzie (przynajmniej nie planowanych, bo wiadomo antykoncepcja może zawieść). No a po co mieć dzieci? Spróbuj ugryźć temat od tej strony.amfibol: Tak.

Dziecko to najpiekniejsz rzecz jaka moze nas spotkac. Sam ich nie mam, ale gdy moja 3 letnia chrzesniaczka po prostu przyjdzie i poprosi mnie, zebym pobawil sie z nia lalkami to ide i sie bawie bo to jest czysta i bezinteresowna milosc, ktorej nigdzie od nikogo nie odstaniesz, nawet meza, chlopaka itd. Jezeli dziecko powie Ci, ze Cie kocha to tak jest bo dzieci sa szczere przynajmniej zanim my dorosli nie nauczymy ich kombinowania :-). Pozatym fajnie widziec jak podrasta sobie twoj maly klonik.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Panthera
Panthera: co mieć dzieci

Cześć d83dde03

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: są nie do wykonania


Nie jestem aż tak wymagająca, by oczekiwać niemożliwego :) Zdaję sobie sprawę z tego, że w dużych aglomeracjach, jest to znacznie utrudnione. Nie każdego też na to stać, a zadłużać się tylko po to, by komuś dogodzić, to bezsens.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzielnice owiane złą sławą, gdzie na schodkach przed monopolowym siedzi miejscowy element i degustuje napoje chmielowe.


Osobiście uważam, że środowisko w jakim się wychowujemy, ma istotny wpływ na nasze życie i postrzeganie świata, ale często chyba je przeceniamy. Czasami z jednego domu, z jednej rodziny wychodzi ksiądz, policjant i złodziej. Czy rodzice inaczej te dzieci wychowują, wpajają im inne zasady, wartości? Czy one żyją w innych światach, otoczeniach? Każdy człowiek chyba indywidualnie sam się w pewnym wieku kształtuje i otoczenie nie ma większego na niego wpływu. Co do 2 części posta, to oczywiście, że mogliby, ale czy ktoś im to zaproponował? Czy ktoś się nimi zainteresował, dał im szansę na wyjście z tego błędnego koła, czy zostawił ich samych sobie? Czy oni mają jakiś inny cel w życiu jak butelka? A może nikt od nich niczego nigdy nie wymagał, nikomu na nich nie zależało na tyle by o nich walczyć, może nikt nigdy nawet tego nie próbował i od razu spisał ich na straty?
amfibol
amfibol
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomnę tylko, że temat brzmi "Wymagania samiczek wobec samców" Nie "Instynkt macierzyński", nie "Patologie społeczne".

Umiejetnosc sprawnego przeskakiwania pomiedzy tamatami rozmow to domena swietnego rozmowcy wiec nie narzekaj d83dde0a
Panthera
Panthera
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziecko to najpiekniejsz rzecz jaka moze nas spotkac. Sam ich nie mam, ale gdy moja 3 letnia chrzesniaczka po prostu przyjdzie i poprosi mnie, zebym pobawil sie z nia lalkami to ide i sie bawie bo to jest czysta i bezinteresowna milosc, ktorej nigdzie od nikogo nie odstaniesz, nawet meza, chlopaka itd. Jezeli dziecko powie Ci, ze Cie kocha to tak jest bo dzieci sa szczere przynajmniej zanim my dorosli nie nauczymy ich kombinowania :-). Pozatym fajnie widziec jak podrasta sobie twoj maly klonik.


jakos mnie to nie przekonuje. Dorabanie ideologii do czystej biologii.
Panthera
Panthera
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: My tu nie rozmawiamy o czynnikach ekonomicznych, spolecznych czy innych, tylko o samym odczuciu o checi badz niecheci posiadania dzieci, zakorzenionych w sferze podswiadomosci. Nie zrozumialas chyba do konca sensu mej wypowiedzi.


Niewidzialnaa ma tu racje i chyba to własnie umyka większości facetów twojego typu - czyli to, że choć instynkt macierzyński występuje u kobiet nie znaczy, że ma go każda kobieta.
amfibol
amfibol
  20 czerwca 2017
Panthera
Panthera: amfibol: Dziecko to najpiekniejsz rzecz jaka moze nas spotkac. Sam ich nie mam, ale gdy moja 3 letnia chrzesniaczka po prostu przyjdzie i poprosi mnie, zebym pobawil sie z nia lalkami to ide i sie bawie bo to jest czysta i bezinteresowna milosc, ktorej nigdzie od nikogo nie odstaniesz, nawet meza, chlopaka itd. Jezeli dziecko powie Ci, ze Cie kocha to tak jest bo dzieci sa szczere przynajmniej zanim my dorosli nie nauczymy ich kombinowania :-). Pozatym fajnie widziec jak podrasta sobie twoj maly klonik. jakos mnie to nie przekonuje. Dorabanie ideologii do czystej biologii.

Przeciez Ty masz dopiero 19 lat wiec ta dyskusja faktycznie jest glupia. Mentalnie nie jestes jeszcze kobieta. Moglem wczesniej spojrzec na metryke.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.